Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar naudojate shaderius?


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar naudojate shaders?  

48 balsai

  1. 1. Ar naudojate shaders?

    • Taip
      25
    • Ne
      23


Recommended Posts

Sveiki, norėjau paklausti ar iš jūsų kas nors naudoja shaderius, o galbūt kas nors išviso nežino kas tai yra. Taipogi kas naudoja, noriu, kad parašytumėt kokį shaders pack naudojate ir įkeltumėt savo gražiausias nuotraukas su tais shaderiais, galbūt rasime gražiausią, kurį ir vertėtų visiems, kas tik gali įsirašyti :)

 

 

Taigi aš naudoju Sonic Ether's Unbelievable Shaders

Kelios nuotraukos iš mano žaidimo:

69e5251bcec87e1d68877cb0e79e4886830.png

 

0d8620bb22b9bb4177e9c0ac6a423b08624.png

 

0219cefbb2bb90b8475dd0fb1d18f855284.png

 

a1cff18aa86ff87cef56b0024b240a7f313.png

 

27590e80bc97903eb11993ddf890e246219.png

 

2b000276eb5da44efcb72170f34ecdc3721.png

 

bc338bfd4b1f80f444fc7df9e808792f18.png

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, asmeniškai aš, tai visados susisiunčiu kokios 3 shaderių packus ir tada tiesiog žiūriu su kuriais man geriausiai atitinkamu metu viskas dera... Tai pat, nelabai mėgstu  SEUS šešėlių, kadangi mano galva, jie ženkliai per daug išdirbti - nemėgstu šešėlių su įvairiais "blur" efektais, bei nemėgstu visokių fokusavimo efektų (pas tave trečioje nuotraukoje labai aiškiai matosi, ką turiu galvoje...), bei visokių kitų panašių nesąmonių, kurios sudaro įvairius efektus, kurie dažnai užgožia pačius šešėlius, bei neretai trukdo ir pačiam žaidimui (sunku orientuotis kai viskas susilieję), žinoma - atspindžiai nėra tie blogieji efektai... Tai pat, neretai man smagu pažaisti su šešėlių paketais, kur praktiškai nėra tų šešėlių, o visa esmė tame, jog keičiamas pačio žaidimo vaizdas, kaip kad tarkim Acid šešėliuose, tai pat kažkada turėjau šešėlius, kurie visą žaidimo vaizdą padaro kaip animacinio filmuko... Tikriausiai labiausiai mano mėgstami šešėliai yra RudoPlays.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, asmeniškai aš, tai visados susisiunčiu kokios 3 shaderių packus ir tada tiesiog žiūriu su kuriais man geriausiai atitinkamu metu viskas dera... Tai pat, nelabai mėgstu  SEUS šešėlių, kadangi mano galva, jie ženkliai per daug išdirbti - nemėgstu šešėlių su įvairiais "blur" efektais, bei nemėgstu visokių fokusavimo efektų (pas tave trečioje nuotraukoje labai aiškiai matosi, ką turiu galvoje...), bei visokių kitų panašių nesąmonių, kurios sudaro įvairius efektus, kurie dažnai užgožia pačius šešėlius, bei neretai trukdo ir pačiam žaidimui (sunku orientuotis kai viskas susilieję), žinoma - atspindžiai nėra tie blogieji efektai... Tai pat, neretai man smagu pažaisti su šešėlių paketais, kur praktiškai nėra tų šešėlių, o visa esmė tame, jog keičiamas pačio žaidimo vaizdas, kaip kad tarkim Acid šešėliuose, tai pat kažkada turėjau šešėlius, kurie visą žaidimo vaizdą padaro kaip animacinio filmuko... Tikriausiai labiausiai mano mėgstami šešėliai yra RudoPlays.

Kiekvienam pagal skonį, man SEUS kaiptik dėl to ir patinka, stiprių šėšėlių, bluras, fokusavimas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Shaders" naudoju tik kai darau nuotraukas, nes sukelia FPS apšalimą, kas labai nervuoja. Pradeda jaustis pokyčio intervalas kai judini vaizdą. Beje, labiau šyla kompiuteris, o šilimas pagreitina jo "irimą".

 

p.s Sonic Ether's Unbelievable Shaders

Redaguota , nario ΛŁᎢ℈Ʀ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...