Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nuo ko pradėti? (PAWN)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3728 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Manau klausimas jau girdėtas ne vieną kartą, bet pawne esu naujokas apsoliutus. Nesu buvęs nėi karto dirbęs su šia programa. Kilo noras, kurti samp serverius, nes sėdėti facebooke, jau atsibodo, norisi veiklos ir kažkokio tai rezultato. Noriu išmokti editinti game modus, bet neturiu jokių pagrindų. Apie samp serverio kurimą žinios labai menkos, seniau nelabai domėdavausi tuo, daugiau galvojau apie web kurimą. Todėl klausimą skiriu tiems, kurie gali man patarti. Noriu paklausti, nuo ko viską pradėti mokytis, kad galėčiau nieko nemokėdamas, per tam tikrą laiką, sueditinti savo game modą, jį paleisti ir kažką tai sukurti tokio, kur ateitų žmonių ir galėtų džiauktis mano darbu? Reiktu išsamių pamokų, kur būtų suprantama, ir lengvai išmokstama, geriausia būtų lietuvių kalba, nes anglų mažai kertu. Ryžto tam tikrai turiu.

 

Laukiu jūsų pagalbos, už pamokas atsilyginsiu +rep. :)

p.s. Gal net atsirastu žmogus kuris galėtų padėti su iškilusiais klausimais mokantis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradėk nuo komandos
CMD:(playerid, params[])
nors aš nuo šitos pradėjau, štai pavizdys:
 


CMD:Gydytis(playerid, params[]).
{
        SetPlayerHealth(playerid, 100.00);
       return1;
}
 

Nors man tai padėjo, paskui padariau armorus kad duotu, paskui kad mašiną susitaisytų ir dar paskui kad kulkų duotu ir taip toliau ;D

Redaguota , nario TheLowRider
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau reikia išmokti pačio programavimo, skriptinimo pagrindus. Asmeniškai tai patarčiau, kad suprastum išvis ką reiškia programavimas, skriptimas pradėt nuo C++, o kaip suprasi kas tai yra, išmoksi pagrindus, lengviau bus mokintis pawn, nes pawn yra gan labai ilga scriptinimo kalba, dėl kurios tau pasirodys labai sunkus programavimas. Vienu žodžiu, dėl tokių dalykų gali ir individualiai pasikonsultuoti su manim. Skype: gytis98

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai puikiai atsimenu, kaip pradėjau scriptint, keitinėjau tekstus kaimeliai-rp.eu modifikacijoje, bet kaip būdavo koks erroras iškart keisdavau .pwn failą. :D Poto pradėjau rimčiau domėtis scriptinimu, ir pradėjau editint tgp gm, ilgai mokiausi, bet išmokau, tai dabar kuriu modifikaciją nuo new.pwn. Asmeniškai aš patarčiau pradėti editinti nuo tgp, aš nuo jo išmokau scriptinti, nežinau kaip kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai puikiai atsimenu, kaip pradėjau scriptint, keitinėjau tekstus kaimeliai-rp.eu modifikacijoje, bet kaip būdavo koks erroras iškart keisdavau .pwn failą. :D Poto pradėjau rimčiau domėtis scriptinimu, ir pradėjau editint tgp gm, ilgai mokiausi, bet išmokau, tai dabar kuriu modifikaciją nuo new.pwn. Asmeniškai aš patarčiau pradėti editinti nuo tgp, aš nuo jo išmokau scriptinti, nežinau kaip kitiems.

Visi "išmokom nuo" skirtingų modifikacijų ir kiekvienas skirtingai "mokomės". Siūlyčiau pirma tau pasiimti kažkokią modifikaciją ir ten bandyti ką nors keisti, o po kokio mėnesiuko nieko nemąstant iš kart GRP4. Sakau iš savo patirties: gal kokius pusę metų "dirbau" su GRP4.2 LS modifikacija, po maždaug tų pačių pusės metų prisiruošiau pasiimti GRP4. Tai galiu laisvai teigti, kad per kelis mėnesius su GRP4 išmokau daug daugiau nei beveik per pusę metų su jau paruošta modifikacija. O šiandien prisiruošiau pereiti ir "ant" new.pwn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man, tas pats atisiunčiau LTG modą, net needitinęs pasilesdavau ant hosto ir žaisdavau sau laimingas, po kažkiek laiko susipratau, kokia iš to nauda, jei paimi ir užsidėdi ant hosto ne savo modifikaciją, tada pradėjau rimčiau žiūrėti į PAWN kalbą, iš pradžių žiūrėjau įvairias youtube, pamokas apie įvairias script'o funkcijas, tada ilgiausiai sedėjau wiki.sa-mp.com, ir po kokių metų su pusia, išmokau gan nemažai, pradėjau kurti modifikaciją nuo new.pwn, ir tai žymiai geriau, nėi paimi platintą, modifikaciją ir užsimeti ant hosto. Aišku visko klausinėjau ir pas draugus, mokiausi iš savo klaidų. Ir prisiminkit PAWN kalboje, netik reikia mokėti funkcijas, bet ir būti geru matematiku.

Redaguota , nario -EVΛNAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3728 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...