Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Ne pirmas ir ne antras atvejis, buvęs kaimynas dar ne tokių šposų prikrėsdavo, syki mašiną užstatė tarnybine prie vartų, kažko grįžęs buvo, tuo tarpu ruošiausi išvažiuoti iš namų, nelabai pamenu kur, berods pas gimines. Tai paprašęs, kad patrauktų automobilį sulaukiau atkirčio, kad jam poxui.

Redaguota , nario KarolisV
(redaguota)

O tu gal stovėjai ten ir viską matei, ką jis vėliau darė, padėjo po to ar ne ? Jeigu yra nurodytas parkavimasis ant šaligatvio - taisyklės nepažeistos. Jeigu nenurodytas - gink tu juos kiek nori, taisyklės vis tiek pažeistos. Parkavimosi ženklas matosi, tik ne visas, todėl ne aišku ar galima parkuotis ant šaligatvio ar ne.

O koks skirtumas kas buvo vėliau? Tas invalidas jau nuotraukoj pusiau užvažiavęs ant žolės, tad sunkiausia dalis jau beveik padaryta - įvažiuota į įkalnę, nors čia ji ir nėra didelė. Beje būkim realistai, nejau tiki, kad "fotografas" tikrai padėjo?

 

Aš nesu kažkoks advokatas, kad kažką ginčiau. Išsakau savo nuomonę, lygiai taip pat, kaip ir tu.

 

P.S. Įdomiausia būtų paklausti pačio invalido ką jis apie tai galvoja. Greičiausiai išgirstum žodžius "Kad tik tokios problemos gyvenime bebūtų...".

Redaguota , nario Žalgirietis
3113187470.png
(redaguota)

O koks skirtumas kas buvo vėliau? Tas invalidas jau nuotraukoj pusiau užvažiavęs ant žolės, tad sunkiausia dalis jau beveik padaryta - įvažiuota į įkalnę, nors čia ji ir nėra didelė. Beje būkim realistai, nejau tiki, kad "fotografas" tikrai padėjo?

 

Aš nesu kažkoks advokatas, kad kažką ginčiau. Išsakau savo nuomonę, lygiai taip pat, kaip ir tu.

 

P.S. Įdomiausia būtų paklausti pačio invalido ką jis apie tai galvoja. Greičiausiai išgirstum žodžius "Kad tik tokios problemos gyvenime bebūtų...".

 

Žmogus vežimėlyje gali būti stipresnis už žmogų ne vežimėlyje, tad nematau didelės problemos. Ir šiaip kalbam ne vien apie padėjimą, o tai, kad netinkamai pastatyta mašina. Jeigu nebūtų buvus pastatyta taip mašina, nebūtų reikėję padėt. Nėra problemos - nereikia nieko spręst. Būkim realistais ? Tau tai tikrai reikėtų pasimokyt būt realistu, sugrįžt iš savo fantazijos, kur niekas nepadeda. Žmonės kaip tu - kurie mato tik visur blogus dalykus, sudaro kitiem žmonėm blogą įvaizdį ir taip užsikrečia visi kiti žmonės.

Redaguota , nario Virsenas

SHFitnE.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...