wjcan

wjcan galerija

Recommended Posts

Ka┼żkas wow tikrai tada... Jei ne paslaptis, kiek laiko darai tok─» darb─ů?

Kod─Śl taip nustebai kad su photoshopu dariau? iliustratorium u┼żiimtu daugiau laiko, nenupie┼í─Źiau su iliustratorium tokio abstrauktaus dangaus ir neb┼źt┼│ tiek tiek daug ─»vairi┼│ spalv┼│ su iliustratorium, darbas b┼źt┼│ ┼ívaresnis ir paprastesnis. A┼í m─Śgstu kada darbas turi daug ─»vairi┼│ detali┼│ ir netikslum┼│, tod─Śl pie┼íiau su photoshopu. Ka┼żkur 3 valandas pie┼íiau ┼íit─ů darb─ů, techni┼íkai greitai galima nupie┼íti, daugiausiai laiko u┼żiima id─Śjos sugalvojimas ir ekspermentavimas.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Kod─Śl taip nustebai kad su photoshopu dariau? iliustratorium u┼żiimtu daugiau laiko, nenupie┼í─Źiau su iliustratorium tokio abstrauktaus dangaus ir neb┼źt┼│ tiek tiek daug ─»vairi┼│ spalv┼│ su iliustratorium, darbas b┼źt┼│ ┼ívaresnis ir paprastesnis. A┼í m─Śgstu kada darbas turi daug ─»vairi┼│ detali┼│ ir netikslum┼│, tod─Śl pie┼íiau su photoshopu. Ka┼żkur 3 valandas pie┼íiau ┼íit─ů darb─ů, techni┼íkai greitai galima nupie┼íti, daugiausiai laiko u┼żiima id─Śjos sugalvojimas ir ekspermentavimas.

Tai, kad su tuo photoshop sunkiau padaryt visokias formas palyginus, kaip su iliustratorium. Iliustratorium gal ilgiau u┼żtrunki bet ten mano nuomon─Ö lengviau i┼ígauti ka┼żkoki─ů tai form─ů. Na o d─Śl id─Śj┼│ sugalvojimo tai suprantama, visados taip b┼źna :)

Tai, kad su tuo photoshop sunkiau padaryt visokias formas palyginus, kaip su iliustratorium. Iliustratorium gal ilgiau u┼żtrunki bet ten mano nuomon─Ö lengviau i┼ígauti ka┼żkoki─ů tai form─ů. Na o d─Śl id─Śj┼│ sugalvojimo tai suprantama, visados taip b┼źna :)

─îia sud─Śting┼│ form┼│ nebuvo tai nepajutau skirtumo .┼áita miest─ů pie┼íiau su iliustratorium, daugiau techninis darbas jau.

miestas.png

Redaguota , nario wjcan

Ipsius, seni geri darbai. :) N─Śra ko daugiau ─Źia pasakyt, jau kituose forumuose daug kart┼│ rei┼íkiau nuomon─Ö. :)

┼Żinau a┼í ir pats,┬á tik parodyti darbus u┼żsukau. Daugiau ─Źia forumas skirtas ┼żaidimams ─Źia, nors gfx kampelis gan aktyvus. Kad nesulauksiu ger┼│ ─Źia patarim┼│ ar nei┼ímoksiu ko nors naujo ir pats ┼żinau. Bet vistiek man smagu pasi┼żi┼źr─Śti tiek naujok┼│ darbus, tiek gauti nors koki┼│ komentar┼│.

:D oho koks pasitik─Śjimas savimi. Prikibti tavo darbuose galima labai daug kur, pagrindinis dalykas man u┼żkliuv─Ös, tai kad tavo iliustracij┼│ stilius atrodo toks labai pigus ir nekokybi┼íkas. Foto realistinis fonas ir paprastos iliustracijos be smulki┼│ detali┼│, vien i┼í gradient ir mesh tool pagaminti. Ne┼żinau, gal yra ir toki┼│, kuriems patinka toks "stilius", bet man labai nesi┼żi┼źri.

Si┼źly─Źiau pereiti prie paprastesnio 2d stiliaus i┼í prad┼żi┼│, kaip kad toks┬áhttp://i.imgur.com/f0Kacwp.jpg

Darbai atrodyt┼│ daug profesionaliau ir manau, kad ┼íis stilius tau visai tikt┼│ pagal pie┼íimo ─»g┼źd┼żius.

Dar tas logotipas su arkliu.. :D

bankergrand.jpg

Panašu į arklį su dauno sindromu.

Redaguota , nario Baksis

:D oho koks pasitik─Śjimas savimi. Prikibti tavo darbuose galima labai daug kur, pagrindinis dalykas man u┼żkliuv─Ös, tai kad tavo iliustracij┼│ stilius atrodo toks labai pigus ir nekokybi┼íkas. Foto realistinis fonas ir paprastos iliustracijos be smulki┼│ detali┼│, vien i┼í gradient ir mesh tool pagaminti. Ne┼żinau, gal yra ir toki┼│, kuriems patinka toks "stilius", bet man labai nesi┼żi┼źri.

Si┼źly─Źiau pereiti prie paprastesnio 2d stiliaus i┼í prad┼żi┼│, kaip kad toks┬áhttp://i.imgur.com/f0Kacwp.jpg

Darbai atrodyt┼│ daug profesionaliau ir manau, kad ┼íis stilius tau visai tikt┼│ pagal pie┼íimo ─»g┼źd┼żius.

Dar tas logotipas su arkliu.. :D

bankergrand.jpg

Panašu į arklį su dauno sindromu.

Oho koks priekabumas, prie beveik vis┼│ darb┼│ galima prikibti neturint geros nuotaikos.

Ilgai nesed─Śjau prie ┼íio darbo ─» detal─Śs neisigilinau, u┼żsinor─Śjau tesiog papai┼íyti. K─ů manot?

i87_landscape.jpg

Redaguota , nario wjcan

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele