Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

[ PAWN BATTLE ] SanCio` vs Bičas


sancio_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šią sistemą kūriau ne tam, kad kažkas dėtų sau į modą :) Kas norės ir gaus errorų tai čia jų problemos. Pas mane kiekvienam gm faile taip padaryta. O jei ir definina tai tegul pakeičia pav. ir viskas. 

" Ir kodėl jam nepanaudojai enum'o arba define" šito biški nesupratau, kam čia enumas ar define? Kai galima panaudotį ARRAY, ir su viena eilutė dadėtį ginklą į pardavimą. Pagal mane čia ARRAYus tinka geriausiai. Manau čia nei klaida nei kas kita, teisiog kiekvienas gali darytį pagal savę.

Dėl constantos. Nenaudojau nes šis skriptas yra simple ir skirtas battlui ne prieš mano lygio veikėjui, kam dar jį gruzintį constantais ar staticais ( kai jis to kiek žinau nelabai ir žino, o aiškinti aš tyngiu jam). Parašiau kodą kuris +- būtų Bičo lygio, jei kovočiau ten su savo lygio programeriu/skripteriu tai tada jau viska daryčiau kaip darau savo modifikacijoje ar kitose darbeliuose. 

Už kritiką ačiū. 

Dėl enum'o ar define.

new     guns    [  ] [  ] = {
/*              weaponID  , price , ammo        , gunName       */

Pasižymi komentaru, tai siūlau naudoti antrajai dimensijai enum'ą arba define. Žinoma tai ne klaida.

 

 

Labai nuvertini priešininką... Maniau kad varžybose įprasta parodyti tai, ką gali geriausio.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl enum'o ar define.

new     guns    [  ] [  ] = {
/*              weaponID  , price , ammo        , gunName       */

Pasižymi komentaru, tai siūlau naudoti antrajai dimensijai enum'ą arba define. Žinoma tai ne klaida.

 

 

Labai nuvertini priešininką... Maniau kad varžybose įprasta parodyti tai, ką gali geriausio.

Nenuvertino jo, teisiog jis užsiima tik 5mėnesius, o aš 4metus ir turiu patirties ne tik PAWN kalboje, bet ir kitose kalbose. 

Dėl enumo ir defines supratau dabar ačiū, kad paaiškinai :) Gali tema rakintį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3610 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...