Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4377 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, siūlau padiskutuoti (pasiūlyti, aptarti ir paklausti) apie tai, kaip moderatoriai atlieka savo darbą, kaip forume laikomasi taisyklių, ir ar jos iš vis reikalingos (esant tokiai situacijai).

Daugeliui forumo dalyvių tai yra nesvarbu, kaip vienas žmogelis čia rašė "dėl manęs gali vienas kitam čiul** man nei šilta nei šalta..", tačiau manau forume turėtų būti tvarka.

Nieko nenoriu įžeisti, todėl prašau nesureikšminti viso to kaip įžeidimo, tiesiog žinokite, jog kritika veda į tobulėjimą. ^^

 

Pradžiai apžvelkime kiekvieną forumo taisyklę: http://www.supergames.lt/topic/26197-forumo-taisykles/

toliau pamatysime, kad beveik visų taisyklių yra nesilaikoma.

Iš Valdo gavau tokį atsakymą "forumas didelis, naudokit mygtuka pranesti". Forumas yra didelis, tačiau Moderatoriaus vardas yra duodamas ne šiaip sau. Tapus Moderatoriumi, reikia prisiimti atsakomybę už forumo tvarką, tai ne tik kažkokios privilegijos. Naudoti mygtuką "Pranešti" yra kaip ir beprasmiška, visų pirma, dėl didelio pranešimų skaičiaus, visų antra, kaip Vyr. Moderatorius parašė (http://i60.tinypic.com/103izc0.png), gali praeiti daug laiko, kol Moderatorius užklis į tą temą ir pamatys nario raportą.

 

 

Pateiksiu tik po kelias temas, kur moderatoriai neatliko savo pareigos, nors tokių temų yra tikrai nemažai:

 

"- Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai."

http://www.supergames.lt/topic/114549-parduodu-lmg-acc-labai-pigiai/#entry763294

http://www.supergames.lt/topic/184415-ipb-nulled/#entry1314176

http://www.supergames.lt/topic/118674-unikalus-neplatintas-gm/#entry789587

http://www.supergames.lt/topic/113296-parduodu-lmglt-accountus/#entry759157

http://www.supergames.lt/topic/136431-ipb-34-relyzai/#entry942270 http://www.supergames.lt/topic/136431-ipb-34-relyzai/#entry944053

http://www.supergames.lt/topic/177977-flamin-gamemode/#entry1259399 http://www.supergames.lt/topic/177977-flamin-gamemode/#entry1259474

http://www.supergames.lt/topic/140475-melagis/#entry972936

http://www.supergames.lt/topic/121637-atnaujintajonuko-klozeto-valdovasgallery/page-5#entry868473

http://www.supergames.lt/tags/forums/pasha.exe%2Bduxas/

 

"- Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti."

Kai kurie net (turbūt) neperskaitę temos tiesiog palinki "sėkmės", "sveikas" ar "malonu" tik tam, kad padidinti savo pranešimų skaičių. Suprasčiau, jeigu prie to dar pridėtų savo nuomonę apie projektą ar patį žmogų (kas gerai, o kas nelabai gerai). Pvz. prisistatymo temoje parašo "sveikas" net nepasižiūrėję, kad ten ne vyriškos lyties sukūrė temą...

http://www.supergames.lt/topic/184001-dgm-aka-uproject/#entry1311370

http://www.supergames.lt/topic/183625-nkglt-naujas-kaimeli%C5%B3-gyvenimas-gr%C4%AF%C5%BEtame/?hl=sekmes#entry1313416

http://www.supergames.lt/topic/183793-acslt-cs-projektas-ir-public-serveris-%C5%A1iek-tiek-info/#entry1311847

http://i60.tinypic.com/30k6kbd.png

http://www.supergames.lt/topic/162727-labas-a%C5%A1-blankas/#entry1145643

http://www.supergames.lt/topic/159344-palydovai-jau-i%C5%A1skrido-%C4%AF-kosmos%C4%85%C4%85/#entry1270865

http://www.supergames.lt/topic/177418-prisistatau-gabas/#entry1255161 http://www.supergames.lt/topic/177418-prisistatau-gabas/#entry1255236

http://www.supergames.lt/topic/144108-vakare-prisistatau/#entry998894

 

