Peršokti į turinį

Minecraft 1.8 atnaujinimas - kas bus ir apie ką tik mėtomos užuominos - Serverio API


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

UUID Dėl šito tai tikrai gerai. :)

 

Bet tai lyginant su serverio API, būtų lyg mažas šudukas... Net iš serverio pusės būtų galima atlikti visiškai visas funkcijas, kurias atlieka tas UUID - tiek slapyvardį pakeist, tiek žaidėjo išvaizdą (skiną), tiek dar bala žino ką... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gal ir gerai kas turi legalų mc :) tai privers kaikuriuos nusipirkti Legalia versija :P tik čia nesupratau per patį žaidima galima bus keist nick ?

 

Pagal mano supratimą, tai Mojang tinklapyje, paskyros nustatymuose bus galima pasikeisti savo slapyvardį, tada žinoma jis pasikeis ir pačiame žaidime, tai pat, dėl UUID, visokios gėrybės, kurias turėjai serveryje būdamas dar su ankstesniu nicku, liks ir ant naujojo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ech, man regis čia iš jūsų nei vienas, taip blema ir nesugebėjot perskaityt mano tos temos... Viską ką jūs čia dabar aiškinat, jau aš paaiškinau - UUID yra, bet jis visiškai nenaudojamas, nes tai yra oficialus 1.8 atnaujinimo pagrindas, o jį padarė jau dabar, vien tik tam, jog visiškai ištestuotų kaip jis veikia, bet paprasti žaidėjai, neturi jokios galimybės juo naudotis... Pačios temos esmė yra Serverio API, o ne UUID... Jei išleis serverio API, bus galima mėgautis ne vien blokelių, o ir trikampėlių, žvaigždučių, ar dar bala žino kokiu tuo žaidimu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepaminėjai dviejų svarbiausių (blogiausių) naujienų serverių savininkams.

1.Kai bus išleista 1.8 versija bus igaliota EULA, kitaip serverių savininkams bus uždrausta pardavinėti rangus, privilegijas, nors ir paprasta kardą uždraus viską kas leidžia pirkėjui būti pranašesniu už kitus, vienintelės privilegijos bus kosmetinės pvž komanda /hat, spalvotas slapyvardis ir kitos nereikalingos nesamonės. Tokiu būdu jie nori užkirsti "pay4win" serverius, bet jie nenumano, kad pridarys žalos tiek serverių įkūrėjams, tiek sau.

2.Sunaikins enchantinimosi sunkumą (nors ir taip lengva), dabar bus taip: jeigu nori geriausio enchanto ant kardo, kaip ir visad reikia turėt 30lvl bet, kai paimsi tą kardą tau nuims tik 3-5 levelius, veliau tereikės gauti dar porą exp levelių ir vėl enchantinkis ant max ;). Apsaugos 4 šarvai greitu metu bus pigiau už medį.

PS: Kiek levelių tiksliai nuims neatsimenu, bet žinau, kas mažai.

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaži kaip bus su nelegaliais serveriais, pasikeisi nicka ir reiks regintis iš naujo :D

 

Ech, nežinia kaip čia bus, jei išleis serverio API, tai ko gero Bukkit API net nebeteks naudot - kas pirmi prie naujo API pereis, tie turės kiečiausius serverius, o ilgainiui visi prie to API pereis... Jei viskas liks ties BukkitAPI, tai tiesiog bus atnaujinti visi įskiepiai, jog naudotų UUID, o ne slapyvardį žaidėjo atpažinimui, tiesiog ten daug maž keičiasi kažkaip taip: iš Player().getName() į Player().getUUID()... Šiaip ar taip, bet kuriuo atveju - ko gero bus visa galybė klaidų iš serverių pusės... Bus galima pasismagint... :)

 

 

Tiksliau viska reik aprasyt pvz : tavo zodziai "atrodo" ,"berods", "ir kitas slamstas" - reik tiksliai viska zinot pries temos kurima.

 

Temoje kalbu pagrinde apie Serverio API, o ne apie kitus tuos atnaujinimus, tiesiog kalbant apie serverio API, teko pristatyt ir visa kita... Šiaip tai gali ir pats nukeliauti į Mojang.com ir pasiskaityt kas ten parašyta, bet man tai įdomiau tai, ko ten nėra...

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepaminėjai dviejų svarbiausių (blogiausių) naujienų serverių savininkams.

1.Kai bus išleista 1.8 versija bus igaliota EULA, kitaip serverių savininkams bus uždrausta pardavinėti rangus, privilegijas, nors ir paprasta kardą uždraus viską kas leidžia pirkėjui būti pranašesniu už kitus, vienintelės privilegijos bus kosmetinės pvž komanda /hat, spalvotas slapyvardis ir kitos nereikalingos nesamonės. Tokiu būdu jie nori užkirsti "pay4win" serverius, bet jie nenumano, kad pridarys žalos tiek serverių įkūrėjams, tiek patiems sau.

2.Sunaikins enchantinimosi sunkumą (nors ir taip lengva), dabar bus taip: jeigu nori geriausio enchanto ant kardo, kaip ir visad reikia turėt 30lvl bet, kai paimsi tą kardą tau nuims tik 3-5 levelius, veliau tereikės gauti dar porą exp levelių ir vėl enchantinkis ant max ;). Apsaugos 4 šarvai greitu metu bus pigiau už medį.

