Peršokti į turinį

Ar apsimoka pirkti XBOX 360 ?


Nenchoi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3684 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nepatariu pirkti xbox, turiu pats, keli draugai turi. Gailiuosi, kad jį turiu, nes palošus apie 3,4 h pradeda kaisti, tenka išjungti, kad atvėstu, tada reikia mokėt tą livą, kad mp galėtum žaisti, nulaužinėta neapsimoka pirkti, nes konsolę išbanint gali. Geriau pasiimti ps3, nekaista, mp nemokamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu Xbox 360 niekas man nekaista.Reikia pirkti naujausio modelio o ne tuos flatus ar bbc nu nežinau kaip jie vadinasi bet pirk pačią naujausią konsolę tai jinai vadinasi Xbox 360 250gb/go E.Nesilaužiau žaidimai legalūs ir tikrai nesigailiu tik laiko trūksta normaliai pažaisti.

 

Ir dar patarimas.Pirk Xbox jei turi gerą teliką o ne lempinį kokį.Ir junk per HDMI junkti o ne per tulpes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip nežinau kaip tie naujieji xboxai,elite tačiau aš patarčiau pirkt xbox 360 jasper(pats turėjau).

 

Nuo 2008-10-23 ir vėliau pagamintos konsolės vadinamos JASPER kodiniu pavadinimu.

  • Amperai 12V sumažinti iki 12.1A (12.1A x 12V = 145.2W). Maitinimo blokas 150w
  • IBM 65 nm CPU
  • ATI 65 nm GPU

         Tai – senojo dizaino konsolė, visiškai neturinti RROD arba E74 problemų. Rekomenduojame žmonėms, kurie norės paleisti žaidimų kopijas ir už geriausią kainą džiaugtis xbox 360 teikiamais malonumais.

         Mūsų nuomone, Xbox360 Jasper geriausias pasirinkimas dėl kelių priežasčių: pirma, greitai pasirodo naujos nulaužimo versijos, bei jis lengvai atrišamas, antra, galima saugiai žaisti žaidimus live. Taip pat, svarbu pabrėžti, jog šio tipo konsulės yra tokios pat patikimos kaip ir naujesni Slim modeliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatariu pirkti xbox, turiu pats, keli draugai turi. Gailiuosi, kad jį turiu, nes palošus apie 3,4 h pradeda kaisti, tenka išjungti, kad atvėstu, tada reikia mokėt tą livą, kad mp galėtum žaisti, nulaužinėta neapsimoka pirkti, nes konsolę išbanint gali. Geriau pasiimti ps3, nekaista, mp nemokamas.

Turiu aš XBOX ir žaidžiu daugiau nei 5h ir tikrai neužkaista :D MP nėra toks brangus gaunas ~10LT mėn. Tad siūlau pirkti XBOX.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu, neseniai atsirišau. Geras daiktas, tikrai nesiskundžiu, pražaidžiu iki 7 valandų nei atsijungia, nei ką. Patogus valdymas, tik gaila,kad atrišus RGH negalima MP. Rekomenduoju, nes kai man reikėjo rinktis ar Xbox One; PS4 ; PS3 ar Xbox 360 aš tiesiog iš lempos nusprendžiau pasirinkti 360 ir džiaugiuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3684 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...