"- Kuriant temas rašyti aiškius temos pavadinimus, pavadinimas turi atspindėti temos turinį (nevartokit jokių "help, padėkite, šitas geras" ir panašiai). Taip pat prieš kuriant naują temą paieškokit per paiešką ar jau nėra tokios temos."

http://www.supergames.lt/topic/182538-padekite/?hl=padekite

http://www.supergames.lt/topic/180644-padekite-duosiu-rep/?hl=padekite

http://www.supergames.lt/topic/178846-padekite/?hl=padekite

http://www.supergames.lt/topic/175881-padekite/?hl=padekite

http://www.supergames.lt/topic/174933-padekite/?hl=padekite

http://www.supergames.lt/topic/173295-padekite-uztai-rep/?hl=padekite

http://www.supergames.lt/topic/174179-padekite-prasau/?hl=padekite

http://www.supergames.lt/topic/181598-padekit/?hl=padekit

http://www.supergames.lt/topic/182988-padekit/?hl=padekit

http://www.supergames.lt/topic/180673-padekit/?hl=padekit

http://www.supergames.lt/topic/184408-reikia-pagalbos/?hl=pagalbos

http://www.supergames.lt/topic/184285-pagalbos/?hl=pagalbos

http://www.supergames.lt/topic/184267-pagalbos/?hl=pagalbos

http://www.supergames.lt/topic/184249-v%C4%97l-pagalbos-d/?hl=pagalbos

http://www.supergames.lt/topic/184204-pagalbos/?hl=pagalbos

http://www.supergames.lt/topic/184419-%C5%A1iuoliuoja-d/

 

"- Bendras parašo plotis turi nekraipyti puslapio išvaizdos ir nemaišyti kitiems."

Daugelis žmonių į parašus deda tik savo projekto ar paslaugų reklamą ar šiaip kokį sumažintą wallpaper'į. Manau kiekvienas supranta kas yra "parašas" ir šiame forume jis turėtų būti maždaug 140x700. Tai galima lengvai nustatyti per IPB nustatymus.

http://www.supergames.lt/topic/184228-ip-board-metro/#entry1312827

http://www.supergames.lt/topic/141440-rimas-prisistatauatnaujinta/#entry980138

http://www.supergames.lt/topic/155976-pristatau-freak-decarlo/#entry1092105

 

"- Prie nukopijuotos informacijos parašykite šaltinį iš kur ją paėmėte."

Tikrai yra ne viena tokia tema, tačiau daug jų nesistengiau ieškoti. Pvz. vietoj šaltinio parašo, jog tai jo darbas.

http://www.supergames.lt/topic/176285-dalinuosi-ipb-failais-viskas-vienoje-kr%C5%ABvoje/#entry1266040

http://www.supergames.lt/topic/77585-dauk-gm/

 

"- Forume nelaukiama kenkėjiška, pažeidžianti įstatymus ar ką nors reklamuojanti informacija (porno, warez, brukalas, virusai, reklama ir kt.)."

http://www.supergames.lt/topic/147319-minecraft-serveriu-kurimo-programelenochexe/#entry1022535

http://www.supergames.lt/topic/112282-cs-16-hlds-ddos-scriptas/

http://www.supergames.lt/topic/146263-v-lglt-editas-102/

http://www.supergames.lt/topic/105628-diskusija-apie-svetaines/#entry667134

http://www.supergames.lt/topic/144123-kur-geriausia-nupirkti-reklama/#entry1002349

http://www.supergames.lt/topic/63533-gmpagaleu-lmglt-gm-isplatino/#entry447922

 

"- Online žaidimams (kur žaidžia 2 ar daugiau žaidėjai vienu metu įskaitant ir jus) negalima dėti cheatų."

