Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Arba pamiršo,arba turi kitu reikalu. Bet šiaip to sub-forumo sukurimas užtrunka vos 1-2min

Tame ir svarbiausia kad 1 min, o kelis kartus buvau primines

 

Nebijok, aš dar seniau su savo tema sėdžiu.

Nebijau, tiesiog nervuoja, kai pažada bet nėra

E-Travi.gif

 

(redaguota)

Manau, kad nereikia kažko išskirt konkrečiai. Daug yra tų neištesėtų pažadų iki šiol, pavyzdžiui prieš mėnesį buvo kalbama, kad ta "Ekonomikos" sistema jau "va čia pat", o nėra iki šiol, tačiau manau su laiku viso šito sulauksim, tik reikia raginti administraciją dirbti sparčiau :)

Redaguota , nario Gremlinas.`
  • Teigiamai 1

Manau, kad nereikia kažko išskirt konkrečiai. Daug yra tų neištesėtų pažadų iki šiol, pavyzdžiui prieš mėnesį buvo kalbama, kad ta "Ekonomikos" sistema jau "va čia pat", o nėra iki šiol, tačiau manau su laiku viso šito sulauksim, tik reikia raginti administraciją dirbti sparčiau :)

Ekonomikos sistemą reikia daugiau laiko, nei viena kategorija, kuriai reikia sukurti kelių min.

E-Travi.gif

 

Supergames administracija turbūt tokie flegmatikai, kokių retą šiam pasaulyje. Jei administracija bent biškį pradėtu kažką daryti jau seniai būtų ir ekonomikos sistema ir visi subforumai sukurti. Toks jausmas jog jie ten ne ekonomikos sistema, o visą naują TVS kuria...

  • Teigiamai 1

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Supergames administracija turbūt tokie flegmatikai, kokių retą šiam pasaulyje. Jei administracija bent biškį pradėtu kažką daryti jau seniai būtų ir ekonomikos sistema ir visi subforumai sukurti. Toks jausmas jog jie ten ne ekonomikos sistema, o visą naują TVS kuria...

Ne, jie dabar 'naują' reputacijos sistemą kuria. :D

Redaguota , nario Mantvi5

Manau ta reputacijos sistema nieko naujo nepamatysime unikalaus nieko nebus bus paprasta kaip aš manau. Ekonomikos sistema tuo pačiu nežinau ką ten dar galima gerint... ??? 

Ta ir esmė, kad nieko. Netgi perkurt sistemą iš pamatų truktų trumpiau, negu jie ją 'verčia' ir 'testuoja'. :D

Va tokie manę tai labai nervuoją, kurie negali palaukti, o nori visko iš karto. Taigi pakentėkime, juk niekur neskubam :)

Jau laukiam 5 mėnesius dar nėra, o juk gi sukurti nėra labai sunku.. Tai kaip čia? :) Kad sukurti vieną kategoriją lauksim metus, o kokią naują sistemą dės du metus?

E-Travi.gif

 

Jau laukiam 5 mėnesius dar nėra, o juk gi sukurti nėra labai sunku.. Tai kaip čia? :) Kad sukurti vieną kategoriją lauksim metus, o kokią naują sistemą dės du metus?

Nesulauksit. Gi aiškiai matosi, kaip administracijai p***i vartotojų nuomonė. :D

  • Teigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...