Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4329 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

AMD ar Nvidia?  

64 balsai

  1. 1. Kuri geresnė?



Recommended Posts

(redaguota)

NVIDIA geresne, bet ATI galima surast mazdaug panasia, bet zymiai pigiau. Ir skirtumo nepajusi.

Redaguota , nario Vadila

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Cia yra nesibaigianti dvikova

Nvidia pliusai

retai genda

geras galingumas

Nvidia minusai

Mazai kasa bitcoins

AMD pliusai

Daug kasa

Nebloga galia

AMD minusai

dazniau genda

dazniau gali luzti draiveriai

As uz Nvidia , nes ju kokybe gera , o man nereikia kasti bitcoins ir tt.

Bet jei nenori daug isleisti tai AMD plokstes savo kaina pilnai atidirba

Ps

Cia tik mano nuomone

Nvidia mažiau ėdrios, AMD aplamai tiek CPU daxuje ėda tai įtakoja ir pečiaus savybės, žiema zajbys, vasara noris užgesint pečiu, ką kiekvienam ir patarčiau padaryt, net jei ir nvidia ar dar koks biesas stovi. nVidia ir AMD savo kainuose nėra lygio nei trupučio pagal galinguma, kur amd 800lt kainuoja tai nvidia tokio pat galingumo 650-700lt kainuoja (šiaip nvidia brandas yra brangesnis, tačiau jis galingesnis ir nereikia pirkti modelis į modelį , o užtenka pasimt pigesnę bet vienodo galingumo, kartais net galingesne nvidia) :) ) Kadangi pats turiu AMD galiu drąsiai teigti kad nvidia geriau, kadangi aptūrėjęs metus su biškiu AMD, užpyso nebegyvai driverių lūžinėjimas (ne katalysto), įsidėjau nvidia ir problemų nematau :)

Nvidia mažiau ėdrios, AMD aplamai tiek CPU daxuje ėda tai įtakoja ir pečiaus savybės, žiema zajbys, vasara noris užgesint pečiu, ką kiekvienam ir patarčiau padaryt, net jei ir nvidia ar dar koks biesas stovi. nVidia ir AMD savo kainuose nėra lygio nei trupučio pagal galinguma, kur amd 800lt kainuoja tai nvidia tokio pat galingumo 650-700lt kainuoja (šiaip nvidia brandas yra brangesnis, tačiau jis galingesnis ir nereikia pirkti modelis į modelį , o užtenka pasimt pigesnę bet vienodo galingumo, kartais net galingesne nvidia) :) ) Kadangi pats turiu AMD galiu drąsiai teigti kad nvidia geriau, kadangi aptūrėjęs metus su biškiu AMD, užpyso nebegyvai driverių lūžinėjimas (ne katalysto), įsidėjau nvidia ir problemų nematau :)

Ačiū už nuomonę.

Nvidia mažiau ėdrios, AMD aplamai tiek CPU daxuje ėda tai įtakoja ir pečiaus savybės, žiema zajbys, vasara noris užgesint pečiu, ką kiekvienam ir patarčiau padaryt, net jei ir nvidia ar dar koks biesas stovi. nVidia ir AMD savo kainuose nėra lygio nei trupučio pagal galinguma, kur amd 800lt kainuoja tai nvidia tokio pat galingumo 650-700lt kainuoja (šiaip nvidia brandas yra brangesnis, tačiau jis galingesnis ir nereikia pirkti modelis į modelį , o užtenka pasimt pigesnę bet vienodo galingumo, kartais net galingesne nvidia) :) ) Kadangi pats turiu AMD galiu drąsiai teigti kad nvidia geriau, kadangi aptūrėjęs metus su biškiu AMD, užpyso nebegyvai driverių lūžinėjimas (ne katalysto), įsidėjau nvidia ir problemų nematau :)

Naudoju AMD vaizdo plokšte apie draiverių lūžimus net į galvą nešovė, draiveriai veikia puikiai, CPU čia visai nepričiom. Dabar kai buvo +30 šilumos mano vaizdo plokštė dirbo sau ramiai, gražiai ir ant minimalių apsukų, tam jug ir yra aušinimas. Čia manau daugiau reikalas kas patinka ar Nvidia ar AMD. Šiaip abi firmos yra geros ir turbūt geriausia žiūrėti į kainą, bei gamintoją. Maniškis MSI ir esu juo patenkintas, dirba kaip turi būt. Nesiskundžiu savuoju R9 270 modeliu.

Šiame forume vieniems patiks Nvidia, kitiems AMD, o tu tiesiog žiūrėkis pagal save kas labiau patinka.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Nvidia mažiau ėdrios, AMD aplamai tiek CPU daxuje ėda tai įtakoja ir pečiaus savybės, žiema zajbys, vasara noris užgesint pečiu, ką kiekvienam ir patarčiau padaryt, net jei ir nvidia ar dar koks biesas stovi. nVidia ir AMD savo kainuose nėra lygio nei trupučio pagal galinguma, kur amd 800lt kainuoja tai nvidia tokio pat galingumo 650-700lt kainuoja (šiaip nvidia brandas yra brangesnis, tačiau jis galingesnis ir nereikia pirkti modelis į modelį , o užtenka pasimt pigesnę bet vienodo galingumo, kartais net galingesne nvidia) :) ) Kadangi pats turiu AMD galiu drąsiai teigti kad nvidia geriau, kadangi aptūrėjęs metus su biškiu AMD, užpyso nebegyvai driverių lūžinėjimas (ne katalysto), įsidėjau nvidia ir problemų nematau :)

 

 

 

Vasarą reikia eitį į lauką, o nie prie kompiuterių kaisti. Aš bent jau tik vakarais sėdžiu prie pc tik šiandien win bandau persirašyt.


http://adf.ly/?id=6066452

^

|

 

ParemkManę :)

(redaguota)

Vasarą reikia eitį į lauką, o nie prie kompiuterių kaisti. Aš bent jau tik vakarais sėdžiu prie pc tik šiandien win bandau persirašyt.

Jei akys tavo "atbukusios" nuo tavo to "kompo" tai aš rašiau

"vasara noris užgesint pečiu, ką kiekvienam ir patarčiau padaryt, net jei ir nvidia ar dar koks biesas stovi" tuom pasakydamas tūrėjau omenyje jog išjugnt kompą vasarą :)

Eimantai, R9 270 max su GTX 660. Nes R9 270 yra HD 7870 ir ji niekaip net arti GTX 760 nestovi. :) Prie GTX 760 arčiau yra R9 280, bet ištikro riektu žiūrėti į 280x labiau net. Bet kai pasižiūri į AMD (MAD) TDP atšoka noras pirkt 280 - 280x :D

Redaguota , nario Hyperion

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4329 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...