Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Trečiasis dizainas


Golor

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4866 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nepyk, bet visai be rysio. Cia su notepadu galima toki html dizaina parasyt :|

Atrodo kad su nutepadu nes toki šrifta gera susiradau :)

.Ekt gal žinai ko reikėtu pridėti? :) Nors aš tokio paprasto ir norėjau :D

Sori, kad taip išsireikšiu, bet čia nupiešei dizainą be prasmės, spalvos neatitinka, šlykštus menu, nėra pakankamai vietos informacijai, nėra nei vieno paveiksliuko. Priimk tai kaip kritika ir ištaisyk klaidas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau nedirbk su dizainais, draugiškas patarimas. Arba bent jau sužinok ko reikia elementariam dizainui, išvis, meniu juostą išmok piešt ar panašiai. Sorry, bet tikrai nekas. Stenkis.

Dar mokinuosi.Reikės eiti mokytis.Šiaip prie jo pasistengiau,negu prie kitų(Nors taip man atrodo) !ajva~ kodėl nedirbt?Jug tutorialų daug yra,ir išmokti galima.Kai grįšiu namo padirbėsiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau omenį nedirbk, jei nesiruoši skaityt tutorialų (kaikurie naujokai jų neskaito, ale tipo savarankiškai mokintis nori). O jei tu skaitysi, tai pirmyn, bandyk, eksperimentuok ir tau pasiseks.; )

Nespėjau paredaguoti žinutes tai čia parašysiu:

Ką tu keistum šitam dizaine ir ką siulytum pridėti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas Simple dizainų studija man be ryšio buvo ir šiaip kažko trūksta pasistenk kitą kart labiau dabar 6/10 :taika:

O kas galėtu būt tas kažkas?Eisiu prie dizaino padirbėti.

Nes visi sako blogi arba kažko trūksta,nors ir neaišku ko trūksta

O simple dizainų studija.Tai reiškia paprasta dizainų studija.

Tuoj aš tau nupiešiu tokio pobūdžio dizaino modelį, tu banadyk sudeliot savo mintis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4866 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...