Peršokti į turinį

Ar naudojate shaderius?


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3364 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar naudojate shaders?  

48 balsai

  1. 1. Ar naudojate shaders?

    • Taip
      25
    • Ne
      23


Recommended Posts

Labai nepatinka man, kad tie shaderiai smarkiai patamsina patį žaidimą, tarkim lendant į kokius urvus, tenka būtinai juos išjungti, nes nieko nesimato. O šiaip pats juos naudoju, turiu kelis įsidėjęs ir niekaip negaliu išsirinkti, kuris vis dėl to yra gražesnis. :D

Tam lempos, torchai ir kitas šūdas ir yra :D Įdėk dvi foto su skirtingais shaderiais, padėsim išsirinkt :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man geriausi shaderiai yra "Chocapic13's Shaders" jie netamsina žaidimo (kaip tik pašviesina daugiau), nereikalauja daug resursų ir šiaip tokie paprasti ir geri :)

Naudoju V4-Low paketą, nes jis geriausias mano manymu. Štai tokiais nustatymais išgaunu 80 - 100FPS:7f963850bf18b438bd7b5a0c122d3390306.PNG

RenderRes ir ShadowRes galima primažinti ir gausis dar daugiau FPS, bet man su RenderRes: 2 viskas atrodo gražiau, kaip su AntiAliasing :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Man geriausi shaderiai yra "Chocapic13's Shaders" jie netamsina žaidimo (kaip tik pašviesina daugiau), nereikalauja daug resursų ir šiaip tokie paprasti ir geri :)

Naudoju V4-Low paketą, nes jis geriausias mano manymu. Štai tokiais nustatymais išgaunu 80 - 100FPS:7f963850bf18b438bd7b5a0c122d3390306.PNG

RenderRes ir ShadowRes galima primažinti ir gausis dar daugiau FPS, bet man su RenderRes: 2 viskas atrodo gražiau, kaip su AntiAliasing :)

 

Dėkui,  iš šitos foto pamačiau, kad galima keist shadow rezoliuciją, pasidariau perpus mažesnę, nieko beveik nesimato skirtumo, o fps 2x daugiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienam pagal skonį, man SEUS kaiptik dėl to ir patinka, stiprių šėšėlių, bluras, fokusavimas :D

 

Na taip, gal tas bluras ir visi kiti efektai ir yra gražūs, bet ko gero ir pats sutiksi - jie trukdo žaidžiant, ypač kai kažką reikia daryti greitai... O šiaip su SEUS pavaikščiot, tai ir man patinka, bet tai pat, mano galva, jie tik iškraipo pačio žaidimo idėjas, padaro jį "ale" realų, labai jau tikroviška (ties tais atspindžiais) ir tas man nelabai patinka, būtent dėl to, labiau linkstu prie RudoPlays, kadangi juose išlaikytas žaidimo paprastumas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip, gal tas bluras ir visi kiti efektai ir yra gražūs, bet ko gero ir pats sutiksi - jie trukdo žaidžiant, ypač kai kažką reikia daryti greitai... O šiaip su SEUS pavaikščiot, tai ir man patinka, bet tai pat, mano galva, jie tik iškraipo pačio žaidimo idėjas, padaro jį "ale" realų, labai jau tikroviška (ties tais atspindžiais) ir tas man nelabai patinka, būtent dėl to, labiau linkstu prie RudoPlays, kadangi juose išlaikytas žaidimo paprastumas...

Jo, kartais ištikro trūgdo, nematai kas toliau daros, todėl aš ir naudoju be DOF shaders packą, čia tik fotkėse kaikur yra su tuo paku fotkinta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6f25a89e8620c4081ae5d52f135cd04c383.png

 

Chocapic13 V3 Ultra' Shader pack.

 

 

Gražus vaizdas? :D

 

Labai nekokybiškas - matosi bangų animacijos susidūrimo vietos, o animacijos nėra suderintos, dėl to ten matosi kažkokie tai tarpai, visokių efektų kaip "lukonic" nuotraukose, tai pat nėra, vieta pasirinkta tikrai prasta, tad tik tie efektai ir tegalėjo išgelbėti, šešėlių renderinimo atstumas tai pat labai mažas, dėl to, tolėliau tiesiog nėra šešėlių, o ir pačios tekstūros liejasi, į paprastą, eilinį dangų žiūrėt irgi nelabai įdomu... Negražus tas tavo vaizdas... :D

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai nekokybiškas - matosi bangų animacijos susidūrimo vietos, o animacijos nėra suderintos, dėl to ten matosi kažkokie tai tarpai, visokių efektų kaip "lukonic" nuotraukose, tai pat nėra, vieta pasirinkta tikrai prasta, tad tik tie efektai ir tegalėjo išgelbėti, šešėlių renderinimo atstumas tai pat labai mažas, dėl to, tolėliau tiesiog nėra šešėlių, o ir pačios tekstūros liejasi, į paprastą, eilinį dangų žiūrėt irgi nelabai įdomu... Negražus tas tavo vaizdas... :D

O kaip ištaisyt tuos tarpus? Pagalbos prašyčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip ištaisyt tuos tarpus? Pagalbos prašyčiau.

 

Tiesą sakant nežinau... Manyčiau čia šešėlių paketo klaida, nors tai pat gali būti ir GLGS, FORGE, ar OptiFine modifikacijų klaidos, didesnė galimybė, jog OptiFine neatitinka GLGS reikalavimų (versijos ne tos), bet manyčiau čia pats šešėlių paketas kaltas, taip, jog jei nemoki GLGS kodavimo kalbos, tai ir nepataisysi, o man dar neteko susidurti su žmogumi, mokančiu šią kalbą...

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesą sakant nežinau... Manyčiau čia šešėlių paketo klaida, nors tai pat gali būti ir GLGS, FORGE, ar OptiFine modifikacijų klaidos, didesnė galimybė, jog OptiFine neatitinka GLGS reikalavimų (versijos ne tos), bet manyčiau čia pats šešėlių paketas kaltas, taip, jog jei nemoki GLGS kodavimo kalbos, tai ir nepataisysi, o man dar neteko susidurti su žmogumi, mokančiu šią kalbą...

Taip, čia paties shaderpack'o klaida tikriausiai (tiksliau versijos nesuderintos). Kadangi jau yra šio paketo V4 versija, o žmogus aiškiai parašęs, jog naudoja V3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 6 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Naudoju. Vien dėl jų man šitas žaidimas nėra "Shudas". Vanduo, saulė, debesys nekvadratiniai. Paįvairina patį žaidimą, nors jų (shader'ių) nelabai laidžia pats kompiuteris, bet su keliomis programomis, man jis puikiai be lagg'o veikia ir jį rekomenduoji įsirašyti, jeigu tik leidžia kompiuteris, patikėkit tikrai sudomina žaidimą.   :)

Redaguota , nario NedazQ`
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3364 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...