Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apšvieskit sa:mp situaciją


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3652 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

 

Gan ilgam buvau metęs sa:mp, buvau perėjęs prie didesnių projektų, programavimo, bet  dabar kilo mintis ar imanoma šiuo metu būtų pastatyti populiarų sa:mp projektą? Kaip besilaiko visokie sarg, lmg? Kaip laikosi SOC? ar dar žada startuoti? :D 

 

Aplamai, jei apsiimčiau vėl sa:mp galėčiau skirti dideles investicijas, bet kyla klausimas ar verta? Buvau tokios nuomonės jau prieš kokius 2 metus, kad jau neverta, nebe tie laikai ir panašiai, o ką jūs manot? Ką norėtumėt išvysti naujame projekte, kad jus ten patrauktų? Nesakykit, kad kažko unikalaus, sa:mp'e šis žodis taip nuvalkiotas, kad net gėda jį tarti. Domina konkretūs faktai, ačiuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išvis iš kur tu ištraukei, kad aš kažką editinau?

 

Aplamai, jei apsiimčiau vėl sa:mp

 

Dabar labai abejoju, kad moki programuot. Tai ką tu ankščiau darei ? Kiek suprantu kažką ne su sa-mp darei, o varnas tikriausiai šaudei. Mokėdamas programavimo pagrindus - lengvai prisiadaptuotum prie sa-mp. Public funkcijos, paprastos funkcijos, for, switch, while, if. Žmogus moka programuoti, bet net nesistengia išnaudoti savo žinių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar labai abejoju, kad moki programuot. Tai ką tu ankščiau darei ? Kiek suprantu kažką ne su sa-mp darei, o varnas tikriausiai šaudei. Mokėdamas programavimo pagrindus - lengvai prisiadaptuotum prie sa-mp. Public funkcijos, paprastos funkcijos, for, switch, while, if. Žmogus moka programuoti, bet net nesistengia išnaudoti savo žinių.

Nesuprantu apie ką tu čia šneki. Temą sukūriau, kad sulaukti žaidėjų nuomonės, ar verta būtų kurti šiuo metu sa:mp projektą, ar sa:mp dar nemiręs, kadangi jau daugiau nei metai sa:mp'u nesidomėjau, todėl ir klausiu ar kas jį dar žaidžia. Mano programavimo sugebėjimais gali neabėjoti, o pawn aplamai programavimu nepavadinčiau. Prieš daugiau nei metus užsiimdavau sa:mp'u, domėjaus tuo pačiu pawn, C++, mysql, html, php, kadangi turėjau porą projektų kuriuos sėkmingai pardaviau. Per tą ~metų pertrauką dirbau su įvairiom web platformom, kadangi pinigai šitoj srity daug realesni ir didesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesuprantu apie ką tu čia šneki. Temą sukūriau, kad sulaukti žaidėjų nuomonės, ar verta būtų kurti šiuo metu sa:mp projektą, ar sa:mp dar nemiręs, kadangi jau daugiau nei metai sa:mp'u nesidomėjau, todėl ir klausiu ar kas jį dar žaidžia. Mano programavimo sugebėjimais gali neabėjoti, o pawn aplamai programavimu nepavadinčiau. Prieš daugiau nei metus užsiimdavau sa:mp'u, domėjaus tuo pačiu pawn, C++, mysql, html, php, kadangi turėjau porą projektų kuriuos sėkmingai pardaviau. Per tą ~metų pertrauką dirbau su įvairiom web platformom, kadangi pinigai šitoj srity daug realesni ir didesni.

 

O kaip tau atrodo iš mano pranešimų apie ką aš kalbu ? Kartais ne apie žinias, patirtį ? Tai jeigu žmogus nori kažką kurti nemokėdamas toj srity, tai nėra daug ko tikėtis. Todėl pirmas klausimas ir buvo apie žinias. O kai užsidaro projektas, tada tokios kalbos paprastai būna: "Aij čia patys žmonės nesupranta ko nori. Viskas gerai buvo su serveriu, dariau atnaujinimus, buvo adminai ir visa kita... bla bla bla". Pawn ir nėra programavimas. Kur aš rašiau, kad pawn yra programavimas ? Užknisa žmonės, kurie tiesiog ištraukia kažkokį teiginį iš velnžin kur ir kalba nesąmones. Ką aš rašiau, tai buvo šitas:

Mokėdamas programavimo pagrindus - lengvai prisiadaptuotum prie sa-mp.

