Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas : Ar pavestu pas mane "RUST"?


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar pavestu pas mane "RUST"  

15 balsai

  1. 1. Ar pavestu pas mane "RUST"

    • Taip
      1
    • Taip,bet su kaskiek lag'u
      5
    • Ne
      9


Recommended Posts

Sveiki,noriu jusu paklausti ar pas mane veiktu RUST?

 

OS : Windows 7 Ultimate 32 BIT

 

Procesorius : Intel ® Celeron ® CPU 550 @ 2.00 GHz

 

RAM - 2,00 GB

 

Vaizdo Plokste : Mobile Intel® 965 Express Chipset Family 358 MB

 

Kekvienam atsakusiam +REP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jau turiu isirases Rust pradziai viskas ok buvo kol neparode mirusio veidelio :D Kadangi neturejau tokios programos bet dabar ja isirasineju.Krc ta pati nesamone atsisiunciau ta programa bet vistiek ta veidali rodo gal zinot kame problema?

Redaguota , nario Spartans
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau turiu isirases Rust pradziai viskas ok buvo kol neparode mirusio veidelio :D Kadangi neturejau tokios programos bet dabar ja isirasineju.Krc ta pati nesamone atsisiunciau ta programa bet vistiek ta veidali rodo gal zinot kame problema?

  • K: Atsidarius žaidimą jis neusžikrauna. Rodo „mirusį“ veidelį.
  • A: Jums reikia atsisiųsti papildomus failus iš čia. Siųstis būtent vcredist_x86.exe. Ne kokį kita.

Rust.LT atsakymas. Pabandyk sita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

  • K: Atsidarius žaidimą jis neusžikrauna. Rodo „mirusį“ veidelį.
  • A: Jums reikia atsisiųsti papildomus failus iš čia. Siųstis būtent vcredist_x86.exe. Ne kokį kita.

Rust.LT atsakymas. Pabandyk sita.

 

Tau skaityt gal ismokt reiketu? As juk pasakiau kad reikiamas programas jau turiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau turiu isirases Rust pradziai viskas ok buvo kol neparode mirusio veidelio :D Kadangi neturejau tokios programos bet dabar ja isirasineju.Krc ta pati nesamone atsisiunciau ta programa bet vistiek ta veidali rodo gal zinot kame problema?

 

Tau tiesiog reikia ilgiau palaukt ir tiek, kurį laiką jis vis dar krauna. Man pavyzdžiui, kai įsirašiau tą failiuką irgi rodė tą veidelį ir Rust atrodo pastrigo, bet paskui atsigavo ir viskas tvarkoj. Per kiek laiko jis pradės manau priklauso nuo tavo PC, tad palaukt truputėlį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...