Peršokti į turinį

[ SanCio scripting ] New login & UCP [ Beta ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3665 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi norėčiau jums parodytį savo kūriama darbelį kuri kūrių kai yra laisvo laiko :) 
( kolkas be video, bet kai baigsiu pilnai bus įkėltas VIDEO :P )

Taigi kas tai? Tai visai kitos formos prisijungimas, kuris reikalauja serverio paleidimą per launcherį. :)

dee538063942e3c0f1aae038f58b11d1870.png

UCP BETA stadijoje ne viskas veikia bet visgi išvaizdą galiu parodytį :P

2f2ab83e5a395060b019035133df64f0116.png

Taip pat ant nuotraukos matote atidarytą "Nustatymų" meniu ;)

Vėliau kai pabaigsiu pilnai UCP bus įdėtas video :) 
Prašau jūsų komentarų/kritikos ir viso kito :P

© Aleksandr 'SanCio' P. 2014

  • Teigiamai 9
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pasakysiu atsiprašant š yra, nesuprantu kam tu tiek smaukaisi ant to samp ? pereini ant mta ir rami galva, plačios galimybės, nereikia jokiu launcheriu viską pats serveris atsiunčia.Žinoma gražiai atrodo bet kam to reike, samp turmpiau gyvuos nei mta.

Gal man patinka modifikuotį SAMP serverius? MTA aš prie MTA ir dirbų :) Ir žinau MTA galimybės tai kad nereikia čia. O Š žmogau aš tau patarių kažka pačiam nors karta padarytį o poto šūdais vadint. :)

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal man patinka modifikuotį SAMP serverius? MTA aš prie MTA ir dirbų :) Ir žinau MTA galimybės tai kad nereikia čia. O Š žmogau aš tau patarių kažka pačiam nors karta padarytį o poto šūdais vadint. :)

na aš nieko blogo nenorėjau, bet nesuprasiu gyvenime! kaip galima likt prie to samp.. jei nori žaidėjų grp ir viskas.žodžiu sėkmės tau jaučiu dar po 1-2metų ateisiu ir matysiu kaip tu kuri tokius dalykus sampui (Facepalm)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na aš nieko blogo nenorėjau, bet nesuprasiu gyvenime! kaip galima likt prie to samp.. jei nori žaidėjų grp ir viskas.žodžiu sėkmės tau jaučiu dar po 1-2metų ateisiu ir matysiu kaip tu kuri tokius dalykus sampui (Facepalm)

Teisiog kai turiu laiko aš dirbų prie SAMP. O po 2metų tai manau manęs nematysį nes laiko nebeturėsiu :) Ir beto čia tik pas mane nustatytą LT kalbą o šeip tai sistema dvi kalbi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na aš nieko blogo nenorėjau, bet nesuprasiu gyvenime! kaip galima likt prie to samp.. jei nori žaidėjų grp ir viskas.žodžiu sėkmės tau jaučiu dar po 1-2metų ateisiu ir matysiu kaip tu kuri tokius dalykus sampui (Facepalm)

Kiekvienas turi savo pomėgius per pc,sancio patinka skriptinti/programuoti ir t.t kitiems dar kažkas,jeigu žmogui patinka tai ka jis daro tai nereikia čia sakyt kažko.

 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na aš nieko blogo nenorėjau, bet nesuprasiu gyvenime! kaip galima likt prie to samp.. jei nori žaidėjų grp ir viskas.žodžiu sėkmės tau jaučiu dar po 1-2metų ateisiu ir matysiu kaip tu kuri tokius dalykus sampui (Facepalm)

Kas nepavavalgė skriptinimo duonos, tie niekad nesupras kaip tas sampas kabliuoja :) Galėjau sakinį parašyti ir šitaip: Viena kartą pabandęs, negali sustoti :)

 

Kiekvienas turi savo pomėgius per pc,sancio patinka skriptinti/programuoti ir t.t kitiems dar kažkas,jeigu žmogui patinka tai ka jis daro tai nereikia čia sakyt kažko.

