Peršokti į turinį

AMD ar Intel?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3552 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

AMD ar Intel?  

62 balsai

  1. 1. AMD ar Intel?

    • AMD
      14
    • Intel
      48


Recommended Posts

Kaip dauguma sako, Intel geriau žaidimuose, bei AMD gali būti kaip krosnis šaltais žiemos vakarais :D

Pas mane Amd x2 5600+ cpu nelabai jis šildo /: o taip tai bent man tai AMD patikimas jei prižiūrėsi jį tai ir atlaikys kokia 5-10 metų (Mano atvėju)

cobra turbūt ta cpu overclockinai nemažai tai ir šildo tau kambarius :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane Amd x2 5600+ cpu nelabai jis šildo /: o taip tai bent man tai AMD patikimas jei prižiūrėsi jį tai ir atlaikys kokia 5-10 metų (Mano atvėju)

cobra turbūt ta cpu overclockinai nemažai tai ir šildo tau kambarius :D

Aš niekada neturėjau AMD CPU.

Pabrėžiu: "Kaip dauguma sako"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jau kaip nori :D Ir tas ir tas yra geras. Naudoju AMD produktus ir esu patenkintas jokiu problemų. O dėl "šildimo" tai nenusišnekekit jus. Jeigu OC'inat perdaug tai ir bus jums "šildimas". Nupirkit normalius ventilatorius, o ne šūdus mažus kurie vos pasisuka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai nusiperki cooleri ~ +150lt kuris tikrai veiksmingas, bet kadangi dar ir ocint sumastai tai perki ir PSU galingesni vėl + 100lt, nu dar žiūri kad tas CPU ėda po 250-300w, nu tai paskaičiuojam ir elektros ~ +50lt(tiek paskaičiavau su FX 8350)/metus ir jau žiūrėk išeina koks Xeonas 1230v3 kuris už FX 8350 bent 4x galingesnis žaidimuose, o ir ėda ne 300w o ~140w ant full load, tai automatiškai ir kaista mažiau, nereiks coolerio, užteks ir stockinio, taip pat nereiks galingesnio PSU užteks pigesnio nei kad imtum ant AMD :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuliūdinsiu tave, naudojau iki kokių ~2009 metų, kol perėjau prie ic2d, iki tol AMD pirmavo su CPU ir niekas to neužginčys! bet poto jie nieko nekeitė, tik dėjo dėjo dėjo ir dar kartą dėjo savo jau atygenusius gigahercus nekeisdami nieko, nei nm, architektūros vapšie kas pora metų vos vos pasikeičia, vatai didėja su lyg kiekvienu nauju CPU, o Intel nuo ~2010 metų ėjo priešinga kryptim, pradėjo gamint mažiau ėdrius CPU, keisti architektūras ir jas aplamai tobulinti nedidinant gigahercu ir tai jiems leidžia pasiekt mažas temperatūras ir valgymą(ką jau ir sakiau). Tad išvada tokia, kad kai pradėjo gamint šūda, tai ir turiu šūdiną nuomonę apie juos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš ten kur ėmei sakinį pamiršo paminėt, kad elektra Lietuvoj brangesnė nei JAV ar kitose šalyse ir tai kad per metus gaunasi beveik i3 kuris tarkim daugumoj žaidimų eina lygiai, ir dar daugiau žaidimų virš FX 6***, vienintelį iš AMD ką apsimoka imt šiuo metu tai iš APU :) Geriausias kainos/performance santykis žiūrint į ėdrumą jų

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Intel labai daug lupa už vardą, nes jie pripažinti patikimais, kadangi naudoja senas (taip, senas...), laiko patikrintas ir tikrai jau - patikimas technologijas. AMD - mėtosi nuo vienos technologijos prie kitos, dėl to, kartais jų gaminiai tiesiog taip smagiai ima ir sugenda be jokios paaiškinamos priežasties, bet užtat tie gaminiai yra daug pigiasni ir galingesni. Dėl kaitimo, kaip čia daug kam atrodo, labai reikalingas faktorius, tai tie procesoriai kaista priklausomai nuo jų galingumo (taktinio dažnio) ir technologijų pritaikymo, tiek Intel, tiek AMD procesoriai kaista daug maž vienodai, tik kiek pastebėjau, AMD maksimali CPU temperatūra yra daug didesnė nei Intel, tad AMD dėl matomai daugiau ir kaista, bet juk jie dėl to pasiskaičiavo pakeldami maksimumą... Intel - 60 laipsnių C, AMD - 80 laipsnių C, kai kurie modeliai oficialiai atlaiko net iki 90 laipsnių C. Tai pat, AMD yra daug lankstesni procesoriai, juos gali "overclock'inti" net iki 7GHz, jei turi pakankamai gerą aušinimo sistemą, o su Intel, dažniausiai gali pasikelti maksimum 0.5 GHz, o keliantis daugiau, tiesiog prasidės trukdžiai vykdant procesus (nuo jų procesai išsijungs, t.y. pastoviai lūžinės programos ir pati OS) ir nesvarbu kokia CPU temp., gali būt kad ir minusinė, tu daugiau nelabai užkelsi dažnio... Tai pat, kuriant žaidimus, prie jų kūrimo neretai prisideda ir šie CPU gamintojai, taigi, jei prie žaidimo prisidėjo AMD, tai logiškai mąstant, šis žaidimas ir veiks geriau ant AMD CPU, nei ant Intel, bet prie žaidimų kūrimo ir įvairių sistemų (šešėlių, fizikų, atspindžių ir pnš. sistemų) gaminimo labiau prisideda Intel, dėl to tuos žaidimus geriau ir velka Intel CPU, dėl to ir atsirado nuomonė, jog Intel geriau tinka žaidimams, na, bet čia jau spręsti jums patiems...

 

Taigi, va, kainos:

 

Štai AMD procesorius kurį aš pats naudoju (335LT):

http://www.kilobaitas.lt/Procesoriai/AMD/AMD_FX-6300,_socket_AM3,_64bi/FD6300WMHKBOX/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_420&ID=456217

Štai Intel procesorius už panašią kainą (342LT):

http://www.kilobaitas.lt/Procesoriai/Intel/Intel_Core_i3-3250,_Dual_Core,/BX80637I33250/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_420&ID=502220

 

Taigi, žiūrim... Abudu procesoriai yra 3.5GHz taktinio dažnio, bet AMD yra netgi 6-šių branduolių, o Intel tik 2-jų branduolių. Ohoho koks skirtumas... Taigi, AMD turi (3.5 x 6) 21GHz, o Intel (3.5 x 2) 7GHz, ohoho koks didelis skirtumas, juolab jog aš savo CPU "overclock'inau" iki 4.1GHz (su "stock'intu" vintiliatoriumi), tad pas mane išvis (4.1 x 6) 24.6GHz... Tai pat Cache pas AMD yra 4 kartus daugiau (14 / 3), na Intel savyje turi kartu ir grafikinį procesorių, bet kam tai rūpi, kai dauguma naudojame atskiras vaizdo kortas... Taigi, AMD yra 6 kartus galingesnis už Intel, o abiejų kaina ta pati... Kaip jau supratote, aš už AMD... :lol:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3552 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...