Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3581 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi ieškau nedidelio MMOrpg maždaug iki 1.5 GB (ir linka jei galit) jei lnika duosit kad nebūtų jokių survey ir t.t Tinka strateginiai žaidimai taip pat (siūlikit tokius kaip MC L2 LOL MU)

Duomenys faile kuri pridėjau

post-13712-0-65478000-1399274943_thumb.png

Redaguota , nario justasxz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

http://www.play-free-online-games.com/

Siuskis rasi pilna.

 

Parašiau čia dėl tos vienintelės priežasties kad jų ten daug ir aš jų visų išmėginti negaliu mano pc lievas todėl prašau duoti pagal mano kompiuterio duomenis beje neturiu vaidūškės integruotas šūdas beje kai kurie ten ir po 5-10 gb užema parašiau vien todėl kad kas žaidė ar kažka tokio padėtu atsirinkti :D

Redaguota , nario justasxz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš tikriausiai ji išmėginsiu bet gal galėtum papasakoti apie ši žaidima ?

Na papasokoti, tai nelabai galiu, o šiaip žaidimo pagrindiniai dalykai:

Max lygis  - 300

Kyla gana greitai per 2-3h užsikelti galima nuo 0-50

Yra skirtingos šarvų, daiktų rūšys:

  • Normal - Paprasti daiktai kuriuos gali gauti iš monstrų ar misijų
  • Suit - Šarvai kuriuos eina gauti tik iš Compound Chest (Tai toks daiktas iš kurio gali gauti šarvų, ginklų), arba juos gamintis už Cursed Stone (Tai vienas iš vertingiausių "materialų")
  • Legendary (Epic) - Šarvai kuriuos gali gauti pirkdamas už Gold (Vertingiausias piniginis vienetas) arba gamindamas už Mystic Stone (Vertingiausias "meterialas")

Yra 5 skirtingos žmogeliukų rūšys (Neina pasirinkti vyras ar moteris):

  1. Swordsman (Vyras) - Žmogeliukas kuris turi gana nemažai gyvybių, labai daug jėgos, bet mažai apsaugos
  2. Moonmaiden (Moteris) - Žmogeliukas, vidutiniškas, viskas subalansuota, bet yra labai geras kovoje prieš kitus žaidėjus ar monstrus bosus
  3. Sun Warrior (Vyras) - Žmogeliukas kuris turi daug gyvybių, mažokai jėgos, bet labai daug apsaugos, tai žmogeliukas su kuriuo žaidžiu, esu 156 lygio
  4. Bead Fairy (Moteris) - Žmogeliukas kuris neturi daug gyvybių, šarvų ar apsaugos, bet ji gydo kitus
  5. Summoner (Vyras) - Žmogeliukas kuris gali išsikviesti savo karius kurie jam padeda kovoje, mano klasiokas žaidžia su juo ir jis yra 219 lygio

Daugiau apie žaidimą papildysiu kitą dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Realei tai tu nieko nerasi, nes tavo kompiuteris yra senas.

galima rasti tokių žaidimų yra nes tikrai kompas senokas bet nėra visiškas šūdas vasara dasimesiu koki 1.5gb ramo kaip sakė čia kažkuris seniai jau planavau :D tada galėsiu nemažai game lošti nes ghz užtenka tik vaizdo plokšte reiks isidėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3581 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...