Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[GAME MAKER] Paprasto zaidimo sukurimas (sokinejimimas,valdy


Augustris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4602 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš parsisiunčiau programą ir pagalvojau ką čia sukurti. Youtube video paieškoj radau ir sukūriau žaidimą kurį galite pažaisti parsisiuntę čia http://www37.zippyshare.com/v/31124691/file.html Aš dar dėjau ten užrašą pradžioje ir foną tiktai :) čia apačioje bus video pagal kuri kūriau :). Jei patiks uždėk +rep ir flt :nice:

[youtubecom]

[/youtubecom]
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Pamoka gal ir gera bet as esu pries game maker nes ten tu kuri zaidima pagal kazkieno sugalvota programa negali pats limitu nustatyt ir pns tas pats kas naudoti rpg maker ^^ geriau naudoti programas kaip flash ten yra kodavimas ir pns o cia tai nezinau...

-- 24 Sau 2011, 13:35 --

Pamoka gal ir gera bet as esu pries game maker nes ten tu kuri zaidima pagal kazkieno sugalvota programa negali pats limitu nustatyt ir pns tas pats kas naudoti rpg maker ^^ geriau naudoti programas kaip flash ten yra kodavimas ir pns o cia tai nezinau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 7 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4602 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...