 

Tai reiškia, kad yra panašių dalykų. Funkcijos tarp C++ ir pawn yra ? Yra. For, switch, while, if yra tarp C++ ir pawn ? Yra. Todėl nematau problemų, kodėl neturėtum mokėti elgtis su sa-mp skriptinimu ir pačiam kurti gamemod'ą.

 

Žmogus moka pawn, C++, html, php, bet nesistengs kurti pats gamemod'o ir edit'ins kažkieno kitą ir bus sukurtas dar vienas GRP'inis projektas. Juokingai skamba tiesiog.

 

 

O dėl pačio sa-mp, nebūtų lengviau pačiam pasidairyti po internetą ir pažiūrėti kiek projektų yra sukurtų ? Na kad ir pačiam supergames tinklapy, pasižiūrėt serverių skiltį. Ar gi sunku būtų buvę ?

Redaguota , nario Virsenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neverta jau palaidotas tas sampas.

Kad tą samp'ą dabar žaidžia daug daugiau žmonių nei seniau, rinkoje manau jis bus dar ilgą laiką.

 

Į.T Tai klausi ar įmanomą būtu pastatyti populiarų SA-MP projektą, tai į šitą klausimą galiu atsakyti tuo, kad viskas priklausys tik nuo tavęs, kiek įdėsi pastangų/kaip bendrausi su savo žaidėjais/darysi atnaujinimus/kokią administraciją išsirinksi ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip tau atrodo iš mano pranešimų apie ką aš kalbu ? Kartais ne apie žinias, patirtį ? Tai jeigu žmogus nori kažką kurti nemokėdamas toj srity, tai nėra daug ko tikėtis. Todėl pirmas klausimas ir buvo apie žinias. O kai užsidaro projektas, tada tokios kalbos paprastai būna: "Aij čia patys žmonės nesupranta ko nori. Viskas gerai buvo su serveriu, dariau atnaujinimus, buvo adminai ir visa kita... bla bla bla". Pawn ir nėra programavimas. Kur aš rašiau, kad pawn yra programavimas ? Užknisa žmonės, kurie tiesiog ištraukia kažkokį teiginį iš velnžin kur ir kalba nesąmones. Ką aš rašiau, tai buvo šitas:

 

Tai reiškia, kad yra panašių dalykų. Funkcijos tarp C++ ir pawn yra ? Yra. For, switch, while, if yra tarp C++ ir pawn ? Yra. Todėl nematau problemų, kodėl neturėtum mokėti elgtis su sa-mp skriptinimu ir pačiam kurti gamemod'ą.

 

Žmogus moka pawn, C++, html, php, bet nesistengs kurti pats gamemod'o ir edit'ins kažkieno kitą ir bus sukurtas dar vienas GRP'inis projektas. Juokingai skamba tiesiog.

 

 

O dėl pačio sa-mp, nebūtų lengviau pačiam pasidairyti po internetą ir pažiūrėti kiek projektų yra sukurtų ? Na kad ir pačiam supergames tinklapy, pasižiūrėt serverių skiltį. Ar gi sunku būtų buvę ?

Man idomios žmonių nuomonės būtent apie tai, kaip rašė Dariuspro, o dėl mano žinių php ar kitoj kalboj gali nesirūpinti ir nelabai supratau kodėl išvis apie tai užvedei kalbą, tuo labiau apie kažkokius grp editinimus :) Bet taip tu čia parašei tiesą kuri ir taip gan aiški.

 

Ne į temą paklausiu - Tu ne Wesley Jonhson ? :D

90% kad ne, nepamenu aš tų savo nickų žaidimo, bet nemanau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3652 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...