Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mikrafonas


Levas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Turiu integruota laptopo mikrafoną bet jis yra šūdas. Tad radau tokį papigiai mikrafoną na aš nenoriu mokėti daug litų už mikrafoną. Noriu paklausti ar jis geras ar yra geriau už tokią kainą.

 

Mikrafonas: http://www.fortakas.lt/mikrofonai/mediatech/mt390/458222/mikrofonas-media-tech-mazo-triuksmo-drabuzinis.html

 

Garso video:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na už tokią kainą čia sėkmės reikalas. Aš pats nemokėjau daug lt už mikrafoną nes jį naudoju retai, ir tiesiog tam gaila skirti pinigus. Vieną pirkau už ~30lt, sugedo po poros dienų, dabar turiu stacionarų Acme kažkokį, už ~8lt, antri metai laiko normaliai. Už tokią sumą pirk bet kurį iš rimi, maximos ir pan. nepirk tik su ausinėm tų pigų, nelaiko, na bent jau man nesisekė pigesnio ilgiau laikančio gaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus dėl mikrofonu verkiat aš vapšie turiu dvi ausines abi su mikrofonais bet tik vienas veikia nes kitam laidas nutrukes, toks užburtas ratas tos didelės patogios bet neveikia mikrofonas tos mažos žiauriai nepatogios bet veikia mikrofonas :/ http://www.part.lt/img/0582087eeb963642ce8bb11f0323b2ca111.jpg

ir šiaip nepirk nes kai judėsi gali buti blogas garsas kaip koks maišas

Redaguota , nario justux204
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3575 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...