Kai kurie žmonės prašo, jog kas nors įkeltų čytus, nors taisykles tai draudžia daryti.

http://www.supergames.lt/topic/169699-ie%C5%A1kau-aim-bot/

http://www.supergames.lt/topic/164232-ie%C5%A1kau-samp-aimboto/

http://www.supergames.lt/topic/118689-ieskau-aimbot/

http://www.supergames.lt/topic/151608-ieskau-geru-cs-16-cheatu-aimbot-rep/

 

"- Draudžiama kurti papildomas registracijas norint balsuoti, suteikti reputaciją ar bet kokius panašius dalykus siekiant naudos ar žalos."

Daugelis žmonių kuria naujas registracijas siekdami naudos sau, t. y. pritarti kažką, uždėti ar atimti reputacijos. Tai sužinoti paprastam nariui kaip aš nėra lengva, kadangi nematau visų IP adresų, todėl negaliu pateikti 100% tikrų įrodymų. Tuo turėtų užsiimti moderatoriai.

Tokį pažeidėją galima susekti pagal: nick'ą, vardą, skype, el. paštą, reklamą, reputaciją ir kt. Pabandykime pagal tai surasti narį, kuris turi daugiau nei 1 vartotoją. Pvz.:

Sainex  -  Katins007  -  Lukis.  -  .::Lukas::.  -  #Lukas Super'Star  -  LukasHQ.  -  Flex'as  -  Reflex.  -  #Lukis

(nežinau ar jis tik 9 vartotojus turi)

Forume tokių narių yra tikrai ne vienas ir ne du.

 

"- Norint pakelti temą į sąrašo viršų, prašome naudotis mygtuku "Pakelti temą". Žodžiai kaip "BUMP,UP" yra draudžiami."

http://www.supergames.lt/topic/161906-sarglt-paskyra/

http://www.supergames.lt/topic/181027-atnaujinta-parduodu-ger%C4%85-sarglt-acc/

http://www.supergames.lt/topic/120520-718-prodigyx-best-server-ever/

http://www.supergames.lt/topic/100350-visos-pamokos-vienoje-temoje-20130404-update/#entry696672

http://www.supergames.lt/topic/111576-parduodu-battlefield-3-accounta/#entry719381

 

"- Prieš pranešant apgaviką "Sukčių duomenų bazėje" turite būtinai perskaityti temą kurioje yra įrašytą informacija, kaip tai daryti."

 

Su šitomis taisyklėmis kaip ir viskas tvarkoj:

"- Draudžiama bandymą nulaužti, sugadinti ar kitaip pakenkti forumui."

"- Masinis asmeninių žinučių siuntinėjimas prilyginamas prieš tai paminėtai taisyklėje ir baudžiamas kaip už nepageidaujamos informacijos skleidimą."

"- Nario paveiksliukas (avatar) turi nekenkti kitiems (jokio porno, svastikų, rasizmo, įstatymus pažeidžiančio turinio ir kt.)"

 

 

Yra daugybė temų ne joms skirtose skiltyse. Pvz. GFX Pamokų skiltyje sukuria temą "Prasau pamokos" ar "Pagalbos", nors tam yra speciali skiltis - GFX Pagalba (ir ne tik GFX).

http://www.supergames.lt/topic/148713-pagalbos/

http://www.supergames.lt/topic/180230-padekit-su-viena-pamoka/

http://www.supergames.lt/topic/178945-klausimas-j%C5%ABms/

http://www.supergames.lt/topic/174558-reikia-pomok%C5%B3/

http://www.supergames.lt/topic/172747-reiktu-vienos-prohtoshop-pamokos/

http://www.supergames.lt/topic/152961-prasau-pamokos/

 

