Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

[PAWN BATTLE] RENAS VS BIČAS - REKORDO SISTEMA(mySQL)


renaldasj

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ši karta už Biča, kodas kiek gražesnis bei Krovimas/Saugojimas geriau.

Dėl mysql versijos tai Justai eik tu šikt su savo tom r33 koks skirtumas? :D aš su r6 sėdžiu ir man patinka, pawn'e net nesiruošiu pereiti prie r33 ar r7. Suprantu PHP'e pereejau iš mysqli į PDO, o PAWNe aš nematau skirtumo gal pora milisekundžių ir tiek. 

 

Kodėl R33? Jau R39 yra.

 

Na kad ne milisekundės, jau R7 už R6 yra 12 kartų greitesnė(šaltinis). Bet tai ne vienintelė priežastis kodėl aš skatinu jo naudojimą. R6 turi klaidų, kurių niekas netaiso nes tai sena versija. Aš tiesiog nenoriu kad žmonės stovėtų vietoje... Su naujomis versijomis pagerėja ne tik greitis, bet ir atsiranda daugiau galimybių...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl R33? Jau R39 yra.

 

Na kad ne milisekundės, jau R7 už R6 yra 12 kartų greitesnė(šaltinis). Bet tai ne vienintelė priežastis kodėl aš skatinu jo naudojimą. R6 turi klaidų, kurių niekas netaiso nes tai sena versija. Aš tiesiog nenoriu kad žmonės stovėtų vietoje... Su naujomis versijomis pagerėja ne tik greitis, bet ir atsiranda daugiau galimybių...

Kad tos naujos versijos, nekalbu apie (r7), turiu galvoje r39 kad ir neįmanoma nieko suprasti, ir ne man vienam taip yra, daug kam :)

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad tos naujos versijos, nekalbu apie (r7), turiu galvoje r39 kad ir neįmanoma nieko suprasti, ir ne man vienam taip yra, daug kam :)

Tu tikriausia kalbi apie ORM. Galiu pasakyti, aš pats jo nenaudoju. Taip, greičio testo rezultatai įrodė kad jis šiek tiek greitesnis. Bet aš niekada nesiunčiu užklausų kur atnaujinami visi stulpeliai. 

 

Aš siūlau naudotis technologijas iš R7 su R39 galimybėm. Threaded, parallel užklausos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...