Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Apie pasiūlymą. Kam mūsų 20? Svarbu ne kiekybė o kokybė.

 

Yra toks stebuklingas mygtukas, "Pranešti", paspauskite jį ir problema dėmesio sulauks DAUG greičiau. 

 

Aha, teisingai. Tik kad tos kokybės nėra.

Problema sulauks dėmesio?  Nu nepersistenkit, tikrai ne visada.

 

... čia dabar tik vaikai užsimanė parašyt tokias temas, o poto bandys nert savininkams į šiknas dėl moderatoriaus.

 

 

Giedrius R jau nuleisk garą biški, nes jau matau, kad lendi į šikną, bet jau tą moderatorių gali pamiršti, vien dėl šitos temos sukūrimą, ir dar tokį nerimą į šikną  :crazy:

 

 O-pa-pa, akivaizdu, kad tau tik šikna terūp:mucha: . Gal kartais kirmėlių turi?

 

. Visi tai puikiai žino, ir visi sėdi rankas sudėję. Man juokinga, kai pilna tokių Šerlokų kaip tu kuria tokias temas, aiškina ką implementuoti į forumą. Visų pirmą turit pradėt nuo savęs, ir nieko kito. Drausminkit nedrausminguosius, cituokit nusižengimus kuriuos padarė, ir moderatoriai tikrai pastebės. Negi galvojat kad jie čia sedės ir refreshins kas 3sec puslapį. Justas pasiūlė puikų įrankį - ''Pranešti'' mygtuką, o jūs vistiek nepatenkinti.

 Pats gal nuo 2010 užeinu į šitą forumą, bet tik ~2012 kilo ranka susikurti paskyra. Ir ką tuo noriu pasakyt? Noriu pasakyt, kad tiek laiko jau prabuvęs forume matau, kad jis tikrai pasikeitė ne į gerąją pusę. Kaltė pačių narių, tai logiška. Pagalvokit nebūtų nusižengelių narių - nereiktu ir jūsų tų moderatorių armijos. Taigi noriu pasakyt, kad pradėkime nuo savęs, o tik poto kaltinkime kitus.

 Tai pat pastebėjau, kad išgirdęs kanors apie supergames.lt iš jo ribų, niekada nesu girdėjęs kokio nors pagyrimo ar kažko tokio, apie tai irgi reiktu pagalvoti. Visi supergames pradėjo žiūrėti kaip į reklamos punktą. Likę - kažkokie nesusiprateliai bei REP kasėjai, o mažoji dalis - žmonės, mokantis dar sugraibstyt vieną kitą sakiny į temą.

 Moralas tame, kad tos jūsų moderatorių armijos nepadės, nes atrinktieji moderatoriai pagal SA:MP tematikos anketą visiškai neturi patirties su forumais, bet girias kokie jie mandri mokykloje. Jeigu ir norės daryti tas atrankas, tai ffs, žiūrėkit į tokius dalykus rimčiau.

 

Sekmės nardytojams ir postų rinkėjams! nevisiems

 

Labai prieštaringas pasisakymas:

- "pradėti nuo savęs" - jei žmogus nėra freeposteris ir kitaip nenusižengė, tai ką čia jis turi nuo savęs pradėti?

- "drausminti" - drausminimo priemones turi tik moderatoriai, o ne eiliniai nariai...

- " nesu girdėjęs pagyrimo" - tai kaip gi kas nors girs tokį forumą, kuriame už nepatogios temos sukūrimą ( kaip šita) žmogus nuo forumo nušalinamas įspėjimu ???

 

Daug kas paminėjo moderatorių asmeninį gyvenimą ir "nesėdės vasarą prie pc" - OK, kokybiškai dirbant moderatoriaus pareigas galima atlikti pakankamai greitai, ypač jei moderatoriui yra paskirta konkreti prižiūrima dalis, o ne lakstymas po visas forumo platybes.

 

p.s. aš į moderatorius nepretenduoju, nesivarginkit spjaudyti  :bebe: .

  • Teigiamai 1

Labai prieštaringas pasisakymas:

- "pradėti nuo savęs" - jei žmogus nėra freeposteris ir kitaip nenusižengė, tai ką čia jis turi nuo savęs pradėti?

- "drausminti" - drausminimo priemones turi tik moderatoriai, o ne eiliniai nariai...

