Peršokti į turinį

Padėkite pasirinkti telefoną


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3592 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labai jau keistai cia skamba viskas..ir juokingai. :D

Tu nori paimt telefa is salono,isirasyt visokias turbinancias nesamones kartu nuroot'indamas tel. Pasinaudot juo apie 20 dienu, ir parduot zymiai pigiau skelbimuose, negu kad uz ji mokejai. (Zinai gi kad skelbimuose tokios sumos negausi uz kiek pirkai, nebent puse to..kad ir naujas)

Beje kartu su Root pradingsta ir garantinis. (Tikiuosi moki atstatyt viska lyg root ir nebuvo?)

 

Isvis cia nesamones kazkokios, kazkam reik suaugt man atrodo..

Man tikrai negaila tų pinigų. Parduosiu tą telefoną už kokius 150LT, ir man to gana. Taip moku viską atstatyti, bus padaryta, lyg nenaudotas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Telefonas nupirktas. MyPhone P5 Quad už 390LT, apytiksliai po 15~ dienų bus parduodamas už 150LT~. Išorė bus graži, bet procesorius, ram'ai, ir t.t bus sugadinti iki to lygio, kad net menių strigs. Jei kam jo dar reiks rašykit. Galit rakinti temą.

Jei bus sugadintas tai nevertas bus nei 100lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3592 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...