Peršokti į turinį

(Pagalbos) Mac OS X Lion 10.7 vaizdo kortos (GTX 650) draiveriai


ProGreen

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, įsirašiau Mac OS X Lion 10.7, viską kaip ir susitvarkiau, internetas veikia, kolonėlės/mikrofonas tai pat veikia, bet yra problema, turiu dvi VGA - GeForce GTS 450 ir GeForce GTX 650, taigi, man GTS 450 veikia puikiai, bet kaip žinia ji kokius 3 kartus "silpnesnė" už GTX 650... O GTX 650 resursai lieka praktiškai neišnaudoti, bei rezoliucija būna tiktais 1000x700 (maždaug, tiksliai nepamenu), kai mano ekrano rezoliucija yra 1440x900 ir pakeist (nei padidint, nei pamažint) rezoliucijos naudojant GTX 650 neeina (su GTS 450 viskas normaliai, rezoliucijas keisti eina). Taigi, gal kas žinote, kaip tai ištaisyt?

 

Instaliuojant OS "customize" nustatymuose pasirinkau "Graphics Enabler" ir "NvInject" kext'us, ar kaip ten jie vadinasi...

 

Mano PC:
CPU: AMD FX 6300 (6Core 3.5 GHz, OC 4.1 GHz)

MB: Gigabyte 990 XA-UD3

VGA: GTX 650, GTS 450

RAM: 16GB

HDD: (Nežinomos kilmės HDD :D, į jį įrašytas tas Mac OS X Lion) - ST350041 3AS (500GB)

         Toshiba (2TB)

SSD: Kingston (120GB)

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ohh, tu čia grynai nusišneki... Šiaip ar taip, neturi ką pasakyti šia temą - nesakyk nieko...  8|

Nelengviau įsirašyti Windows sistemą? Mac OS X nemanau jog yra skirta eiliniams PC + kam reikėtų tokios sistemos, jei yra Linux Ubuntu ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Susitvarkiau - prie GTS 450 (su kuria viskas veikia gerai) prijungiau 1440x900 ekraną ir nusistačiau jam priklausančią raišką, o prie GTX 650 prijungiau kitą ekraną, kurio raiška buvo tokia pati, kaip ir ta, kurios neeidavo pakeisti, tik nesmagu tai, jog visi pagrindai (meniu juostelės, dokas) ant mažesniojo ekrano... Tai pat įsirašiau nVidia CUDA draiverius, bei kaip pagrindinį GPU naudojau GTX 650 GPU, kuris veikė tikrai puikiai. Bei, ką pastebėjau, tai jog per žaidimus Windows sistemoje, visada yra mažytis, vos pastebimas ir galiausiai užmirštamas trūkinėjimas, striginėjimas, ar kaip tai pavadinus (nemačiau PC su Windows OS kur to nebūtų), labiau pastebimas jis yra Minecraft'e, na tai va, ant Win MC veikdavo su 200-300FPS, ant Mac OS - 30-70 FPS, bet nėra jokio trūkinėjimo, žaidimas eina kaip per sviestą, net keista žaidžiant...

 

 

Nelengviau įsirašyti Windows sistemą? Mac OS X nemanau jog yra skirta eiliniams PC + kam reikėtų tokios sistemos, jei yra Linux Ubuntu ir pan.

Aš išbandžiau visas OS, kurias tik norėjau išbandyti (Linux ubunt, Linux debian, Linux bleackshades, Linux kali, Chronium OS, Android (PC versija), dabar jau ir Mac OS X Lion 10.7.3, čia jau nekalbant apie Windows operacines sistemas), man tiesiog tai patinka, ar dėl to kažkas negerai?  Tai pat Mac OS X yra tikrai pilnavertis Windows OS pakaitalas, ko nifiga nepasakysi apie Linux OS. Mac'ui pritaikytos praktiškai visos geresnės programos, plius žinoma, yra ir nemažai gerų programų, kurios veikia tik ant Mac OS, net Steam'e turiu 20 žaidimų, tai iš jų 10 veikia ant Mac'o... Tai pat - valdymas, jis man patogesnis kažkaip nei Windows'ų OS, itin greit pripratau. Dizainas - sakyčiau kelis kartus geresnis už Windows'us, bent jau asmeniškai man, tai Mac OS gražiausia OS iš visų...

