Peršokti į turinį

Kaip sugadinti kompą?


Danonky`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3597 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip matot iš temos pavadinimo, man reik sugadint savo senajį kompą, na jis yra 6 metų senumo, nieko gero iš jo ir nėra. Na o man sugadint reikia vien dėl to, nes tėvai sakė "Kol veikia šis, naujo nepirksim". Norėčiau kad eitų jį sugadint be trankymų ar dalių ardymo, nes gi gali pastebėt.. O čia tie, kur mano kam gadint gerą daiktą ar pnš, tai galit eit iš šios temos. Tas kompiuteris net MineCraft ant kelių FPS velka.

Redaguota , nario Danonky`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm juokingas toks klausimas bet gan ir idomus atsidaryk pc korpusa ir biški su kokiu peiliuku proca patrink kita puse istatyk dar kontaktus biški palenk ir viskas turėtu nebeveikt :D

Redaguota , nario Dariuspro
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Jeigu nenori ardyt gali pabandyt harda padaužyt gerai, arba trumpinti su laidukais iš 12 v tinklo. O su virusais ir os trynimais labai lengva atstatyti ir jis kompiuteriui žalos nepadaro.

P.s gali pabandyti OC procesorių ir pakelti voltage kiek galima daugiau jeigu po oc veiks, tai uždėk cpu naudojimui 100 %

P.S.s Gera tema pirmą kartą tokią matau :D 

Redaguota , nario iOmas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3597 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...