Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[317 PI] WildMagic [ ECO / PVP ] [LT / EN ] [ F2P ] [ 24 /7 ]


Hsas4849

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3707 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SERVERIS IŠJUNKTAS!!!

Serverio oficialus startas: 2014 / 03 / 15 19:00 (Lietuvos laiku).










Sveiki, SuperGames.lt forumo svečiai/nariai!

Šiandiena noriu jums pristatyti *WildMagic" (*Laukinės magijos ) serverį.
Serverio kūrimui buvo paimtas jau sukurtas serveris ir buvo visiškai perkurtas.


Galbūt seniau jau girdėjote apie "WildMagic" 718 serveri. Kilo klausimas, kas jam nutiko? Viskas jam gerai, tiesiog daugelis žmonių atsisakė žaisti 718, tad laikinai įjungiau šitą serveri o 718 serverio failus dar vis turiu, jei atsiras pakankamai norinčiu žaisti 718 serverį tuomet jį ir vėl paleisiu :)

Daugeliui kyla klausimas apie serverio veiklą, tad visu pirma trumpai aprašysiu veiklą;

Serveris veikia ant "VPS" ( Virtualaus privataus serverio. ). šio "VPS" resursai yra:
1TB HDD
32GB RAM
200MB/S pralaidumas.

tikriausiai daugeliui kilo klausimas iš kur gavome tokį VPS serveri? Tokį galingą VPS serveri užsisakėme iš Hostas.eu ( Kadaise buvo "Tragiška" įmonė, tačiau dabar viskas tiesiog puiku! ). Tikriausiai  iš kur gavome tiek lėšų tokiam "VPS" serveriui? Hostas.eu savininkas yra man gerai žinomas žmogus, tad pasikalbėjęs su juo gavau didele akcija. Na o kitus pinigus gavau iš savo buvusiu serveriu ( žaidėjai pirko privilegijas ir pinigai ėjo į Hostas.eu mano paskyros balansą. ). 

Tačiau negalvokite, kad šis serveris greit užsidarys. Kodėl?
Ogi todėl, kad VPS yra nupirktas keliems metams į priekį ir kasdien iš sukaupto balanso pratęsiamas.

 

Na o dabar šiek tiek apie serverio komanda:
 

Serverio savininkas (aš):

Mano vardas: Rokas. Esu iš Kauno. Man 14 metų. Mano hobis / pomėgis / talentas yra: IT (Informacinės technologijos). Domiuosi tik kompiuteriais / telefonais (elektronika). Daugelis mane vadina "Vaikščiojančiu kompiuteriu", tačiau aš nepykstu, kadangi ši "klyčka" visiškai sutampa su mano pomėgiais.

Mėgstu tiesiog sėdėti prie kompiuterio ir nokintis kuo daugiau "programavimo/kodavimo" kalbų.

 

Šuo metu geriausiai moku JAVA, html, PHP, bei Python kalbas, tačiau mokinuosi daug daugiau kalbų, kaip: MYSQL, C++, C#, vb.net ir t.t

Serverio Moderatorius:

Mano vardas Ridas. Man 13 metų ir esu iš Kauno. Mano hobis yra krepšinis , plaukimas bet mėgstu "pasėdėti" ir prie kompiuterio. Neišmanau nieko daug apie kompiuterius , bet gerai mokinuosi. Laiką mėgstu praleisti su draugais , žaidžiant krepšinį , futbolą.
 

Serverio Administratorius:
 

Sveiki, mano Vardas Tadas. Esu iš Marijampolės rajono Man 14 metų mano hobis kompiuteris,  krepšinis, futbolas talentas yra neblogai nežinau net :D domiuosi piešimu.