 

 

Tai gal reiktu isimt GTS vaizdo plokste ir palikt tiktai GTX. Tada turetu gal susitvarkyt.. su Mac OS nesu susidures tai nzn kaip ten visa tai veikia.

Beje, o kam kompe isvis 2 vaizdo plokstes stovi? Galvoji su dviem veiks geriau zaidimai? :D

Dvi VGA, nes dvi jau turiu, o GTS senoka, neapsimoka pardavinėt, net nelabai kas pirktų, tad, tiesiog naudoju antro monitoriaus palaikymui, kadangi GTX turi tik vieną VGA lizdą, o HDMI laido aš neturiu  :song:. Tai pat, jei kartais nežinojai, galima sujungti kelias VGA (tiek GPU, tiek VRAM) pasitelkus nVidia SLI technologiją ir tada jos veiks bendrai (dažniausiai labiau apsimoka nusipirkti dvi VGA su SLI technologija, nei VGA, kuri būtų tokio galingumo, kaip tos dvi VGA kartu sudėjus). Keisčiausia tas, jog pas mane tą technologiją palaiko tiek motininė plokštė, tiek GTS VGA, bet nepalaiko GTX 650, suprasčiau jei GTS nepalaikytų, sena gi, o dabar, nesąmonė :|... 

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bei, ką pastebėjau, tai jog per žaidimus Windows sistemoje, visada yra mažytis, vos pastebimas ir galiausiai užmirštamas trūkinėjimas, striginėjimas, ar kaip tai pavadinus (nemačiau PC su Windows OS kur to nebūtų), labiau pastebimas jis yra Minecraft'e, na tai va, ant Win MC veikdavo su 200-300FPS, ant Mac OS - 30-70 FPS, bet nėra jokio trūkinėjimo, žaidimas eina kaip per sviestą, net keista žaidžiant...

Ammm... Čia gal tavo monitorius "gliūčina" ir tiek? Jokio striginėjimo ar trūkinėjimo nėra, bent jau pas mane. Jei tik 30 - 70 FPS eina Minecraft su GTX 650, tai čia labai prastas rezultatas.

Gal kaip trūkinėjimą turi omenyje kažką panašaus į tai? 1280px-Tearing_%28simulated%29.jpg

Nes tam yra V-Sync...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ammm... Čia gal tavo monitorius "gliūčina" ir tiek? Jokio striginėjimo ar trūkinėjimo nėra, bent jau pas mane. Jei tik 30 - 70 FPS eina Minecraft su GTX 650, tai čia labai prastas rezultatas.

Gal kaip trūkinėjimą turi omenyje kažką panašaus į tai? 1280px-Tearing_%28simulated%29.jpg

Nes tam yra V-Sync...

 

