Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

(Rakinti temą, išdarduoti vėl) CS: GO Gift'ai (12 lt.)


gokasz.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Už kiek pvz parduotum Phoenix Pass?? Ir kokius dar tu gift'us turi?

Gift'us turiu beveik visus: Batman Origins, Just Cause 2, GTA Complete, Killing Floor, CS; gO daug turiu, apie 10 lapų.

Yra pas mane du Steam Acc: Vienas skirtas žaisti, kitame yra Gift'ai, draugai- pažįstami, buvę grupiokai.

Internete skelbiu tik žaidimams skirtą Steam Acc. Yra pas mane pirkėjų, aš taip lb nesiskelbiu su tais gift'ais per visus forumus, kaip kiti.

 

Dėl Phoenix Pass: http://steamcommunity.com/market/listings/730/Operation%20Phoenix%20Pass Market'e jo kaina 2,50 Euro , maždaug už 10 lt.

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Deja, aš per Skype jokių pardavimų nevedu. Yra tam Steam arba PM.

CS: GO Gift galiu nupirkti arba gauti 1-2 min bėgyje. Perkant daugiau, būtų nuolaida.

Mane domina atsiskaitymas banku arba raktais.

Papildymu galiu parduoti iki 2 Gift'ų, daugiau tikrai ne, arba galiu parduoti daugiau, bet perkant daugiau, papildymu, kaina padides.

Jei ką domina, prašau pakvieskit į Steam. Tai tiek.

Prie CS: GO Gift'o galiu pridėti ir naująjį Phoenix Pass. Jo kaina + 1 lt : http://steamcommunity.com/market/listings/730/Operation%20Phoenix%20Pass

Phoenix Pass galiu gauti ir pigiau, bet atsiskaitymas būtų raktais arba tik banku.

Čia rašai, kad prie CS:GO pridedi Phoenix Pass, bet aš iš tavęs pirkau CS:GO gift'ą 2, tai galėtum už litą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...