Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

^Cool' Dizainai


Lukas_Cool

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3687 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas tau nepatinka? Ne tik kad freepostina bet ir su kitais acc +rep dedas :DDD Auka..

Dabar truputėlį apsiramink, nueik į jo profilį, ir susirask jo dizainus. Tu tiesiog dar vienas vaikas, kuris pagyrimus tik imtu, o kai gauna kritikos iškart atmazinas. Jei galvoji, kad kažko pasieksi, ir kažkam itiksi - tu labai klysti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas žmogus, kuris nepagauna čia kampo...

 

Man išviso yra atsiprašant pohui ant jusu nuomones, kas man patinka ta ir darysiu. Jai jau pradėjau mokintis piešti ir koduoti tai tą ir darysiu toliau. Ir man asmeniškai giliai dzin i tavo nuomone ar pasieksiu ką nors ar ne..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas žmogus, kuris nepagauna čia kampo...

 

Man išviso yra atsiprašant pohui ant jusu nuomones, kas man patinka ta ir darysiu. Jai jau pradėjau mokintis piešti ir koduoti tai tą ir darysiu toliau. Ir man asmeniškai giliai dzin i tavo nuomone ar pasieksiu ką nors ar ne..

Niekas tų tavo kampų negauna, nes viskas ir taip aišku. Tu pasižiūrėk kokie žmonės varginasi, kalą tau į galva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas žmogus, kuris nepagauna čia kampo...

 

Man išviso yra atsiprašant pohui ant jusu nuomones, kas man patinka ta ir darysiu. Jai jau pradėjau mokintis piešti ir koduoti tai tą ir darysiu toliau. Ir man asmeniškai giliai dzin i tavo nuomone ar pasieksiu ką nors ar ne..

facepalm. kokio bybio tau čia kelt tuos dizainus, jeigu tau pohui ant mūsų nuomones ? mūsų nuomone tau turėtu būti svarbi, bet kaip matau, nesugebi priimti kritikos iš už tave daug labiau pažengusių asmenų, sekmės su tokia mastysena. :]]]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas žmogus, kuris nepagauna čia kampo...

 

Man išviso yra atsiprašant pohui ant jusu nuomones, kas man patinka ta ir darysiu. Jai jau pradėjau mokintis piešti ir koduoti tai tą ir darysiu toliau. Ir man asmeniškai giliai dzin i tavo nuomone ar pasieksiu ką nors ar ne..

 

Tai *Myliu SuperGames.lt* tadą į forumą įkelei? :DDDD Dalbajobas detected. Level over 9000

Pagal tave, dabar turėčiau būti pametes galva dėl jusu nuomoniu ir daryti ką jūs bepasakytumet? Aš turiu savo galva, tai pagal ją ir darau kas man patinka.

Taip, taip ir turėtum daryti. Turi savo galvą? Tai daryk su ją ir normaliai daryk, o ne paint šūdus kelk čia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Nepadarytum tokiu vien tik su paintu.

2. Jei nepastebėjai tai ir darau.

3. Kas tu man toks kad aš turėčiau daryti tai ko tu nori?

1. Kodėl nepadaryčiau? :D Ten tik *Myliu SuperGames.lt* tekstas ir biški spalvų, daugiau nieko nematau.

2. Nepastebėjau :o

3. Kritikas, kaip ir daugėlis, norintis tokiam debilui kelia parodyti, kaip taisyklingia daryti reikia, o ne ... Tai jeigu klausysi mūsų kritikos, gal ne tik bybius mokėsi piešti, o kadą nors ir dizainus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3687 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...