Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodama nebloga steam paskyra su balansu [ 1 euras ]


`Greta

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Pirkit iš jos

..

Like už šią frazę (y) :D Greta man iš seniau buvo girdėta, kad ji apgavikė :)

Spe3d123 man girdėta apgavikas iš seniau , ką man dabar daryti ? Į kiekvieną jo temą rašynėti šitaip ?

10

Amm nejuokauk

Kodėl paslėptas laikas ? Netinka princui ? Pakeičiau į pilna

Narys įspėtas už forūmo taisyklių pažeidimus.

Redaguota , nario Rimas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikima gi nu pirkau csgo dar iki šiol steame turiu,bet parduodu nes nenaudojamas.

 

Manau galit iš jos pirkti.

 
 

snapback.png

Šita apgavikė, keitemės steam accountais. Aš pirkau just cause 2 iš vieno žmogaus kaina buvo 19lt. O ji man davė 2 acc, žinojau kad vienam acc banintas cs o kitam css. Tai pabandžiau su kitų žmogum apsikeisti steamais. Jis pasižiūrėjo banintų žaidimų listą, ir rado ir cs ir css. Ir neapsikeitėm, todėl ir gaunas , kad ji apgavikė. + Aš jai sakiau , kad duotu man normalų acc su cs ir css. Ji sakė gerai, na tai iki šiol laukiu, bet pasakė šiandien jog negausiu.Ir dar man labai įdomu, kodėl laiką paslepei ?

Nu ką galiu pasakyt tokių reta ;d

Redaguota , nario Mistery
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...