Reklamuodami savo projektus žmonės kopijuoja savo temas ir į kitas forumo skiltis. Pvz. SA:MP ar CS 1.6 parašo projekto aprašymą ir sukuria temą ne tik "SA-MP Projektai" skiltyje, bet ir "SA-MP Serveriai" skiltyje (tą pačią temą). Kam tuomet reikalingi šitie 2 subforumai? Taip pat atsiranda ir tokių, kurie sugalvoja sukurti virš 5 ir daugiau temų su tuo pačių projektu. Manau projekto naujienas galima skelbti toje pačioje temoje naudojant "Redaguoti" ir "Pakelti temą". O dabar išeina tik forumo šiukšlinimas ir pranešimų rinkimas.

http://www.supergames.lt/topic/174775-your-villagelt-014-forumas-startavo-atnaujintas-apra%C5%A1ymas/ ir http://www.supergames.lt/topic/180472-your-villagelt-014-forumas-startavo-atnaujintas-apra%C5%A1ymas/

http://www.supergames.lt/topic/184328-konterislt-counter-strike-serveri%C5%B3-tinklas/ (9 temos skiltyje "CS Serveriai" ir tos pačios temos skiltyje "CS projektai", nors taisyklėse parašyta "Draudžiama kurti daugiau nei 3 temas apie ta pati projekta. (Nesvarbu ar kitas vartotojas)")

 

Forume yra daug senų neužrakintų temų, todėl vėliau atsiranda tokių dalykų, kaip temos atgaivinimas ir pranešimų rinkimas (forumo "flood'inimas", t. y. šiukšlinimas). Moderatoriai temą dažniausiai užrakina tik tuo atveju, kai narys pats to paprašo.

(random skiltys)

http://i57.tinypic.com/so9wgo.png

http://i61.tinypic.com/2zfqtko.png

 

 

Norėčiau padiskutuoti ir apie mūsų gerbiamus forumo moderatorius.

Norėčiau sužinoti kodėl čia nėra surašyti visi moderatoriai? Pvz. Sneroq, Andrius P., Rimas`.

Taip pat Adminams norėčiau užduoti kelis klausimėlius:

1. Ar galimas Moderatoriaus statuso pirkimas?

2. Ar sąžininga, kitų narių atžvilgiu, suteikti moderatoriui privilegiją išskirti temas (pakelti jas į viršų)?

3. Ar sąžininga, kitų narių atžvilgiu, kai moderatorius savo draugams išskiria temą?

 

Bent jau aš manau, kad kiekvienos forumo skilties viršuje teisingiausia būtų matyti tik forumo taisykles, o ne kažkieno projektus ar paslaugas.

 

Kai kurie Moderatoriai rašydami beveik kas antrame žodyje padaro po klaidą (jau nekalbu apie skyrybą). Suprantu, tai ne kažkoks lietuvių egzaminas ar dar kažkas, tačiau manau, kad Moderatorius turėtų rodyti pavyzdį kitiems nariams ir stengtis nedaryti jokių klaidų. Tai tik mažas pastebėjimas.

 

Kaip suprantu, dabar visi Moderatoriai prižiūri visas forumo skiltis. Ar negeriau būtų sukurti suskirstyti atskiras Moderatorių grupes (žaidimų skiltims, technikos ir programinės įrangos ir t. t.)? Manau tai palengvintų darbą Moderatoriams ir forume būtų daugiau tvarkos. Nes pvz. vienam žmogui labiau patinka ir jis domisi GFX sritimi, o kitas žmogus nenuleidžia akių nuo Strateginių žaidimų skilčių. Moderatoriui tikriausiai ne visos skiltys yra aktualios ir nėra tokio didelio noro prižiūrėti jas.

 

 

Forumo vartotojai gali pridėti savo pastebėjimų (argumentuotų) į temą.

Šią temą sukūriau tam, kad Administratorius atrašytų ne dviem sakiniais, o viską objektyviai įvertintų ir tuomet atsakytų.

