Peršokti į turinį

kickboxer

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  447
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

120 Kartais pasakantis ką gero

1 sekėjas

Apie kickboxer

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)

Paskutiniai lankytojai

971 profilio peržiūros
 1. kickboxer

  Pagalbos ereg_replace.

  šita girdėjau bet kaip ištaisyt tinkamai , nes daugybe warningų. otice: Undefined index: sid in C:\xampp\htdocs\includes\config.php on line 6585 Notice: Undefined variable: sid in C:\xampp\htdocs\includes\config.php on line 6587 Notice: Undefined variable: sid in C:\xampp\htdocs\includes\config.php on line 6589 Notice: Undefined index: narsykle in C:\xampp\htdocs\includes\config.php on line 6592 Notice: Undefined index: ip in C:\xampp\htdocs\includes\config.php on line 6593 Notice: Undefined index: zaidejas in C:\xampp\htdocs\includes\config.php on line 6594 Notice: Undefined index:
 2. SusidÅ«riau su problema. meta errora 6585 eilutėje. ini_set('session.use_cookies',false); if(ereg_replace("[^a-z0-9]","",$_GET['sid']) == "") { if($sid != ""); session_id($sid); session_start(); $narsyklex = $_SESSION['narsykle']; $ipx = $_SESSION['ip']; $kienox = $_SESSION['zaidejas']; $ses_kodas = $_SESSION['ses_kodas']; $narsyklexx = filter(ereg_replace("[^]A-Za-z0-9{}:;\"' ,.<>?/[email protected]#$%^&*()-_+=|\[]","",trim(stripslashes($_SERVER['HTTP_USER_AGENT'])))); $ipxx = filter(ereg_replace("[^]A-Za-z0-9{}:;\"' ,.<>?/[email protected]#$%^&*()-_+=|\[]","",t
 3. Sveiki, Ieškau žmogaus mokančio kūrti wap stiliaus žaidimus, ne visiškai žalio. Turiu pasiūlymų jei domina pinigai.
 4. Sveiki, Galėčiau investuoti toli į ateitį žiūrinti projektą prie jo prisijūngdamas arba laukiu įdomių pasiūlymų. Nupirkčiau nuo puslapio domeno iki hostingų ir ne tik, visą tai išlaikydamas ir kartu dalindamasis šiokį tokį pelną. Gali būti nebūtinai sa-mp. Laukiu pasiūlymų.
 5. kickboxer

  vLIFE.LT buvusi modifikacija! [MYSQL]

  Gal ne šitas, nes jie turėjo kelias modifikacijas, atsisiūsk ir pažiūrėk ar šitas, gal ten mažiau padaryta, ar čia mažiau padaryta, gal ten bugų įkišta daugiau, čia nėra, nes čia kitokia versija modifikacijos.
 6. Ruošiuosi persirašyti windowsus ir pažiūrėjau, kad dar kompiuteryje likęs senas vLIFE.LT modas. Tuo metu serveryje kiek pamenu laikėsi nemažai žmonių, apie ~50-60 su šitu modu, modifikacija gan tvarkinga, yra gerų mapp darbų, sistemų. Pats mažai jau prisimenu kas ten buvo, bet kiek žinau buvo viskas editinta jų pačių iš angelpine modifikacijos perkėlė į SanFierro, mapp darbai jų. Platinu dėl to, kad jau to projekto nėra, nemanau, kad kas supyks. Modifikacija MYSQL. Tiksliai nežinau, jau senai buvau įsijūngęs sa-mpą ir šią svetainę, tai galbūt kas ją ankščiau platino, bet ankščiau turėjau t
 7. kickboxer

  www.TKG.LT | Tikras kaimelių gyvenimas!

  Sėkmės, bet jau su tais moliūgų ieškojimais perdėta ir nuvalkiota.
 8. kickboxer

  Ieškau GFX'erio projektui.

  Maladėc žmogus. Daug investuoja, stengiasi. Sekmės.
 9. kickboxer

  Perku projektą MIESTELIUOSE.

  nepatikimas. Užteko paskaityti aprašymą pardavimo.. Ieškoma dar.
 10. kickboxer

  Perku projektą MIESTELIUOSE.

  Pasiūlysiu pats, net neturi to projekto, dėl smalsumo dabar klausi manęs. Parašysit projektą, pasiūlysiu kainą.
 11. Pirkčiau sa-mp projektą MIESTELIUOSE. Veiksmas turi vykti miesteliuose. Kad įeitų ir puslapis, modifikacija, žaidėjų skaičius nėra būtini. BANKU. Parašykit projektą komentaruose, kainą pasiūlysiu pats.
 12. kickboxer

  [R-MG.LT] Skripterio paieškos.

  Radome. Ačiū, kas rašėte.
×
×
 • Sukurti naują...