Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[PASKOLA / BANK SYSTEM] By Fexurious


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3601 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tipo su -? Taip bent ant lmg ėjo, parašydavai ten kur kunigam aukot -1000000 ir gaudavai 1000000. :)

Tai tarkim su -1000000 (tai skaičius, mažesnis už 0)

O pas mane yra padaryta, jei įvestas skaičius yra lygus, arba mažesnis už 0, sistema neleidžia prieiti prie sekančių funkcijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienos iš įdomiausių sistemų, įdomios labai, ypač ta banko man patiko. Pirma kartą tokią matau ;)!

 

SEKMĖS KITUOSE DARBUOS!

 

 

Šaunuolis, Matai. Man patiko ši sistema, kažkas unikalesnio.

 

 

Man patiko ! :) 10/10

 

 

Labai gražūs textdrawai, šaunuolis.

 

 

tikrai šauni sistemėlė.

 

 

Kašką unikalesnio darai. +Rep

 

 

Žiauriai gerai atrodo tiek sistema tiek mapp darbas.

Kada atsidarys projektas?

Ačiū jums!

Projekto startas nežinomas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ir neblogai, tik užkliuvo du dalykai..

 

1. PIN kodo priminimas, naudoji EL.Pašta, tam kad būtų saugiau? Bet tarkim, jei nuhackinu acc, ateinu ir aš galiu įrašyt El.Paštą :?. Nebūtų geriau, kad EL.Paštas atitiktų, registracijos pradžioje įvestą El.Pašto adresą?

 

2. Paskola, pasiimu paskolą, atiduodu žmogui. Prisijungiu su kitu acc, pasiimu paskolą atiduodu, taip ir buginu litus. :)

 

3. Kai gauni litus atsiranda textdrawas, labai jau matytas, Good idea, tik gaila , kad pirmas ją buvau pasidaręs ir paplatinęs, aišku nežinau kiek yra mano idėjos čia, gal pats sumastei, just sayin.

 

4. Mąsčiau aš ūnikalų banką daryt, bet jau 3 mėnesiai kaip nebedirbu prie Trucking, reiks pradėt vėl, jei taip atsitiks, įmesiu savo banko sistemos klipą :)

 

O šeip, mldc, gražiai textdrawai pateikti, Keep going ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal ir neblogai, tik užkliuvo du dalykai..

 

1. PIN kodo priminimas, naudoji EL.Pašta, tam kad būtų saugiau? Bet tarkim, jei nuhackinu acc, ateinu ir aš galiu įrašyt El.Paštą :?. Nebūtų geriau, kad EL.Paštas atitiktų, registracijos pradžioje įvestą El.Pašto adresą?

 

2. Paskola, pasiimu paskolą, atiduodu žmogui. Prisijungiu su kitu acc, pasiimu paskolą atiduodu, taip ir buginu litus. :)

 

3. Kai gauni litus atsiranda textdrawas, labai jau matytas, Good idea, tik gaila , kad pirmas ją buvau pasidaręs ir paplatinęs, aišku nežinau kiek yra mano idėjos čia, gal pats sumastei, just sayin.

 

4. Mąsčiau aš ūnikalų banką daryt, bet jau 3 mėnesiai kaip nebedirbu prie Trucking, reiks pradėt vėl, jei taip atsitiks, įmesiu savo banko sistemos klipą :)

 

O šeip, mldc, gražiai textdrawai pateikti, Keep going ;)

1. Taip ir yra.

2. Galima turėti tik 1 ACC serveryje.

3. Kodavau pats, tačiau idėją pamačiau angliškame serveryje.

4. Lauksim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3601 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...