 

Serverio Savininko padėjėjas (CO-OWNER):

Mano vardas yra Aleksas , draugai mane vadina 'Harioku' Nes labai mėgstu spaudytis žodžiais . Mano pomėgiai yra 'Workout'. Man yra 22 metai . Mėgstu pasėdėti prie kompo bet neužsibūti per ilgai . Domiuosi daugiau workout. Na tiek apie mane ;)

 

Na o dabar trumpai ir drūtai apie serveri:

Kaip ir sakiau serveris kurtas ne visai nuo 0, bet panašiai. ( tebuvo palikti kai kurie NPC. )
Serverio versija yra 317 PI tačiau serveris panašus į 508.

 

Daugeliui žmonių patinka "Torva" ir t.t. Todėl į serveri pridėjau pagrindiniu mėgiamiausius žmonių daiktus.
 

 

Serverio svetainė: http://lithuaniaplug.eu/

Dėkoju už dėmesi :)

Redaguota , nario Hsas4849
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

1TB HDD

32GB RAM

200MB/S pralaidumas.

tikriausiai daugeliui kilo klausimas iš kur gavome tokį VPS serveri? Tokį galingą VPS serveri užsisakėme iš Hostas.eu

Melas, melas ir dar kartą, melas! Hostas.eu galingiausias VPS planas turi 16GB RAM ir HDD 500.

 

Su tokiais duomenimis yra tik VDS, kurių kainos prasideda nuo 500 LT.

 

TAČIAU, jo pralaidumas yra tik 100MB/s.

 

 

 

 

Šuo metu geriausiai moku JAVA, html, PHP, bei Python kalbas, tačiau mokinuosi daug daugiau kalbų, kaip: MYSQL, C++, C#, vb.net ir t.t

14 metų ir jau "moki" 4 kalbas? 

 

Galima būtų pavyzduką tavo darbų su Java?

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Melas, melas ir dar kartą, melas! Hostas.eu galingiausias VPS planas turi 16GB RAM ir HDD 500.

 

Su tokiais duomenimis yra tik VDS, kurių kainos prasideda nuo 500 LT.

 

TAČIAU, jo pralaidumas yra tik 100MB/s.

 

 

14 metų ir jau "moki" 4 kalbas? 

 

Galima būtų pavyzduką tavo darbų su Java?

Tiesa + serveris totalus leech tik pervadintas is trisidiax V3 į WIldMagic. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kol foto nepamatysiu HTOP ar iškur hostinama, nepatikėsiu resursais.

Įkelsiu, kai būsiu laisvesnis

 

Melas, melas ir dar kartą, melas! Hostas.eu galingiausias VPS planas turi 16GB RAM ir HDD 500.

 

Su tokiais duomenimis yra tik VDS, kurių kainos prasideda nuo 500 LT.

 

TAČIAU, jo pralaidumas yra tik 100MB/s.

 

 

14 metų ir jau "moki" 4 kalbas? 

 

Galima būtų pavyzduką tavo darbų su Java?

čia privatus užsakymas iš hostas.eu savininko jis resursus man padidino. "moku"? Na šuo metu kuriu savo JAVA MMoRPG 3d java game, kai sukursiu pamatysi ( o jei kilo klausimas iš kur tiek "moku" tai 1) nesakai kad ten 100% moku, kažkur 90%+ 2) visa savo vaikyste skyriau kompiuteriui ir visą laiką mokinausi programuoti.

Tiesa + serveris totalus leech tik pervadintas is trisidiax V3 į WIldMagic. :D

... Sakiau buvo paimtas source ir perkurtas... o jei sakai pavadinimas pakeitsas tai aš tau galiu 100+ bugg'u išvardinti ant trisidiax o tu ateik ir patikrik ar pas mane jie veikia.. + pridėta šitiek dalyku...

