Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įdomumo dėlei, geriausio map'erio rinkimai


Funkis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Geriausio map'erio rinkimai  

164 balsai

  1. 1. Mano nuomonę, geriausias map'eris yra::

    • mTėvas
      88
    • Grisha
      18
    • AnimalS
      35
    • Nuko`
      15
    • Dmaping
      7
    • mParkour
      8
    • Funkis
      18
    • ArmiQ
      5
    • Infernus
      7
    • Irmantas D.
      28
    • Indigo
      26
    • Daedo
      3
    • Harder
      13
    • J`Juske
      11
    • Quel
      14
    • Aleksas
      13
    • Pečkuris ( Pečkinas )
      6
    • Idealas
      10
    • HugiS
      14


Recommended Posts

Daugiausiai man užpisa šioje apklausoje, kad draugai balsuoja už draugus... nu pvz yra tokių žmonių čia kurie mappina pievas o turi balsų gaila man tokių žmonių už kuriuos draugai prabalsuoja ir jie poto galvoja kad jie geriausi :D ( negalvuokit kad aš tai rašau dėl to kad nejeme nei 1 nei  2 ,3 vietos , tesiog pvz harder tikrai negeriau mappina už Irmanta o turi 9 balsus :D , funkis irgi labai gražiai mappina aleksas o turi tik po 4 ir 3 balsus man tai graudu) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats geriausias man matytas mapperis tai Klayton. Aišku daugelis jo nežinos,bet anyway. Balsą atidaviau už mTėvą,Indigo ir Funki. 

 

-Hehehe. Minato nėra :D

Aš žinau Klayton tas nesveikas :D čia manau LIETUVOS mapperiai

Tai kam MInato jeigu jis beveik nekelia čia savų darbų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugiausiai man užpisa šioje apklausoje, kad draugai balsuoja už draugus... nu pvz yra tokių žmonių čia kurie mappina pievas o turi balsų gaila man tokių žmonių už kuriuos draugai prabalsuoja ir jie poto galvoja kad jie geriausi :D ( negalvuokit kad aš tai rašau dėl to kad nejeme nei 1 nei 2 ,3 vietos , tesiog pvz harder tikrai negeriau mappina už Irmanta o turi 9 balsus :D , funkis irgi labai gražiai mappina aleksas o turi tik po 4 ir 3 balsus man tai graudu)

Tiesa pasakyta :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manimu 

1vt. Mafijos_Tėvas

2vt. Animal_Silver/Lafa_Marino

O toliau nieko nenoriu rašyti nes čia neaišku tikrai , parašysiu ką nors ne tą ir įsižeis iškarto  manau mtėvas , lafa , ir animal kaip geriausieji turi nusprensti kam 3 ,4, 5 vieta

Redaguota , nario Grisha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugiausiai man užpisa šioje apklausoje, kad draugai balsuoja už draugus... nu pvz yra tokių žmonių čia kurie mappina pievas o turi balsų gaila man tokių žmonių už kuriuos draugai prabalsuoja ir jie poto galvoja kad jie geriausi :D ( negalvuokit kad aš tai rašau dėl to kad nejeme nei 1 nei  2 ,3 vietos , tesiog pvz harder tikrai negeriau mappina už Irmanta o turi 9 balsus :D , funkis irgi labai gražiai mappina aleksas o turi tik po 4 ir 3 balsus man tai graudu) 

 

Rengiant rinkimus galima to tikėtis, gi vis dėl to priežiūros tam čia nėra, tik pačių dalyvių sprendimai kaip elgtis. ;x

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rengiant rinkimus galima to tikėtis, gi vis dėl to priežiūros tam čia nėra, tik pačių dalyvių sprendimai kaip elgtis. ;x

Tai koks tolkas daryti tokias apklausas ? Pvz tu mappini 1 metus , labai gražus darbai ir t.t. ateina koks naujokas mappinantis 1 mėnesį kuris pievas mappina , bet turintis daugiau draugų supergames už jį visi prabalsuoja ir tu pralaimi gerai būtų tauu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai koks tolkas daryti tokias apklausas ? Pvz tu mappini 1 metus , labai gražus darbai ir t.t. ateina koks naujokas mappinantis 1 mėnesį kuris pievas mappina , bet turintis daugiau draugų supergames už jį visi prabalsuoja ir tu pralaimi gerai būtų tauu ?

 

Tai aš būtent tą ir sakau, o dėl to ir nereikia skirti didelės reikšmės tokiems laisviems rinkimams, manau ir pats supranti, kad taip tikrai buvo tikėtina, jog nutiks. :)

 

P.S Tarp kitko esu ir pats įrašytas šiame sąraše, bet didelės reikšmės tam neskiriu, gi vis dėl to dažnai balsuojama ne pagal atliktą darbą, o pagal turimas pažintis, būtent kaip tu ir sakei.  :)

Redaguota , nario Nuko`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugiausiai man užpisa šioje apklausoje, kad draugai balsuoja už draugus... nu pvz yra tokių žmonių čia kurie mappina pievas o turi balsų gaila man tokių žmonių už kuriuos draugai prabalsuoja ir jie poto galvoja kad jie geriausi :D ( negalvuokit kad aš tai rašau dėl to kad nejeme nei 1 nei  2 ,3 vietos , tesiog pvz harder tikrai negeriau mappina už Irmanta o turi 9 balsus :D , funkis irgi labai gražiai mappina aleksas o turi tik po 4 ir 3 balsus man tai graudu)

 

 

 

O mane užpsia kaip pradeda verkt toki kaip tu. Uoi neturiu balsų pisiu dbr verkt. Pričiom čia aš ir Irmantas ? ir iš ko tu sprendi ,kad jis gražiau mapina ? Jo mapp tikrai gražūs ,bet tik keli koki 2-3 kiti šūdo verti. Pats mapini gražiai tik interierus ,nes tavo exterierai eiliniai mapai kuriuos gali platint. Ir kiek pastebėjau tu visada kritikuoji kitų mapp darbus visi tau jie nepatinka nors pats nesi savikritiškas. Tad mažiau verk.   :blink:

Redaguota , nario Harder
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3648 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...