Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įdomumo dėlei, geriausio map'erio rinkimai


Funkis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Geriausio map'erio rinkimai  

164 balsai

  1. 1. Mano nuomonę, geriausias map'eris yra::

    • mTėvas
      88
    • Grisha
      18
    • AnimalS
      35
    • Nuko`
      15
    • Dmaping
      7
    • mParkour
      8
    • Funkis
      18
    • ArmiQ
      5
    • Infernus
      7
    • Irmantas D.
      28
    • Indigo
      26
    • Daedo
      3
    • Harder
      13
    • J`Juske
      11
    • Quel
      14
    • Aleksas
      13
    • Pečkuris ( Pečkinas )
      6
    • Idealas
      10
    • HugiS
      14


Recommended Posts

Sveiki,

 

Kadangi čia jau visai karštai diskutuojate tokia tema, todėl nusprendžiau pasisakyti ir aš. Visų pirma dauguma iš čia paminėtu architektų kopijuoja kitų architektų idėjas ir jas pateikia savaip. Aišku yra ir tokių, kurie kopijuoja idėjas ir to nenori pripažinti. Aš pats asmeniškai laikau geriausią architektą tą žmogų, kuris galvoja idėjas pats ir nenaudoja to ko kiti architektai. Turbūt šiame forume toks žmogus yra tik vienas, tai Indigo. O apie kitus galiu pasakyti tik tai, jog jie kopijuoja kito žmogaus stilių ir prieš kitus keliais esą geri architektai, nors idėja tikrai nėra jų ir visuose jų darbuose matomas tas pats stilius, kurį naudoja tas žmogus nuo kurio visos idėjos ir buvo nukopijuotos. Dabar norėčiau trumpai aprašyti mano manymų apie geriausius arba išpūstus iš muilo burbulo "architektus", kurie yra arba nėra verti čia būti.

 

 

Grisha - Pamenu tave nuo pat pirmų dienų kai tik pradėjai "mapp'inti", pirmi darbai buvo kaip ir daugumo architektų, nebijokime pasakyti tiesiai šviesiai - katastrofa. Daugiau pradėjai kopijuoti kito žmogaus stilių ir taip tapai "geru architektu".

 

AnimalS - Su tavimi tas pats kas ir su Grisha. Pradžioje dirbai tikrai apgailėtinai, buvai Las-Venturas mapp'eris, darbai tavo tiesiog buvo per tvarkingi ir juose nebuvo jokios objektų įvairovės, dažniausiai būdavo pagrindas, medis, gėlynas ir pastatas (dar kmb_beam), aišku nepamirškime dėžių, kuris būdavo pastatytos iš 0.3e objektų (statinys niekada man neatrodė logiškas, nes jei realiai tokį pastačius jis tiesiog nugriūtų vėjui papūtus). Po to pradėjai kopijuoti kaip ir Grisha kito žmogaus stilių ir nuo tada tapai vienas iš "geriausių" architektų šiame forume.

 

Nuko` - Man asmeniškai tavo darbai yra gražūs (kalbu apie interjerus). Suprantu, jog texturų keitimas prideda gana daug grožio, bet svarbiausia, jog darbuose yra daug logiškų vietų ir viskas žiūrisi tikrai gana realiai. Aišku galima įžiūrėti įvairių spragelių ar nukopijuotų idėjų iš kitų architektų, bet svarbiausia, jog dirbi savu stiliumi ir turi vaizduotę, kurios manau labiausiai ir reikia geram architektui. Įdomu ką sugebi exterjerų "mapp'inime".

 

 

 

 

Šiame sąraše daugiau neturiu apie ką išreikšti savo nuomonės, nes apie kitus jau kažkada buvai išsireiškęs gana atvirai, o apie kitus neturiu ką pasakyti, nes yra eiliniai idėjų vagiai, kurie viską bando perteikti savaip pasiimdami iš kitų architektų idėjų. Kitas dalykas, jei norite išrinkti geriausią šio forumo architektą, duokite jiems kažką nupiešti ant tuščio popieriaus lapo, jei žmogus nupieš gražiai - vadinasi jis yra architektas ir turi tą gyslelę kažką kurti. Taip pat kaip kažkas čia sakė, sukurkite kažkokį tai konkursą, kurio metu visi šio forumo architektai galėtu atlikt tą pačią užduotį per tam tikrą laiko tarpą ir tada pamatysime kas moka "mapp'inti", o kas tik kopijuoti idėjas..

 

 

P.S. Tai tik mano nuomonė, kuri gali skirtis nuo jūsų. Mafijos_Tevas.

Bšk keista kaip tu mane gali prisiminti jei kai aš tik pradėjau mappint nerodžiau savo darbų , dėl kopijavimų tai sutinku , kopijuoju tavo stilių nors ir taip negaliu normliai pakopijuoti , kai bandau mappint aš mappinu tada kai jau nežinau ką įdėti pradedu automatiškai kopijuoti;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...