- " nesu girdėjęs pagyrimo" - tai kaip gi kas nors girs tokį forumą, kuriame už nepatogios temos sukūrimą ( kaip šita) žmogus nuo forumo nušalinamas įspėjimu ???

 

Daug kas paminėjo moderatorių asmeninį gyvenimą ir "nesėdės vasarą prie pc" - OK, kokybiškai dirbant moderatoriaus pareigas galima atlikti pakankamai greitai, ypač jei moderatoriui yra paskirta konkreti prižiūrima dalis, o ne lakstymas po visas forumo platybes.

 

p.s. aš į moderatorius nepretenduoju, nesivarginkit spjaudyti  :bebe: .

- Žmogus prieš dalyvaudamas forumo veikloje turėtų žinoti nurodytas taisykles. 80proc. šito forumo lankytojų net nežino, kad toks bairis išvis egzistuoja, o tuo noriu pasakyti, kad nežinojimas taisyklių, nuo atsakomybės neatleidžia.

- Niekas nedraudžia kitam parašyti, kad pavyzdžiui nusižengei pagal 69 taisyklę. Yra ir toks dalykas, kuris jau buvo prieš tai minėtas - ''Pranešti'' mygtukas.

- Jau viršui paminėjo, kad jis buvo nubaustas už visai kitą nusižengimą.

 

Tu labai siaurai mąstai apie moderavima bei kitų žmonių gyvenimus. Jeigu tu turi laiko sedėti forume 24/7, nereiškias, kad kiti gali. Taigi pradėk naudotis common sense - vasara, visi nori užsidirbti papildomų pinigų, pasportuoti, pailsėti. Aš iš savo patirties galiu pasakyti, kad moderavimas yra sunkus dalykas, nes yra pilna informacijos, kuri atsirandinėja kas kelias sekundes.

tumblr_m00r26A31u1r3arsfo1_500.gif

- Žmogus prieš dalyvaudamas forumo veikloje turėtų žinoti nurodytas taisykles. 80proc. šito forumo lankytojų net nežino, kad toks bairis išvis egzistuoja, o tuo noriu pasakyti, kad nežinojimas taisyklių, nuo atsakomybės neatleidžia.

- Niekas nedraudžia kitam parašyti, kad pavyzdžiui nusižengei pagal 69 taisyklę. Yra ir toks dalykas, kuris jau buvo prieš tai minėtas - ''Pranešti'' mygtukas.

- Jau viršui paminėjo, kad jis buvo nubaustas už visai kitą nusižengimą.

 

Tu labai siaurai mąstai apie moderavima bei kitų žmonių gyvenimus. Jeigu tu turi laiko sedėti forume 24/7, nereiškias, kad kiti gali. Taigi pradėk naudotis common sense - vasara, visi nori užsidirbti papildomų pinigų, pasportuoti, pailsėti. Aš iš savo patirties galiu pasakyti, kad moderavimas yra sunkus dalykas, nes yra pilna informacijos, kuri atsirandinėja kas kelias sekundes.

 

Įrodyk, kad aš tų tavo minėtų taisyklių neskaičiau.

Įrodyk, kad kiekvienas "pranešti" mygtuko paspaudimas duoda rezultatą.

"Nubaustas už kitą nusižengimą" - eilinė manipuliacija pasinaudojant pasitaikiusia proga, kai nori bausti už viena, bet tikros priežasties įvardinti nepatogu. Deja, tai gyvenime dažnai pasitaikantis šulerių stilius.

Įrodyk, kad turiu laiko sėdėti šiame forume 24/7.

Ne tik moderavimas, bet ir bet kuri veikla yra sunkus dalykas tik tuomet, kai nesugebi teisingai veiklos organizuoti.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Išėjau  :mucha: . Gero tau dešrų baliaus, kai ranka pavargs, pasinaudok įtvaru  :funny: .

Kažkam tai tikrai dešros trūksta. :D Esmė tame, kad jūs norit to, ko patys negalėtumėt suteikt. Jūs reikalaujat žmonių tupėt čia arba rinkti naujus moderatorius, bet nejaugi patys rasit kožną dieną prie to sg forumo tupėt? :D NE, tame ir esmė, kad NE, nes jūs ateinat čia, palojat, kad moderatoriai neaktyvūs, nors suprantama - vasara, o paloję patys į tą lauką išeinat. :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...