Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Projektas Rastas!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3670 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas, taigi man komandos padorios, normalios, surinkti nepavyko, ech gaila, o tikrai to noro buvo daug kažką kurti. Taigi nusprendžiau pabandyti laimę, ieškantis normalaus projekto kaip skripteris.

Esu Ernestas( Divito ), man yra 16 metų, šiuo reikalu ( PAWN ), užsiemu jau treti metai, tiksliai nežinau, kada net pradėjau tai daryti t.y skriptinti, na bet tikrai patiko, sukuri kažką naujo, įdomaus, kartais daug nervų atima, bet sukurus toks palengvėjimas, atodūsis. Nesu toks žmogus, kuris labai mėgsta kurtus darbus platinti, nežinau, man išviso nėra palengvėjimo kažką paplatinti, geriau jau pamoką sukurti. Visai neseniai grįžau iš tokios normalios pertraukėles, gal 8 mėnesiai, žinokit nežinau net, bet ne tame esmė. Na tai, čia buvau viename projekte, bet tikrai man ten nepatiko, savininkai, betvarkė na net pati modifikacija manau platinta buvo, tai net neįsitvirtinus normaliai, ramiai išėjau. Dar moku šiek tiek PHP, CSS, C++, HTML. Esu žmogus mėgstantis pajuokauti, pabūti rimtam, pasiryžęs ką nors sukurti, na ir panašiai.

Ieškau projekto:

  • Būtu startavęs ar besikuriantis. 
  • Būtu su pilna komandos sudėtimi t.y Maperis, Remėjas ar pnš.
  • Kuriame nelabai kilu keblumu dėl investavimo į projekto.
  • Kuriame komanda būtu pasiryžusi kažką sukurti naujo.
  • Kuriame būtu protaujanti normaliai komanda t.y kaip būna 16 mečiai, kurie bendrauja kaip kokie 12 mečiai.
  • Kuriam nekiltu tokiu įdėjų: "Tai n* kurti nauja modifikacija, jei galima pasiimti iš interneto ir ją paredaguoti, arba tai, ee, waze, žėk, vvp gera radau, tai davai gal paredaguojam? Ir sakom, kad mūsų" Nelabai norėčiau su tokiais žmonėmis turėti reikalų.

Mano atėjimas į projektą, reikalauja( man ):

  • Dalies % nuo pelno( jei aišku, jis bus ).
  • Pilno priėjimo prie pačio serverio reikalų, na tai yra kas susiję su serveriu.
  • Galiu kurti nauja modifikaciją, ar kažką daryti su jūsų turima modifikaciją.
  • Modifikacija turėsiu tik aš vienas t.y po kiekvieno atnaujinimo, įkelsiu ją pats į hostą ir tik .amx failus, nes nemanau, kad kažkam reikalinga būtu modifikacija, kuris nedirba prie serverio.
  • Komandoje, dirbu prie modifikacijos tik vienas( prie modifikacijos skripto ).
  • Aukštu pareigų tiek serveryje, tiek tinklapy.

 

Susisiekti su manimi galite:
Skype:Ernestas1215

 

 

 

SVARBU: Nenoriu pradėti reikalų su žmonėmis, kurie kažką sako padarysę, bet nieko nepadaro, tiesiog ignoruoja ir kad pilnai būtumete apsisprendę dėl projekto, nes būna tokiu, pakviečia, daugiau po kiek laiko sako ai pagalvosiu ar dar kursiu, vėl rašo, na ok, daugiau vėl apsigalvoja, na tai tokie nerašykit. 
 

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaškada siūliau,bet tavo charakteris tau sutrukdė.

 

Nemanau,kad gausi rimtu pasiūlimu. Normalus projektai skripterius turi,o į šūdservi eiti ne išeitis. Tokiu atveu geriau pačiam toliau ieškot komandos ir daryt kaška :)

Aš kiek pamenu, tai sakiau palauksiu, pažėsiu dar kitu pasiūlymų, bet tau daugiau nebereikėjo kiek pamenu.

Visko gali būti, kad rimti kokie parašys. :)

 

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3670 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...