Peršokti į turinį

Nuko` - Prabangus gyvenamųjų apartamentų interjeras.


Nuko`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3599 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip visada brolau, atlieki viską gražiai, bet kažkaip šiame interjere trūko man smulkmenų, pirmą kartą taip. Patingėjai padėlioti daugiau objektų, kad nebūtų taip tuščia vietomis, kai kur per didelį kambariai, apsiskaičiavai, bet nežiūrint į tai, viskas labai gražu.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaip visada brolau, atlieki viską gražiai, bet kažkaip šiame interjere trūko man smulkmenų, pirmą kartą taip. Patingėjai padėlioti daugiau objektų, kad nebūtų taip tuščia vietomis, kai kur per didelį kambariai, apsiskaičiavai, bet nežiūrint į tai, viskas labai gražu.

 

Galiu dalinai sutikti, nes iš tiesų galiu pripažinti, kad galbūt ir yra vietų, kur gali būti pritrūkusių kažkokių tai smulkmenų. Realiai aš šį interjerą dariau visą kiek erdvesnį, daug erdvesnėmis patalpomis nei ankstesniuosius.

 

P.S Video taip pat jau šiandien bus įkeltas, galbūt tuomet matysis vaizdas geriau.

Redaguota , nario Nuko`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip visada brolau, atlieki viską gražiai, bet kažkaip šiame interjere trūko man smulkmenų, pirmą kartą taip. Patingėjai padėlioti daugiau objektų, kad nebūtų taip tuščia vietomis, kai kur per didelį kambariai, apsiskaičiavai, bet nežiūrint į tai, viskas labai gražu.

Sutinku su tavimi :) 

P.S interjeras tikrai superinis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai šis darbas yra kažkuom blogesnis nei paskutinis interjieras galbūt panašios teksturos tas pats televizorius nebenustebino,tačiau lieki savo kelyje ir mappini labai gražiia. :)

 

Dabar pačiam sunku prisivyti savo senąjį interjerą. :D Realiai tikrai yra tekstūrų, kurias naudojau tas pačias, bet yra ir naujų. Kalbant apie televizorių, tai aš jį naudojau tik ankstesniame darbe, tad galbūt kažko kito išrasti dar neskubėsim. 

 

P.S Didelis ačiū už įvertinimus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3599 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...