Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

JM-Travi.LT Grįžta su dideliais pakitimais!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Buvau prieš porą dienų užsukęs apsižvalgyt, patiko, ką pamačiau, galvojau palošti sekantį round'ą, bet žiūriu, kad raund'as netikėtai nutrūko, sekantis prasidės šįvakar, o ir greitis stipriai pasikeitė. 

 

Tad aktualiausias klausimas man: ar yra kokių nors garantijų, jog sekančiam raund'ui taip nenutiks ir jis praeis nuo A iki Z? 

 

Dėkui už ats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Buvau prieš porą dienų užsukęs apsižvalgyt, patiko, ką pamačiau, galvojau palošti sekantį round'ą, bet žiūriu, kad raund'as netikėtai nutrūko, sekantis prasidės šįvakar, o ir greitis stipriai pasikeitė. 

 

Tad aktualiausias klausimas man: ar yra kokių nors garantijų, jog sekančiam raund'ui taip nenutiks ir jis praeis nuo A iki Z? 

 

Dėkui už ats.

Šiandienos netikėtas įvykis buvo mano kaltė... Kadangi sėdžiu prie projekto ištisai, stebiu kad nebūtu reklamuotojų ( kadangi aš neinu per kitų serverius ir nereklamuoju juose ), bei pažeidėjų. Žinoma darau ir atnaujinimus bei kt, todėl daug laiko praleidžiu prie projekto, šiandien norėdamas paleist NATARUS netyčia perrašiau žaidimą.. Tiesa tokia jog nukopijavau ne ta callkey... Garantijos jog šiam raunde tokio dalyko nenutiks 100%, stengiuosi viska daryti atidžiau, ir ne taip lysti į  svarbų failą kad po to vėl tas nenutiktu ;D. Greitis taip pat pasikeitė, nes pastebėjau jog dauguma patinka labiau greitesni serveriai, o aš norėjau padaryt ką nors 'unikalesnio' iš 'greitūjų serverių' tai padariau 555x greičio serverį. 

P.S

Už šita įvyki yra komensuojami auksiniai, kas užsiregistruos iki serverio starto (2014.04.06 18:00.) gaus po šiek tiek auksinių pradžiai. (Ne, tai ne pradinis auksas, šiek tiek daugiau.)

Redaguota , nario TheJuozas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu multilang yra tai reklamuok kituose svetainese t.y angliškose pvz: webflake.sx ir t.t. per google randi tada būtų populeresnis severis. :)

Kitame raunde taip ir darysiu (t.y šitame, nes 555x jau baigėsi.) bet dėkui už patarima ;)

 

pilnas servas?

Pilnas nes buvo užpuolęs spam botas, tai buvo  1660 registruotų žaidėjų, todėl kiek pratryniau tiek, tačiau vietos neatsirado. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, raundas baigėsi. Raundą laimėjo: Laipsnis, laimėtas raundas: 3. (Officialiai 2.). Kitas raundas (4) startuos 2014.04.10 18:00. Maloniai visi kviečiami. Kitame raunde tikrai bus daugiau žaidėjų, bei bus su kuo varžytis ( aš taip manau ) nei šitame ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...