NightKata

Dėl „Google Maps“ klaidos Nikaragvos kariuomenė įžengė į K.R

Recommended Posts

c3f13458579a2a414c76dd871aba251e49.jpg Nikaragvos kariuomenės dalinys įsiveržė į Kosta Rikos teritoriją vadovaudamasis neteisingai sudarytu žemėlapiu tinklalapyje „Google Maps“.

Padalinio vadas paaiškino savo veiksmus tuo, kad jis naudojosi „Google Maps“ žemėlapiu, pagal kurį Kalero sala, esanti San Chuano upės viduryje, priklauso Nikaragvai. Operacijos metu kariai įrengė saloje laikiną stovyklą, iškėlė Nikaragvos vėliavą, iškirto medžius draustinyje esančiame miške, o taip pat atliko San Chuano upės valymo darbus.

Siena tarp Nikaragvos ir Kosta Rikos driekiasi dešiniuoju San Chuano upės krantu, tačiau kai kur ji eina per upę. Pagal oficialius Nikaragvos ir Kosta Rikos pripažintus žemėlapius, Kalero sala priklauso Kosta Rikai.

„Google“ atstovai negalėjo paaiškinti klaidos priežasčių, tačiau spėjo, kad tai galėjo įvykti žemėlapio sudarymui naudojant pasenusius šaltinius. Tuo tarpu, teisingą žemėlapio variantą siūlo viena didžiausių „Google“ konkurenčių – „Microsoft“ paieškos sistema „Bing“.

Šaltinis: technologijos.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Google vs Bing 0:1 Bing laimi :D . Bet jei rimtai tai kariuomene neturetu remtis tokiais zemelapiais. Naudokit oro zvalgyba :D

Kaip tu pražvalgysi priešo teritorija su oro pajėgomis, jeigu radarai iškarto užmatys, vienas mygtukas ir bereikalingos aukos ;)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.