Na nežinau, gal aš čia šiek tiek ir nusišnekėjau, ar perdėjau. Bet tas striginėjimas (ne vaizdo "susimėtymas", kaip pavaizduota tavoj foto) buvo pastebimas, anksčiau ar vėliau, ant praktiškai kiekvieno PC. silpnesnio, ar stipresnio, su kuriuo tik teko man žaisti, bei tai nutikdavo "masyviose" vietose (ta prasme stipriau pasijausdavo), kur kas nors labai masiškai griūna, sprogsta, ar šiaip juda... Nežinau, aš tai tiesiog išmokau ignoruoti beveik iš karto, kai su tuo susidūriau, bet kai pasileidau Minecraft per Mac OS ir tos nesąmonės nebebuvo, iškart tai pastebėjau... Ahh, sunkoka čia viską paaiškint, juolab jog ko gero iš šono atrodau kaip kvailelis kalbantis apie kažkokias pievas  :mucha:... Ech, koks skirtumas, esmė yra tame, jog aš dabar turiu pilnai veikiantį ir viską palaikantį Mac OS, paprastame "custom build" ir dar su AMD sistema (ji praktiškai visiškai nepalaikoma Mac OS), bei man neteko mokėt kelių, ar keliasdešimt tūkstančių, jog galėčiau padoriai išbandyt šią OS Apple kompiuteryje... Dėl FPS, tai taip, 30-70 FPS yra tikrai labai mažai, bet kaip ir sakiau, viskas veikia labai kokybiškai ir vaizdas susidaro jog veikia geriau, nei ant Windows'ų su keliais šimtais FPS, tad, nematau skirtumo dėl tų skaičiukų, matau skirtumą tik pačiame veikime... Žodžiu, manau reikėtų pačiam išbandyt, tada suprastum...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nežinau, gal aš čia šiek tiek ir nusišnekėjau, ar perdėjau. Bet tas striginėjimas (ne vaizdo "susimėtymas", kaip pavaizduota tavoj foto) buvo pastebimas, anksčiau ar vėliau, ant praktiškai kiekvieno PC. silpnesnio, ar stipresnio, su kuriuo tik teko man žaisti, bei tai nutikdavo "masyviose" vietose (ta prasme stipriau pasijausdavo), kur kas nors labai masiškai griūna, sprogsta, ar šiaip juda... Nežinau, aš tai tiesiog išmokau ignoruoti beveik iš karto, kai su tuo susidūriau, bet kai pasileidau Minecraft per Mac OS ir tos nesąmonės nebebuvo, iškart tai pastebėjau... Ahh, sunkoka čia viską paaiškint, juolab jog ko gero iš šono atrodau kaip kvailelis kalbantis apie kažkokias pievas  :mucha:... Ech, koks skirtumas, esmė yra tame, jog aš dabar turiu pilnai veikiantį ir viską palaikantį Mac OS, paprastame "custom build" ir dar su AMD sistema (ji praktiškai visiškai nepalaikoma Mac OS), bei man neteko mokėt kelių, ar keliasdešimt tūkstančių, jog galėčiau padoriai išbandyt šią OS Apple kompiuteryje... Dėl FPS, tai taip, 30-70 FPS yra tikrai labai mažai, bet kaip ir sakiau, viskas veikia labai kokybiškai ir vaizdas susidaro jog veikia geriau, nei ant Windows'ų su keliais šimtais FPS, tad, nematau skirtumo dėl tų skaičiukų, matau skirtumą tik pačiame veikime... Žodžiu, manau reikėtų pačiam išbandyt, tada suprastum...

Tokie rig'ai kaip tavo vadinami Hackintosh'ais. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokie rig'ai kaip tavo vadinami Hackintosh'ais. :)

 

Ne naujiena :). Bet naudotis tai ne itin patogu - įsijungi Safari - meta kiekvieną kartą privalomą update (galima ignoruot, bet meta kiekvieną kartą, tai nepatogu tiesiog naudotis), updatini - CPU Panic error, perrašinėjam OS, su iTunes tas pats, Apple Store, žinoma tas pats ir nieko padoriai atnaujinti neįmanoma, be visiško sistemos nulūžimo... Bet asmeniškai manau, jog su pritaikytom sistemom (Intel), viskas turėtų veikti normaliai, tai ir naudotis būtų galima be didesnių trukdžių, o dabar, matyt teks apsieit be tos OS, nes įrašinėja ją man apie valandą, o suvarau aš ją irgi per maždaug valandą... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Isirašyk driverius , padės .Panašiai buvo ir man kai perinstalavau win.Rezoliucija buvo labai maža ir nėėjo pakeist.Įsirašius viska leido.

 

Aha, as tiek ir pats raukiu, bet gal tu butum malonus ir surastum man Mac OS X skirtus draiverius, kurie butu skirti GTX 650 VGA, kuri oficialiai nepalaiko sios OS? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats sau gyvenima apsunkini su tais Mac OS'ais.

 

Jau minejau, jog man patinka isbandyt ivairias OS, tad isbandau ir sita... Manyciau ir sudveziui lengvas ir geras jo darbas, jei tas darbas jam patinka :D... Siaip ar taip, gi turiu 3 kietuosius diskus, tad, kas man trukdo nusibodus tiesiog persijungt i kita kietaji diska ir toliau sedet su Windows'ais? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3613 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...