Gungas

Už "Internet Explorer" greitesnė net PS3 naršyklė?

Recommended Posts

1-ps3xplorer.jpg

"Sony" prieš kelias dienas pareiškė, jog jų gaminamo žaidimų kompiuterio "PlayStation 3" naršyklė yra greitesnė nei "Internet Explorer 7". Atnaujinta kompiuterio programinės įrangos versija 2.5 ne tik suteikė PS3 naršyklei "Flash 9" galimybes - pavyzdžiui, 'Javascript' atnaujinimas kompanijos teigimu turėtų veikti net 2,8 karto greičiau.

"Sony" pripažįsta, jog jų produktas vis dar yra lėtesnis nei "Google Chrome", tačiau IE7 jau aplenktas. Jei gamintojo pretenzijos yra pagrįstos, jiems lieka tik sukurti patrauklią vartotojams grafinę sąsają, nes ji rinkos ekspertų teigimu yra viena prasčiausių (įskaitant netgi mobiliesiems įrenginiams skirtų naršyklių versijas).

"Flash 9" palaikymas PS3 kompiuteryje nebuvo atsitiktinis sprendimas. Šio funkcionalumo pageidavo didžiulis kiekis vartotojų iš Japonijos, iš esmės vien dėl galimybės naudotis portalo "Nico Nico Video" (japoniškosios "YouTube" versijos) pateikiama vaizdine medžiaga. Iš tiesų "Sony" su "Flash 9" palaikymo projektu dirbo daugiau nei metus. Norint šią technologiją pritaikyti PS3 kompiuteriui, kompanijai teko panaudoti atskirą "Adobe" sukurtą "Flash" versiją.

Šaltinis: http://technologijos.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Vakar išbandžiau Google Chrome tai visai nieko pasirodė, tačiau į firefox nekeisiu.;]

Nepatariu naudoti crome, nes kaip buvo rasyta "computer Bild" zurnale crome narsykle visus pc duomenis (slapukus ir t.t.) siunciau i google serveri ir google neskelbiam kam jiem viso to reika, kas zino, gal kokie pikti dedes kanors suplanave...

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Isbandziau google chrome opera IE7 Firefox. Chrome labai reklamino tai isbanzdiau youtubej. Tai nelabai atiko viena kat naudojau Opera nes kai isjungi adresai islieka. Ir naudojau dar nes Firefox man neissisaugojo adresai net perrasymas nepadejo po to kai winus perrase tik tada. Tai dabar visa laik naudoju firefox o kai dar susiupdeitino tai mmm..... :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele