Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4377 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gerb. Justai. O čia nesantaikos kurstymas kartais?

Tai kad jam buvo viskas paaiškinta, sumažinta bausmė. Jis toliau pasakoja savo...

 

 

Paskutinis sakinys(trys sakiniai) šitom temomis su Mixitas78(ar koks jo nick dabar): tavo didelis vartotojų skaičius privertė mane susidomėti tavo reputacija. LolaspoLolo davė tau reputacijos. Jūsų IP visiškai vienodi. Žinomi tavo vartotojai užblokuoti 3 mėnesiams ir reputacija pašalinta.

 

Grįžtam prie temos.

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

Aš už Rima ši karta.. Pritarsiu jo nuomonei ,,Patys verkiat kad nėra tvarkos, o kai ją padaro amžinai būna nuomonė tokia: Nevykes moderatorius delioja ispejimus ir pan.'' Pagalvokit logiškai žmonės.. Jei dėl to ispejimo už keiksmažodžius o ne už įžeidinėjimus parašė tai fsio tragedija..Jis irgi žmogus, o žmonės daro klaidas.. :)

Kartais patys pamastykime apie tai ką patys darome, o ne stumkime ant kitų :)

Labai sutinku su tavo nuomone. Tikrai tik mes patys turime pradeti keisti foruma. Juk moderatoriai neveltui turi toki darba dideli dirbti.

Jeigu mes patys maziau pazeistume taisykles (o geriausiai butu,kad isvis nepazeistume) tada ir moderatoriai nebutu tokia "pikti" jums, ir patys geriau jaustumetes forume. Argi tai yra jau taip sunku? Tik verkslinti daugelis sugeba,o padaryti,kad patiems geriau butu jau negalit? Tad pradekit galvoti,nes poto vel bus temos "free ispejimas is to ir to moderatoriaus".

Viskas čia gerai su tais moderatoriais dirba kuo puikiausiai jei koki ir ispėjima gavot tai buvo už ka pvž aš gavau 7 ispejimus berods ir nesiginčiju čia už nieka ir tt.+Nėra jų pareiga keltis 8 ryto ir tikrint temas tai laisvalaikio leidimas padedant forumo tvarkaj nenorėkit čia kaškokių prižiurėtoju 24/7.Tai va prieš kaška peikdami susiprotėkit :)

48a929f587a83fd8986d2d1489c44089754.jpg

Dėkui, kad visus pranešei, visi postai kurie pažeidė taisykles viskas buvo panaikinta ir visi užblokuoti :) 

Būtų užtekę spausti mygtuką pranešti.. 

Supranti, forumas yra didelis ,visų temų ir visų postų kad ir būtų 100 moderatorių - neperskaitytų. Todėl tą dalį, kur norite, kad būtų švara ir tvarka naudokit mygtuką pranešti.

Į jį reaguoja betkoks moderatorius. :) 

 

Norėčiau padiskutuoti ir apie mūsų gerbiamus forumo moderatorius.

Norėčiau sužinoti kodėl čia nėra surašyti visi moderatoriai? Pvz. Sneroq, Andrius P., Rimas`.

Taip pat Adminams norėčiau užduoti kelis klausimėlius:

1. Ar galimas Moderatoriaus statuso pirkimas?

2. Ar sąžininga, kitų narių atžvilgiu, suteikti moderatoriui privilegiją išskirti temas (pakelti jas į viršų)?

3. Ar sąžininga, kitų narių atžvilgiu, kai moderatorius savo draugams išskiria temą?

 

Bent jau aš manau, kad kiekvienos forumo skilties viršuje teisingiausia būtų matyti tik forumo taisykles, o ne kažkieno projektus ar paslaugas.

 

Kai kurie Moderatoriai rašydami beveik kas antrame žodyje padaro po klaidą (jau nekalbu apie skyrybą). Suprantu, tai ne kažkoks lietuvių egzaminas ar dar kažkas, tačiau manau, kad Moderatorius turėtų rodyti pavyzdį kitiems nariams ir stengtis nedaryti jokių klaidų. Tai tik mažas pastebėjimas.

 

Kaip suprantu, dabar visi Moderatoriai prižiūri visas forumo skiltis. Ar negeriau būtų sukurti suskirstyti atskiras Moderatorių grupes (žaidimų skiltims, technikos ir programinės įrangos ir t. t.)? Manau tai palengvintų darbą Moderatoriams ir forume būtų daugiau tvarkos. Nes pvz. vienam žmogui labiau patinka ir jis domisi GFX sritimi, o kitas žmogus nenuleidžia akių nuo Strateginių žaidimų skilčių. Moderatoriui tikriausiai ne visos skiltys yra aktualios ir nėra tokio didelio noro prižiūrėti jas.