  • Teigiamai 7

Hihihhaha, reiktų pateikti ir įrodymus, t. y. nuotraukas (kur, kas, ką rašė). Pvz. kur jis tave vadino vaiku ir kt.

Manau bendraujant reikia stengtis neįžeidinėti ir nebandyti to padaryti. Juk kai kuriems tie "vaikas", "asilas", "balvonas" yra įžeidimai, tai manau nereikėtų skaudinti kito. Tarpusavio santykius galima išsiaiškinti ir už forumo ribų.

(redaguota)

... Čia pavizdys... Jai jis gali vaiku vadint reiškias galiu vadint mulkiu...

Nerimsti :)

Bet pala pala, jeigu Rimas stumia ant kitų, o ant jo negalima. Tai kaip čia suprasti, kas Rimas iš vis čia "valdovas" ar kas? Nes pvz žmones turi būti tarpusavyje lygus, o ne tu toks, tu anoks. Siūlau išvis tą Rima pašalinti iš čia.

Ačiū,kad pavartojai žodi " jeigu " .

Redaguota , nario Rimas`

Nuo kada vaikas yra įžeidimas :D 

 

 

Kalbant toliau, tai norėčiau pasakyti, kad tu niekada tokiame forume neesi buves moderatoriumi, nežinai kokia moderatoriams apkrova, čia temų per diena sukuriama šimtai, kėkvieną peržiūrėti beveik neįmanoma, ir pats tam laiko neskirtum. Jei pažeidžia taisykles tai paspaudi mygtuka pranešti ir per artimiausia pusvalandį peržiūrės tą tavo pranešimą. 

 

Šitame forume didelę dalį sudaro paugliai, tai pat ir moderatoriai kai kuriems tikrai yra 15 metų ir aišku daugiau, bet vėl gi. Dabar yra vasara visi mes atostogaujame, kai kurie ir dirba. Čia jum ne forumas kur moderatoriai suauge ir užsiminėja verslu ir gali sau leisti sėdėti prie kompiuterių ištisą dieną, čia žaidimų puslapis.

 

 

Už darbą čia niekam nemokama, tad nenorėk tu čia aukso..

 

 

Vėl gi, kaip sakot reikia moderatorių, vajezau kaip reikia, bet patys pagalvokite, kad anketų būna šimtai, o iš jų puse neatitinka reikalavimų, kiti parašo durnas pasakas apie savo močiutes, o kiti išvis turi blogus atsiliepimus, tad patenka gal tik keli, o iš tų kelių išrenka ten du moderatorius. Tai pat jei ir išrenki ir nežinai apie jį nieko, tai gal jam užeis į galva pratrins puse temų forumo ir pasibaigs.

 

 

 

Taigi čia manau pasaka be galo, galima diskutuot kiek norit, bet vistiek prie liepto galo neprieisit.  :taika:

http://www.twitch.tv/mbw210 - Tik Runescape 07 stream'ai!

Žodžiu... Su lygoniais daugiau nediskutuosiu. Visokiu matęs visokiu reikia...

 

Tą tema buvo diskutuota ten. Deja jį jau yra užrakinta ir deja rezultatas ne tavo naudai..... Rašynėdamas kitose temuose tą pati gali gauti dar įspėjimus už rašima ne į tėma.

Nežinau ką tau dar pasiūlyti daryti... Parašyk policijai pareiškima,kad vaika vaiku pavadinau... Gal širdyje ramiau bus, gal tau kaifas nuo to,kad tu besmegenis.. Aš nežinau :)

Pats įlindai į šūda ir niekas tavęs neverte man rašynėti nesąmones i PM.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
(redaguota)

Nenorit neprasidėkit su tais moderatoriais su kuriais nenorit bendraut. Nesikiškit.

Bet

Nepyk Rimai bet čia pavartojai, net du įžeidimus!

Žodžiu... Su lygoniais daugiau nediskutuosiu. Visokiu matęs visokiu reikia...

