Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kodėl negalima žaisti XBOX su savo panelė


iNhn

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei tureciau ta psyhiska pana tai duociau jai super mario pazaist kad galvotu kad ji ziauriai kita kad gali isvaduot princese bet kada susitiktu su bosu ciuju pc ismestu tai galvoju gal jai isvis tik budos reik? o_O Tokias reik izoluot toli toli nuo lietuvos mazdaug amerikoje :D

1.Jei būsi toks čiuvas panos neturėsi niekada.

2.Neišsimokėsi ant XBOX

3.Supermario tau technikos stebuklas.

4. tave patį reikia izoliuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tureciau ta psyhiska pana tai duociau jai super mario pazaist kad galvotu kad ji ziauriai kita kad gali isvaduot princese bet kada susitiktu su bosu ciuju pc ismestu tai galvoju gal jai isvis tik budos reik? o_O Tokias reik izoluot toli toli nuo lietuvos mazdaug amerikoje :D

1.Jei būsi toks čiuvas panos neturėsi niekada.

2.Neišsimokėsi ant XBOX

3.Supermario tau technikos stebuklas.

4. tave patį reikia izoliuot.

Oj neverk tu...

Super mario stebuklas? Tu ka tik dbr isvis apie toki suzinojai ^^

Neisimokesiu ant xbox? Jau turiu xbox'a seniai...

Kaip tik as pana turesiu o tu ne nes esi verksnys katinas kazkoks...

Supermario stebuklas ^^ As tokiu net nelosiu kaip tu katine...

Sakau mazvaikis esi verksleni cia net nzn kas supermario yra ir dar losi supermario...

Izoliuot :D Koks tu mazvaikis jei tave kas suvarto tai begi pas mama ir verksleni? Cia tave reik izoliuot verksny...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tureciau ta psyhiska pana tai duociau jai super mario pazaist kad galvotu kad ji ziauriai kita kad gali isvaduot princese bet kada susitiktu su bosu ciuju pc ismestu tai galvoju gal jai isvis tik budos reik? o_O Tokias reik izoluot toli toli nuo lietuvos mazdaug amerikoje :D

1.Jei būsi toks čiuvas panos neturėsi niekada.

2.Neišsimokėsi ant XBOX

3.Supermario tau technikos stebuklas.

4. tave patį reikia izoliuot.

Oj neverk tu...

Super mario stebuklas? Tu ka tik dbr isvis apie toki suzinojai ^^

Neisimokesiu ant xbox? Jau turiu xbox'a seniai...

Kaip tik as pana turesiu o tu ne nes esi verksnys katinas kazkoks...

Supermario stebuklas ^^ As tokiu net nelosiu kaip tu katine...

Sakau mazvaikis esi verksleni cia net nzn kas supermario yra ir dar losi supermario...

Izoliuot :D Koks tu mazvaikis jei tave kas suvarto tai begi pas mama ir verksleni? Cia tave reik izoliuot verksny...

Tu vapšė galvok ką šneki. :D

Iš ko sprendi kad aš verksnys

Mano manymu suvartytas buvai tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tureciau ta psyhiska pana tai duociau jai super mario pazaist kad galvotu kad ji ziauriai kita kad gali isvaduot princese bet kada susitiktu su bosu ciuju pc ismestu tai galvoju gal jai isvis tik budos reik? o_O Tokias reik izoluot toli toli nuo lietuvos mazdaug amerikoje :D

1.Jei būsi toks čiuvas panos neturėsi niekada.

2.Neišsimokėsi ant XBOX

3.Supermario tau technikos stebuklas.

4. tave patį reikia izoliuot.

Oj neverk tu...

Super mario stebuklas? Tu ka tik dbr isvis apie toki suzinojai ^^

Neisimokesiu ant xbox? Jau turiu xbox'a seniai...

Kaip tik as pana turesiu o tu ne nes esi verksnys katinas kazkoks...

Supermario stebuklas ^^ As tokiu net nelosiu kaip tu katine...

Sakau mazvaikis esi verksleni cia net nzn kas supermario yra ir dar losi supermario...

Izoliuot :D Koks tu mazvaikis jei tave kas suvarto tai begi pas mama ir verksleni? Cia tave reik izoliuot verksny...

Tu vapšė galvok ką šneki. :D

Iš ko sprendi kad aš verksnys

Mano manymu suvartytas buvai tu.

Ak tie nesubrendeliai :D

-- 26 Lap 2010, 17:55 --

Suvaidinta, bet vistiek juokinga ;d

Mano manymu nesuvaidinta kam dauzyt xboxa? Kad visi tavo draugai paziuretu video ir pagalvotu kad esi neveksla kad tokia pana pasikabina? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Dabar tepamaciau si video, man asmeniskai Tokiuose klipukuose nematau nieko cia juokingo ir nieko cia tragisko, paprasciausiai Zmogui gal su pscihicka blogai, o juk Lietuva is to ir temoka pasisaipyti..

Buvo ir man tai pasitaike kai mane suviliojo su isvaizda, bet charakteris tai... Todel reikia ziuret ne vien i isore bet ir i vidu, nes mes megstame pirma paziureti i isore o kartais net vidaus nepastibime :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar tepamaciau si video, man asmeniskai Tokiuose klipukuose nematau nieko cia juokingo ir nieko cia tragisko, paprasciausiai Zmogui gal su pscihicka blogai, o juk Lietuva is to ir temoka pasisaipyti..

Buvo ir man tai pasitaike kai mane suviliojo su isvaizda, bet charakteris tai... Todel reikia ziuret ne vien i isore bet ir i vidu, nes mes megstame pirma paziureti i isore o kartais net vidaus nepastibime :)

Tai irgi taip su psichavai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4714 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...