PS: Kiek levelių tiksliai nuims neatsimenu, bet žinau, kas mažai.

 

Kalbėjau juk apie EULA - Mojang teisių sustiprinimą ties serveriais... Bet kame esmė, tai jog po velnių, mums čia - Lietuvoje, dėl to tai taip sakant, visiškai, vopše pofik... Jau kokie 3 metai, kaip EULA draudžia viską, kas susiję su nelegaliomis žaidimo kopijomis, o pas mus blemba visi serveriai "nelegalams" ir ką mums ta EULA padarė? Nieko... Nieko nepadarys ir dabar... Dėl "Enchant", tai tikrai nežinojau... Man ta galimybė niekada nepatiko... Jei bus kaip tu sakai, tai asmeniškai aš, savo serveriuose, šią galimybę tiesiog išimsiu... O daugumai Lietuvos serverių, bei žaidėjų, tai čia ko gero geriausias atnaujinimas, tad, koks skirtumas... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalbėjau juk apie EULA - Mojang teisių sustiprinimą ties serveriais... Bet kame esmė, tai jog po velnių, mums čia - Lietuvoje, dėl to tai taip sakant, visiškai, vopše pofik... Jau kokie 3 metai, kaip EULA draudžia viską, kas susiję su nelegaliomis žaidimo kopijomis, o pas mus blemba visi serveriai "nelegalams" ir ką mums ta EULA padarė? Nieko... Nieko nepadarys ir dabar... Dėl "Enchant", tai tikrai nežinojau... Man ta galimybė niekada nepatiko... Jei bus kaip tu sakai, tai asmeniškai aš, savo serveriuose, šią galimybę tiesiog išimsiu... O daugumai Lietuvos serverių, bei žaidėjų, tai čia ko gero geriausias atnaujinimas, tad, koks skirtumas... :D

EULA buvo gan ilgoką laiką, bet tik dabar Mojang komanda pradėjo į tai žiūrėti rimtai, jog, kaip jie sakė nebūtų kreditinių kortelių vogimo iš tėvų, nes ale jie nesugeba žaisti be papildomų privilegijų(Vaikų tėvai rašė gausybę laiškų) Dydi karta auga mūsų pasaulyje!

Dėl enchantinimo aš sukursiu pluginą, kad nuimtu visus levelius ir paplatinsiu visur, kad ne vien aš jį naudočiau visgi reikia kažkaip išsaugoti dabartinį "Hardcore" žaidimą :D.

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepaminėta tai, kad offline-mode serveriams UUID neturės jokios įtakos, kadangi šiuo rėžimu UUID nėra išgaunamas iš mojang serverių bet sugeneruojamas tiesiog pagal vardą("nicką").

 

Beje, aš dar girdėjau/pastebėjau, kad jie jau pradėjo naikinti daiktų IDs ir Data-ID, dar nežinau kuo juos pakeis.

 

Mano nuomonė gan pesimistiška dėl "Server API". Manau, kad tuo mojang'as siekia pripildyti serverius unikalumu be pačių serverių kūrėjų sunkaus darbo, kitaip sakant, padaro visą darbą už juos, taip naikindami dabartinius ir tiek metų kuriamus unikalius serverius. Trumpai tariant taip: "Padaro visus serverius unikaliais" (bent jau suteikia tam labai lengvas galimybes). Žaidėjai žinoma džiaugsis, o dalis kūrėjų liūdės, kadangi konkurencija smarkiai išaugs, teks uoliau siekti kažkuo išsiskirti.

(Apsimiegojęs rašiau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal nori trumpai viską apibendrint :D neturėsiu prieigos prie kompiuterio kokią savaitę, o per planšetinę nerodo, nes ji liaudiškai sakant "kitaiska padjobka".

 

Toje konferencijoje jie aptarinėjo, kaip įsivaizduoją tą "Plugin API" ir jo galimybes:

  • Plugins will be targeted at multiplayer, eventually extending into singleplayer as well.
  • It aims to support directly adding plugins allowing installation directly in the game, reducing time and effort to install modifications, and making it less prone to accidentally destroy the game.
  • The Minecraft website will be revamped, helping to bring the most interesting community plugins and custom maps to the surface.
  • It will be easier to add and animate models.
  • It will change the way the game stores data regarding its many materials and items.

 

Dar 2010 buvo suplanuotas šis atnaujinimas, bet nesitikėkit, kad jis bus 1.8 versijoje, aš tuo dar labai abejoju. Kadangi "Bukkit" turėtų bendradarbiauti kurdami tai, o jie yra tinginiai(mano manymu), teks pakentėt.

 

 

 

1.Kai bus išleista 1.8 versija bus igaliota EULA, kitaip serverių savininkams bus uždrausta pardavinėti rangus, privilegijas, nors ir paprasta kardą uždraus viską kas leidžia pirkėjui būti pranašesniu už kitus, vienintelės privilegijos bus kosmetinės pvž komanda /hat, spalvotas slapyvardis ir kitos nereikalingos nesamonės. Tokiu būdu jie nori užkirsti "pay4win" serverius, bet jie nenumano, kad pridarys žalos tiek serverių įkūrėjams, tiek sau.

 

 

Berots, ten yra rašoma tik dėl kainų ribojimo, o ne paslaugų reguliavimo. Ar gi ne taip?

Redaguota , nario ΛŁᎢ℈Ʀ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...