Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4329 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

AMD ar Nvidia?  

64 balsai

  1. 1. Kuri geresnė?



Recommended Posts

Aš už AMD. :) Naudoju jau senai šios firmos gaminius ir esu tikrai nenusivylęs. Veikia be priekaištų. NVIDIA Turėjau ventiliatorius grybavo, driveriai kartais ir grybavo. Su AMD catalyst driveriais viskas ok niekas negrybauja. ( Net ant senos vaizdo plokštės negrybauja ). Aš geriau imčiau AMD, kad jinai yra pigėsni bei kokybė nieka blogiau už NVIDIA, bet tikrai pigėsni už NVIDIA. Tai, kad čia tau rinktis. Ar mokėtį už pavadinimą, ar pasiimtį produktą kuris už savo kainą tau atidirbs pora gerų metų. ( mano sena AMD ATI GPU veikia iki šiol ^.^ 5-6metai ir niekas negrybauja. )

graphic.png


 


 


 


(redaguota)

Kaip tik dėl tos priežasties dabar skelbimuose daxuje pigių R9 2** :D

Tokia sau ir paemiau ten.

Redaguota , nario Vadila

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Kaip tik dėl tos priežasties dabar skelbimuose daxuje pigių R9 2** :D

Dėl to AMD plokštės ir yra geros, jos pigios, galingos, bei kokybiškos :nice:

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Ir daug ėdančios bei kaistančios :D

Dėl energijos suvartojimo nežinau, bet pas mane R9 270 aušinimas visada dirba minimaliomis apsukomis (tad beveik be garso) ir nekaista :bebe:

Nvidia plokštės manau tai pat gerai kaista kaip ir AMD. O dėl to jog R serijos plokštės yra tik pervadintos HD 7*** nėra tiesa, čia turbūt tik dar vienas bandymas Nvidia fanams "prišikt" į AMD daržą. Susikiškit savo prietarus ten kur nesueiną. :P

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Nu ne taip pat, pasižiūrėk spec, kokio GTX 550 ir GTX 650 (lyginčiau GTX 650 ir GTX 750, bet jau būtu peržiauru...) ir pamatysi kad jų specifikacijos visiškai skirasi...
http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-r9-270-review-benchmarks,3669-10.html kaip jau ir sakiau... Tik tiek kad su R9 2** išėjo HD 7850/7870 fixai black screeno ir sumažino žiek tiek ėdruma, bet vistiek didelis lyginant su tokio pat galingumo nvidia :blink: ... Šiaip kai tik jas išleido buvo straipsnis kad AMD po kelių mėnesiu kažką juose keis, tai vat taip ir nežinau ar pakeitė ar ne nes paskutiniu metu turiu kitų užsiemimu + reikia domėtis DDR4 ir broadweliu o.O

Redaguota , nario Hyperion

Nu ne taip pat, pasižiūrėk spec, kokio GTX 550 ir GTX 650 (lyginčiau GTX 650 ir GTX 750, bet jau būtu peržiauru...) ir pamatysi kad jų specifikacijos visiškai skirasi...

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-r9-270-review-benchmarks,3669-10.html kaip jau ir sakiau... Tik tiek kad su R9 2** išėjo HD 7850/7870 fixai black screeno ir sumažino žiek tiek ėdruma, bet vistiek didelis lyginant su tokio pat galingumo nvidia :blink: ... Šiaip kai tik jas išleido buvo straipsnis kad AMD po kelių mėnesiu kažką juose keis, tai vat taip ir nežinau ar pakeitė ar ne nes paskutiniu metu turiu kitų užsiemimu + reikia domėtis DDR4 ir broadweliu o.O

GTX 650 ir GTX 750 čia jau tikrai buvo pažanga, dėl visai kitos technologijos. GTX 660 rija ~140W, o R9 270 ima ~150W, aišku dar + R9 270 yra galingesnė už GTX 660, tad čia viskas kaip ir aišku. Tai pat GTX 760 rija ~170W ir nematau čia jokio didelio skirtumo nuo AMD...

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

GTX 660 IDLE apie ~130w full load ~220w
R9 270 Idle ~145w full load ~250w
Tokie rezultatai gavosi išvedus kelių benchmarku vidurkius ;D
R9 270 tikrai nėra galingesnė ant visų žaidimų, net sakyčiau GTX 660 ~60proc. daugiau žaidimų lenkia ~1-3fps R9 270 (aišku čia tiek FPS poxui totaliai yra, bet jei jau lygint kas galingesnis tai...) R9 270/270x gal ir netūrėčiau nieko prieš, bet vistiek AMD neimčiau, nors kiek esu tūrėjes GPU t.y. naudojes tai 8:3 laimi AMD ( 8 AMD plokštės ir tik 3nVidia, galbūt tai priežastis kodėl nVidia labiau mėgstu), bet kai pasižiūri kokį R9 290 full load beveik 410w tai net akys į kitą puse persiverčia, kai GTX 780Ti ~350w (aišku daug ir tie ~350w nu bet ne 400+ :D)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4329 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...