Tą tema buvo diskutuota ten. Deja jį jau yra užrakinta ir deja rezultatas ne tavo naudai..... Rašynėdamas kitose temuose tą pati gali gauti dar įspėjimus už rašima ne į tėma.

Nežinau ką tau dar pasiūlyti daryti... Parašyk policijai pareiškima,kad vaika vaiku pavadinau... Gal širdyje ramiau bus, gal tau kaifas nuo to,kad tu besmegenis.. Aš nežinau :)

Pats įlindai į šūda ir niekas tavęs neverte man rašynėti nesąmones i PM.

Redaguota , nario Žilvinas P.

Nenorit neprasidėkit su tais moderatoriais su kuriais nenorit bendraut. Nesikiškit.

Bet

Nepyk Rimai bet čia pavartojai, net du įžeidimus!

Nesiruošiu aš čia del kaškokio malaletkos bijoti kaška parašyti. Tegu džiaugiasi,kad neparašiau to kas sukasi pas mane mintyse. Žmogus mane provokuoja dar ir teršia temas su klaidinga informacija apie mane.

 

Beto lygonis ne įžeidimas,o lygonis tai JIS :)

O dabar likusi pranešimo dalis. 

 

Įspėti visi kurių pranešimai nebuvo parašyti prieš mėnesius ar metus...

 

 

 

"- Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti."

Kai kurie net (turbūt) neperskaitę temos tiesiog palinki "sėkmės", "sveikas" ar "malonu" tik tam, kad padidinti savo pranešimų skaičių. Suprasčiau, jeigu prie to dar pridėtų savo nuomonę apie projektą ar patį žmogų (kas gerai, o kas nelabai gerai). Pvz. prisistatymo temoje parašo "sveikas" net nepasižiūrėję, kad ten ne vyriškos lyties sukūrė temą...

http://www.supergame...t/#entry1311370

http://www.supergame...es#entry1313416

http://www.supergame...o/#entry1311847

http://i60.tinypic.com/30k6kbd.png

http://www.supergame...s/#entry1145643

http://www.supergame...ą/#entry1270865

http://www.supergame...s/#entry1255236

http://www.supergame...au/#entry998894

Deja neturime pajėgumų įspėti VISŲ kas rašo įvairius "Sėkmės" nors pastaruoju metu stengiamės juos įspėti. Faktas tas kad tokių pranešimų yra daugiau nei žvaigždžių matomoje visatoje.

 

 

"- Kuriant temas rašyti aiškius temos pavadinimus, pavadinimas turi atspindėti temos turinį (nevartokit jokių "help, padėkite, šitas geras" ir panašiai). Taip pat prieš kuriant naują temą paieškokit per paiešką ar jau nėra tokios temos."

http://www.supergame...te/?hl=padekite

http://www.supergame...ep/?hl=padekite

http://www.supergame...te/?hl=padekite

http://www.supergame...te/?hl=padekite

http://www.supergame...te/?hl=padekite

http://www.supergame...ep/?hl=padekite

http://www.supergame...au/?hl=padekite

http://www.supergame...kit/?hl=padekit

http://www.supergame...kit/?hl=padekit

http://www.supergame...kit/?hl=padekit

http://www.supergame...os/?hl=pagalbos

http://www.supergame...os/?hl=pagalbos

http://www.supergame...os/?hl=pagalbos

http://www.supergame...-d/?hl=pagalbos

http://www.supergame...os/?hl=pagalbos

http://www.supergame...9-šiuoliuoja-d/

Visų temų pavadinimai pakeisti, įspėti visų "šviežių" temų autoriai.

 

 

"- Bendras parašo plotis turi nekraipyti puslapio išvaizdos ir nemaišyti kitiems."

Daugelis žmonių į parašus deda tik savo projekto ar paslaugų reklamą ar šiaip kokį sumažintą wallpaper'į. Manau kiekvienas supranta kas yra "parašas" ir šiame forume jis turėtų būti maždaug 140x700. Tai galima lengvai nustatyti per IPB nustatymus.

http://www.supergame...o/#entry1312827

http://www.supergame...ta/#entry980138

http://www.supergame...o/#entry1092105

Parašai pašalinti, įspėjimai išdalinti.