 

 

Ten nėra surašyti kiti moderatoriai nes čia yra PAPILDOMOS administracijos pareigos. O moderatoriai yra kitame padalinyje ir dirbą visai kitą darbą. 

 

1. Moderatoriaus statuos pirkimas - nėra galimas. Moderatorius surinkęs 2 įspėjimus metamas lauk iš posto.

2. Taip, sąžininga, nes moderatorius tvarko forumą ir už tai jokių pinigų negauna, mes ne įmonę , kad mokėtume algą, todėl moderatoriams atsiskaitome temos iškėlimais, pakvietimais ,pigesnėmis reklamomis ir kt. 

3. Moderatorius savo draugams temos išskirti negali, nebent tuo atveju jeigu savo gautą temos iškėlimą dovanoja draugui ( prieš tai informuojame Aurimą, Mane arba Justą ). 

 

Moderatoriams nėra kriterijus taisyklingas rašymas, todėl į tai labai daug dėmesio neskiriame. Nors aišku, tai svarbus dalykas autoritetų atžvilgiu. 

 

Moderatoriai ir yra maždaug atrinkti, kad kiekvienas sub-forumas būtų prižiūrimas, ir dabar yra forumai, kuriuos prižiūri atskiri moderatoriai , tik moderatorių forumai yra moderatorių forume, ir paprasti nariai to forumo nemato :) 

 

 

O su taisyklėmis yra viskas gerai, jas pildome, jos jau 7 metus su mumis ir tik kelis kartus pakeistos. Forume visada visada yra temų, kurios pažeidžia taisykles, nes kitaip neišeina. Forumas per didelis viską pažiūrėti ir visus postus patikrinti iš arčiau, todėl jūs nariai, norintys matyti gerą forumą , galite padėti mums tvarkyti forumą ir spausti mygtuką pranešti. Tam mes rengiame konkursą mėnesio pagalbininkas, tam kad forumas būtų gražesnis :) 

Hmm. http://www.supergames.lt/topic/162554-konkursas-m%C4%97nesio-narys-14-01-28/ Taip, labai aktyviai jis rengiamas. :) Kodėl reikia prisiimti kažkokią garbę ir girti, kad jūs darot tą ir tą, nors iš tikro, tai paprasčiausi paistalai? Galit dangstytis "vasara", tik nemanau, kad sukurti vieną temą labai daug laiko atimtų iš jūsų "vasaros", todėl galėtumėt dažniau daryti tokius rinkimus, o ne kas pusę metų, tada ir matytųsi jūsų pastangos ir darbai, nes dabar, kaip sakiau, jūs tik plepat išsijuosę, ypač Tu, Valdai, sakai, kad Tu čia padarei labai daug, tarkim, ekonomika. :D Ji paleista? - NE, todėl kai ji bus paleista, galėsi sakyt, kad esi padaręs tokius ir tokius darbus, nes dabar nieko, nu nieko.. :D Kažkurioje temoje sakei, kad tau atėjus ten forumas papilnėjo visokiais hookais, skiltimis ir net lankomumu. :D Skiltimis? Taip, labaai sudėtingas darbas nulėkt į ACP ir sukurti tas skiltis. Hookai? Oooo taip, medalių hooką išsiversti, sudėti ir surašyti medalius užima begalę laiko. Ne, juokauju, tai trunka pusvalandį. Lankomumas? Prašyčiau įrodymų, kad būtent dėl tavęs tas lankomumas išaugo. :)

Klausyk tu, kalbi visiškas nesamones ir visiškus vėjus. Kaip matai, lankomumas niekam nėra rodomas. Padariau daug, jeigu nori pasitikslinti - rašyk AŽ papasakosiu viską :)  Tai ką mes darom, jūs net negalit matyti, ir kaip jūs galit komentuoti, ką darom ką ne ? Manai forumas tik išore visada vienodas ? Tikrai ne , tu kalbi tik apie IPB, o kur visos licenzijos, kur talpinimai, apsaugos, reikalavimai, reklamos, kontaktai, forumo draugai, ads bendrovės ir visą kitą, kas tvarko tuos reikalus ? Manai išlaikyti forumą taip lengva ir paprastą ? Nelegalų taip, o legaliam - visko reikia legaliai ! Gėda, temą rakinu, į visus klausimus atsakiau ! GĖDA ! 

  • Neigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4377 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...