Peršokti į turinį

Padėkite pasirinkti telefoną


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3592 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu tai pirk ta prestigio. Jei pasiseks galesi dziaugtis tuo galingumu,jei ne.. tai beliks gailetis. Uz tokia suma negausi galingo ir patvaraus telefono,belieka imt nauja ,bet nelabai patvaru, arba imt naudota kuris patvaresnis ir dar galingesnis uz sita. Mes siulom kas geriau . :)

Tai suprantu. Bet man šio telefono reikės tik kokioms 20 dienų. Ir tada viskas. Parduosiu kaip naują. Reikia, kad tik tiek atlaikytų. Bet būtų galingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu tai tada jei neberandi galingesnio uz tokia suma,imk toki. Jei tik tokiam laikotarpiui reik,tai tikrai atlaikys. :)

Na apie ką aš ir kalbu. Man reikia tik galios. Ieškau dar galingesnio, bet nerandu.

Tas Prestigio pabrango 70LT, ką dabar rinktis? Šitą, gal http://www.mobili.lt/lt/telefonai/myphone/p5_quad.html?

Redaguota , nario - Positive.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu Misteri , kad tau reik pasitaupyti biski ir nusipirkti bent duos , nes uz 500 tlf dar normalaus negausi reiks daznai ram valyt issijungines programos ir pns :P

Totalią nesamonę parašėte, ponas. Nori pasakyti čia nenormalus? :Dhttp://www.mobili.lt/lt/telefonai/nokia/lumia_520.html

 

P.S. Už tokią kainą tikras žvėriukas...

Redaguota , nario joultrad
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau tada pasitaupyk iki 600 ir nusipirksi ką nors geresnio.

O dabar už tiek galiu pasiūlyti lumia 520. Kad nėra tu ten programėlių , žaidimų tai nieko tokio , bet užtat gerai laikys telefonas ir kai norėsi galėsi parduoti. na čia mano nuomone.

 

 

Tai jeigu tau reikia trumpam ir jį parduosi greit, tai kodėl nenusipirkus tau Lumia 520 :? Greičiau parduosi nei tuos triperius kuriuos renkiesi :)

Sutinku.

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai suprantu. Bet man šio telefono reikės tik kokioms 20 dienų. Ir tada viskas. Parduosiu kaip naują. Reikia, kad tik tiek atlaikytų. Bet būtų galingas

Labai jau keistai cia skamba viskas..ir juokingai. :D

Tu nori paimt telefa is salono,isirasyt visokias turbinancias nesamones kartu nuroot'indamas tel. Pasinaudot juo apie 20 dienu, ir parduot zymiai pigiau skelbimuose, negu kad uz ji mokejai. (Zinai gi kad skelbimuose tokios sumos negausi uz kiek pirkai, nebent puse to..kad ir naujas)

Beje kartu su Root pradingsta ir garantinis. (Tikiuosi moki atstatyt viska lyg root ir nebuvo?)

 

Isvis cia nesamones kazkokios, kazkam reik suaugt man atrodo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3592 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...