Peršokti į turinį

Reikia pagalbos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3717 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turiu koduką, kuriame reikia atspėti random parinktą skaičių. Visi spėjimai dedami į masyvą ir atėjo ta vieta kur man reikia pagalbos :) Su komanda bool reikia patikrinti ar anksčiau vęstas skaičius jau yra masyve ir jei taip - išvesti, kad toks skaičius jau buvo. P.S. su bool dar nesu susipažinęs.

 

Užduotis:

 

Papildomai: sukurti funkciją  #1 tšk
bool yra_sarase( int skaiciai[ ], int kiek, int x ){  //  gali būti: true/false
    ....
    ....
    return ..<ats>..;  # grąžina true (jeigu x yra masyve "skaiciai" (tarp pirmų "kiek" masyvo narių) arba False 


tada ją galima iškviesti, pvz:
int mas[10]={5, 2, 3, 8};
yra_sarase(mas, 4, 2 ); // 4 - masyvo narių kiekis. 2 - ieškoma reikšmė. grąžins "true"
yra_sarase( spejimai, kiekis, 2 ); // grąžins pagal aplinkybes: true - jeigu iki šiol jau buvo spėtas skaičius 2

 

Mano kolkas parašytas kodukas:

 

http://pastebin.com/9vxrYBn8

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Tai jeigu tave supratau tau reikia tos "yra_sarase" funkcijos? Jeigu taip:

bool yra_sarase( int skaiciai[ ], int kiek, int x )
{
	for(int i = 0; i < kiek; i++)
	{
		if(skaiciai[i] == x) return true;
	}
    return false
}

Tas skaiciai masyvas yra kaip pavyzdys. Man reikia padaryti, kad šita funkcija veiktų su mano kodu.  Atsakymas tarkim 41. Tu spėji 40,parašo kad skaičius per mažas. Spėji 40 dar kartą ir parašo skaičius per mažas, tik šalia skliaustuose dar turi atsirast "tokį skaičių jau spėjai".

 

Ko aš prašau, tai sukurti šitą funkciją ir įdėti į mano kodą, kad viskas veiktų. Nes kaip kažkurioje temoje jau rašiau, niekaip neperprantu masyvų veikimo :/

Redaguota , nario Žalgirietis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bool yra_sarase( int skaiciai[ ], int kiek, int x )
{
	for(int i = 0; i < kiek; i++)
	{
		if(skaiciai[i] == x){
                    if(x > kiek){
                       cout << "Jus spejote skaiciu " << kiek << " (Jus ji jau spejote) jis yra didesnis" << endl;
                    }
                    else{
                       cout << "Jus spejote skaiciu " << kiek << " (Jus ji jau spejote) jis yra mazesnis" << endl;
                    }
                }
	}
}

Ne taip turėtu būti?

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3717 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...