 

Yes :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pasakysiu atsiprašant š yra, nesuprantu kam tu tiek smaukaisi ant to samp ? pereini ant mta ir rami galva, plačios galimybės, nereikia jokiu launcheriu viską pats serveris atsiunčia.Žinoma gražiai atrodo bet kam to reike, samp turmpiau gyvuos nei mta.

 

O kas tau iš to nesuprantu ? Kuteną bamba ar kaip čia ? Jo reikalas kur jis sistemas ar Samp'e ar ant MTA daro. Tave tai mažiausiai turėtų jaudinti.

 

-I.T Tai gražiai padirbėta. Šaunuolis. Lauksim video.

Redaguota , nario #Daim
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na aš nieko blogo nenorėjau, bet nesuprasiu gyvenime! kaip galima likt prie to samp.. jei nori žaidėjų grp ir viskas.žodžiu sėkmės tau jaučiu dar po 1-2metų ateisiu ir matysiu kaip tu kuri tokius dalykus sampui (Facepalm)

Pats nieko nesukuręs, su sušiktu bootstrap temoka dirbti ir viskas ir primeta achujena programišių. 

Man asmeniškai atrodo neblogai, bet nereikalinga. Na žėsim pilna versiją, sėkmės toliau plėtojant ta sistemą! :)

 

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Instaliuokis pogalais lietuviškus windows nžn kokie pas tau nes jau bšk užknisa matyt laužta šrifta t.y kai kurias raides rusiškai verčia.

O šiaip sistema tai neblogai atrodo.

Ko tu kabinėjasi prie žmogaus? Jei jis yra rusas ,tai tegul rusiškai ir instaliuojasi.. koks *Plaunu butelius* skirtumas tos raidės ,aš nesuprantu,kaip boba su principais...

 

 

Na o pati sistema tikrai gerai atrodo,kaip supratau čia vienas IP galės turėt iškart kelis acc ar kaip ? :D

Redaguota , nario AnimalS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko tu kabinėjasi prie žmogaus? Jei jis yra rusas ,tai tegul rusiškai ir instaliuojasi.. koks *Plaunu butelius* skirtumas tos raidės ,aš nesuprantu,kaip boba su principais...

 

 

Na o pati sistema tikrai gerai atrodo,kaip supratau čia vienas IP galės turėt iškart kelis acc ar kaip ? :D

Taip. Iš vieno IP galės turėtį žmogus 3 vartotojus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pasakysiu atsiprašant š yra, nesuprantu kam tu tiek smaukaisi ant to samp ? pereini ant mta ir rami galva, plačios galimybės, nereikia jokiu launcheriu viską pats serveris atsiunčia.Žinoma gražiai atrodo bet kam to reike, samp turmpiau gyvuos nei mta.

Kur jis nori - ten jis kuria, iš tikrųjų, tavęs tai turėtų iš vis neliesti, jei jam patinka SAMP, tai jis ir ima SAMP. O dėl gyvavimo, tu gal ekstrasensas koks? Nieks nenumato SAMP griūties, gal jis po truputį išnyks kaip VCMP, o gal dar ilgai gyvuos, nieks to negali nei patvirtinti, nei atmesti.

 

O šiaip, UCP labai patiko, prisijungimas, nesudarė tokio gero įspūdžio, kaip UCP, bet manau, gausis neblogai. :) Sėkmės, ją plėtojant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko tu kabinėjasi prie žmogaus? Jei jis yra rusas ,tai tegul rusiškai ir instaliuojasi.. koks *Plaunu butelius* skirtumas tos raidės ,aš nesuprantu,kaip boba su principais...

 

 

Na o pati sistema tikrai gerai atrodo,kaip supratau čia vienas IP galės turėt iškart kelis acc ar kaip ? :D

Tai aš šita žmogu gan nemaža laika pažystu ir bandėm kažkada kurti projekta tik va visada ss matydavau tas rūsiškas raidęs tai biški nervina ;D

O šiaip sistema dar reikėtu tobulinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3665 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...