 

šitas pranešimas: melagystė. jis veikia per dieną 2val ... toli neis jie su tokiom nesamonėm , neina net pažaisti normaliai

... Jeigu nežinai, kas yra serverio tobolinimas tai aš nekaltas... Sakai neina pažaisti... Tai kodėl visi kiti sako, kad nuostabus serveris nėra lagg, laaabai retai serveri off? (P.S pastaruoju metu pridėjau 70+ dalyku, tai panašiai ir updates buvo... )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daug kas jau ėjo pkint su visais itemais geriausias, aš y supirkeja itemus pardaviau. o pinigus naujokui su viltim atidaviau . 

be to čia nieko nesigaus. ir bugų yra tikrai.. pvz nėra kur kelti hunter, galima sukurti naują acc ir kadangi baisiai greit kyla lvl points nusiperki chaotic crosbow ir parduodi už 1.2b :) ir taip buvau padaręs bent 5 kartus nusipirkau ko tik norėjau ir dar 3 b atidaviau tam naujokui labai laimingam žaidžiančiam gaidiškam serveryje (tuos pinigus ir persimeti lengvai) visi laimingi leidžia tai daryti nei tikrina nei kas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įkelsiu, kai būsiu laisvesnis

 

čia privatus užsakymas iš hostas.eu savininko jis resursus man padidino. "moku"? Na šuo metu kuriu savo JAVA MMoRPG 3d java game, kai sukursiu pamatysi ( o jei kilo klausimas iš kur tiek "moku" tai 1) nesakai kad ten 100% moku, kažkur 90%+ 2) visa savo vaikyste skyriau kompiuteriui ir visą laiką mokinausi programuoti.

... Sakiau buvo paimtas source ir perkurtas... o jei sakai pavadinimas pakeitsas tai aš tau galiu 100+ bugg'u išvardinti ant trisidiax o tu ateik ir patikrik ar pas mane jie veikia.. + pridėta šitiek dalyku...

 

... Jeigu nežinai, kas yra serverio tobolinimas tai aš nekaltas... Sakai neina pažaisti... Tai kodėl visi kiti sako, kad nuostabus serveris nėra lagg, laaabai retai serveri off? (P.S pastaruoju metu pridėjau 70+ dalyku, tai panašiai ir updates buvo... )

Jau gali pradėt vardint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Idomu gincitis su zmogum kuris kažka moka tada nors ir pats kažka ismoksi , o kaip ginciesi su tuo kuris tik sugeba kopijuoti nusirisi iki jo lygio :)

O iš kur jau toks protingas žinovas , kad žinai kad kopina? Jei nepatinka , nekreipi dėmesio ir pūti ** , eik tą savo nerealų projektą pradėt kurt..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kaip ir sakiau serveris kurtas ne visai nuo 0, bet panašiai. ( tebuvo palikti kai kurie NPC. )

 

Beveik nuo 0 sakai?.. Serveri beveik NIEKO nepadarei... Pakeitei pavadinima pranesimus ir gal kokia viena kita komanda pridejai... Poste belenkiek prisigyrei apie savo sugebejimus programuoti, nors to visiskai neirodei savo serveri kuris absoliutus sudas, sakai nuo 0, bet puse vietu net nepakeistas serverio pavadinimas. Dar su tuo hostu... Ka, tipo tavo draugelis toks idiotas butu ir tau vos ne nemokamai duotu sitoki hosta kurio tu net 80% neisnaudoji su savo 3 zaideju player base. Krc maziau girkis ir meluok.

Redaguota , nario ffsdragonkk
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beveik nuo 0 sakai?.. Serveri beveik NIEKO nepadarei... Pakeitei pavadinima pranesimus ir gal kokia viena kita komanda pridejai... Poste belenkiek prisigyrei apie savo sugebejimus programuoti, nors to visiskai neirodei savo serveri kuris absoliutus sudas, sakai nuo 0, bet puse vietu net nepakeistas serverio pavadinimas. Dar su tuo hostu... Ka, tipo tavo draugelis toks idiotas butu ir tau vos ne nemokamai duotu sitoki hosta kurio tu net 80% neisnaudoji su savo 3 zaideju player base. Krc maziau girkis ir meluok.

Hosto savininkas mano draugas + aš pas jį dirbu tai?...

o, kad nieko nepadariau tai pirma prisijunk ir akinukus užsidėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3707 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...