Peršokti į turinį

Saugokitės nuo naujo serverio.


Inaccessible

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vienas aferistas (čigonas) neužilgo paleis MuOnline serverį. Vardas ir pavardė Vaidas Bubnys. Daug kas yra nuo jo nukentėję nes jis pakures serverį bando užsidirbti ir apgaudinėja žaidėjus (taip pat mane buvo apgavęs) taigi siūlau susižinoti kas adminas prieš pradedant žaisti naujam serveryje.

 

Žinau tik tiek kad bus naudojamas tinklapis senojo Rapid Mu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kokio dar gamemaster? aš pats turiu serverį. Apgavo mane su balansų, nuneše pinigus o balanso negrąžino. Tai jis dabar paraše man, kad tipo sukurs serverį ir iš uždirbtu pinigu serverio grąžins man pinigus. Pranešiau apie vagį o jus dar sugebat prota knisti.

 

Kadangi iš šito forumo ištryne informacija apie jį įkelsiu iš kito puslapio.

 

http://mu-on.lt/topic/422-apgavikas-vaidas-bubnys/

 

http://www.skundailt.com/vaidas-bubnys-skundai-vaidas-bubnys-lt767300010119850821-apgavikas-sukcius-bei-aferistas-24792

Redaguota , nario Inaccessible
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3594 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...