Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

^Cool' Dizainai


Lukas_Cool

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3688 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, pradejau mokintis html kodavimo, o tam zinoma man reikia ir paciu GXG darbu. Juos pats ir piesiu. Dar sekasi nekaip nes fantazijos kartais nera visai.

 

 

Mano pirmasis dizainas(baisus):

 

Nepasidariau nuotraukos tai numesiu savo svetaines linka, jame naudojamas sis dizanas: spausti čia

 

Mano antrasis dizainas(Steam parduotuves): 

 

Dizainas yra nenaudojamas: Spausti čia

 

Mano treciasis dizainas(Nulauztiems samp forumams):

 

Dizainas yra nenaudojamas(Yra jau html failai): Spausti čia

Šiaip serveriu nelaužau, neturiu tam skirtu programu, neišmanau toje srityje. Šitas paveikslas kurtas dėl to kad man patinka tokio stiliaus paveiksliukai.

 

 

Visokiais klausimais galite kreiptis(Galiu ir parduoti ir kurti jums)(SKYPE): samp.lukascool

Redaguota , nario Lukas_Cool
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tj dirbu, negalvokit kad čia ant rimto ėmiau ir padariau. Tas pirmasis dizainas tarp .psd atrodo žinoma geriau. Bet išviso ne šiaip ipirma karta kuriau jį, bet ištikro ten pirma karta ant prikolo pasipaišiau paveiksliukus. Ir jau tikrai pirma karta atsidariau notepad++ ir išbndžiau savo jėgas. Jie daryti vakar, o pradėjau mokintis tik vakar. Tj aš labai ir nepriimu jusu kritikos, nesu PRO.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tj dirbu, negalvokit kad čia ant rimto ėmiau ir padariau. Tas pirmasis dizainas tarp .psd atrodo žinoma geriau. Bet išviso ne šiaip ipirma karta kuriau jį, bet ištikro ten pirma karta ant prikolo pasipaišiau paveiksliukus. Ir jau tikrai pirma karta atsidariau notepad++ ir išbndžiau savo jėgas. Jie daryti vakar, o pradėjau mokintis tik vakar. Tj aš labai ir nepriimu jusu kritikos, nesu PRO.

Va čia, brolyti, ir nusišnekėjai. Nesvarbu ar tu naujokas ar ''PRO'' turi priimti kritika, nes jeigu jos nepriimsi - netobulėsi.

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Netaip supratai, aš nenoriu priimti kritikos tokios kaip negražu, nesamone, nemoki, nedaryk išviso. Aš pats suvokiu kad tai pirmieji darbai, jie yra man pačiam baisus, net neturiu su kuo lygintis. Pvz pirmasis darbas, ten grožio ir neturi būti, nes tai pirmasis pieštas dizainas + pieštas greitai, ir nesistengiant, nes buvo naktis ir norėjau pažiurėti ką sugebėčiau apdaryti su savo html sugebėjimais ( bėja pirma karta atsisiunčiau notepad++ ir pirma karta kaška išvis padariau).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Netaip supratai, aš nenoriu priimti kritikos tokios kaip negražu, nesamone, nemoki, nedaryk išviso. Aš pats suvokiu kad tai pirmieji darbai, jie yra man pačiam baisus, net neturiu su kuo lygintis. Pvz pirmasis darbas, ten grožio ir neturi būti, nes tai pirmasis pieštas dizainas + pieštas greitai, ir nesistengiant, nes buvo naktis ir norėjau pažiurėti ką sugebėčiau apdaryti su savo html sugebėjimais ( bėja pirma karta atsisiunčiau notepad++ ir pirma karta kaška išvis padariau).

Taip ir nesupratau aš tavęs. Kam kelti sau baisius darbus? įkeli baisų darbą ir nenori sulaukti tokių žodžio kaip "nesamonė,negražu", vadinas tau tiesa yra skaudi. Aplamai, tai net nėra grafikos forumas kuriame kiekvienas kažką nusimano apie šią srytį ir gali tau duoti normalios kritikos. O apie darbus, tai nėra ką vertinti, jau ir pats supranti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau kad nemoki naudotis pilnai PS pagrindinėmis funkcijomis. Pradinukas turėtu žinoti kad nuotrauką ar mažinti ar didinti reikia laikyti SHIFT, kad kokybė nesuprastėtu. Reikia mažinti tekstą 10-12px šriftas tahoma arba arial. Su headerių reikėtu sugalvoti kažką įdomiau, BG reikėtu paeksperementuoti. Pažiurėk tutorialų ir suprasi. Ant panelių patariu nedėti blending options>Bevel and Emboss. 3 darbe yra klaidelė gramatikos, kad prieš ir nėrą rašomas kalbelis ;p. Jeigu ko neparašiau, kiti parašys :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gražus dizainai jei pats kuriai ir kodavai tai ir taip toliau. 

Sarkazmo level over 9000

 

Piešimas? Ne negirdėjau

Kodavimas? :DD omfg, gal pažiūrėk pamokų. čia taspats kaip užmesti bg, ir su html / css ~2 eilutės kodo -.-

Pasižiūrėk kaip kiti daro, tai kam kelti nesąmones..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu na... kokie dizainai su paint jauciu graziau nupiesciau ir geriau suprogramuociau ;D

jugi paraše, kad pirmi dizainai tai ko čia dar kibinėtis? geriau pasakytum kur klaida kokia o ne "o su paint geriau padaryčiau", ar pats tik ankščiau dizainu tokiu nekurdavai? visi pradeda nuo sh o poto tobulėja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jugi paraše, kad pirmi dizainai tai ko čia dar kibinėtis? geriau pasakytum kur klaida kokia o ne "o su paint geriau padaryčiau", ar pats tik ankščiau dizainu tokiu nekurdavai? visi pradeda nuo sh o poto tobulėja...

 

Į tokius bent dėmesi kreipiu. Žmogu smane supranta...

 

P.S. Tam *Myliu SuperGames.lt**t ir keliu kad parodyti savo pirmus dizainus. Ir kelta vis naujesnius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ehh daizainai prasti kaip ir avataras. Aišku dizainų pro nesu, bet patarčiau tau geriau daryti kokybiškesnius background, paneles, tekstą profesionalesnį imti, t.y. šriftą keisk, kažką bandyk daryti. Bet iš tikrųjų siūlau tau imti pavyzdį iš kitų dizainerių. Nueini į deviantart ten kokį ir matai begalę įvairių darbelių. Gali pažiūrėt kaip jie daro, tu bandyk daryti, jei ko nemoki, yra Googleje pamokų. Aš ir tik taip buvau pramokęs šiek tiek piešt dizus (dabar nebemoku). Šiaip patarčiau pradėt piešti nuo HTML dizainų, nes ten yra paprastesnės detalės, jie gražiau gaunasi (bent jau man).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3688 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...