Peršokti į turinį

Prisistatau - Gabas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3326 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai. Taigi sumasčiau,kad ir man jau reiktu prisistatyti (tikriausiai dėl to,kad nebėra dabar ką veikti kai lauke lyja :D )

Taigi mano pilnas vardas yra Gabrielius,o pavardė Liatukas. Man yra 15 metų (bent iki liepos mėnesio). Gyvenime užsiemu sportu - sporto salė,parkour ir krepšinis. Bet didesnę laiko dalį skiriu draugams ir šeimai (labiau draugams :D). Prie kompiuterio tiesiog lengvai praleidžiu laiką klausydamasis muzikos,susirašynėdamas ir ką nors kurdamas. Geriausiai moku kurti IPB forumus (tai yra didžiausias hobis prie kompiuterio). Taip pat biški moku pawn programavimo kalbą. Esu senas rūkalius ir pats noriu mesti,bet ... Tas žodelis "bet" išlieka visada :D Taigi malonu susipažinti su naujais ir su senais kurių nepažystu :)

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas , malonu. Galėjai daugiau aprašyt apie save ir ką moki prie kompiuterio :)

Viskas matosi iš pranešimų forume ir temų. Kaip sakau apie žmogų sprendžiama pagal darbus,o ne pagal jo pačio išsireiškimą ką jis mano :D

O šeip tai daug rašyti,nes ištikro moku daug ką,bet dėja ne pilnai... Po biški ten ir po biški ten (išskyrus IPB :D)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 7 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3326 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...