 

 

"- Prie nukopijuotos informacijos parašykite šaltinį iš kur ją paėmėte."

Tikrai yra ne viena tokia tema, tačiau daug jų nesistengiau ieškoti. Pvz. vietoj šaltinio parašo, jog tai jo darbas.

http://www.supergame...e/#entry1266040

http://www.supergame.../77585-dauk-gm/

Žodinis pasakymas neįrodo kopijavimo.

 

 

"- Forume nelaukiama kenkėjiška, pažeidžianti įstatymus ar ką nors reklamuojanti informacija (porno, warez, brukalas, virusai, reklama ir kt.)."

http://www.supergame...e/#entry1022535

http://www.supergame...-ddos-scriptas/

http://www.supergame...glt-editas-102/

http://www.supergame...es/#entry667134

http://www.supergame...a/#entry1002349

http://www.supergame...no/#entry447922

Pirmoje nuorodoje aš link pašalinau jau prieš metus. Kitos temos/pranešimai pašalintos.

 

"- Norint pakelti temą į sąrašo viršų, prašome naudotis mygtuku "Pakelti temą". Žodžiai kaip "BUMP,UP" yra draudžiami."

http://www.supergame...sarglt-paskyra/

http://www.supergame...erą-sarglt-acc/

http://www.supergame...st-server-ever/

http://www.supergame...te/#entry696672

http://www.supergame...ta/#entry719381

Pranešimai ištrinti.

 

 

 

 

Norėčiau sužinoti kodėl čia nėra surašyti visi moderatoriai? Pvz. Sneroq, Andrius P., Rimas`.

Nes papildomos pareigos yra paskirtos ne visiems. 

 

 

2. Ar sąžininga, kitų narių atžvilgiu, suteikti moderatoriui privilegiją išskirti temas (pakelti jas į viršų)?

3. Ar sąžininga, kitų narių atžvilgiu, kai moderatorius savo draugams išskiria temą?

1. Deja ne mano pajėgoms klausimas.

2. Manau kad tai smulkmena palyginus su darbo kiekiu kurį jie turi atlikti.

3. To daryti jie negali. Prašau man pranešti apie tokius įvykius.

 

 

 

 

Bent jau aš manau, kad kiekvienos forumo skilties viršuje teisingiausia būtų matyti tik forumo taisykles, o ne kažkieno projektus ar paslaugas.

Todėl daug kur jos pradėtos rašyti į Pranešimus, ne į temas.

 

 

 

Kaip suprantu, dabar visi Moderatoriai prižiūri visas forumo skiltis.

Ne, mes turime pasiskirstę tik moderatoriams matomame forume.(Nors reikėtų man jau tą pasiskirstymą atnaujinti).

 

 

Atsiprašau kad taip ilgai rašiau... Bet vien į tokią temą atsakyti ir padaryti tai ką minėjau užtruko nemažai laiko man....  Būtų buvę daug geriau jei būtum naudojęs "Pranešti".

 

 

Mano idėjos, vėl skelbti seną gerą "Mėnesio nario" konkursą, bei žadu vos gavus leidimą atidaryti anketas į moderatorius, nes baigiu išmesti juos...

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

Aš už Rima ši karta.. Pritarsiu jo nuomonei ,,Patys verkiat kad nėra tvarkos, o kai ją padaro amžinai būna nuomonė tokia: Nevykes moderatorius delioja ispejimus ir pan.'' Pagalvokit logiškai žmonės.. Jei dėl to ispejimo už keiksmažodžius o ne už įžeidinėjimus parašė tai fsio tragedija..Jis irgi žmogus, o žmonės daro klaidas.. :)

Kartais patys pamastykime apie tai ką patys darome, o ne stumkime ant kitų :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4377 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...