Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

gtaLG.lt # Visi skirtingi, visi lygūs! Rekordas: 111 žmonių.


Sensow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3353 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

18 gimtadieni prie sampo prasvesti? *Myliu SuperGames.lt* 18 gimtadienis turi buti kaip menesis istiso gerimo su hebra o ne sedeti prie kompo ir eventus daryti, to servo Tipo ''Savininkas" Linas_Bond yra ryzas, ir cia net nestumu bet jis toks, Jo FB kurio jis nenorejo sakyti niekados: Dilerito_Kilerito

 

Kaip jisai šventė gimtadieni mes nežinom, jo reiktu paklausti, galbūt jisai norėjo viena diena su savo žaidėjais pašvęsti, kita diena su savo draugas ar su šeima. Žmonės gi skirtingi, tau pavyzdžiui atrodo, kad 18 gimtadieni turėtu būti švenčiamas su "hebra" geriant visą mėnesi, kiti galbūt kaip tik ramiau nori pašvęsti, dar kiti išviso nešvenčia gimtadienių. Tad nereikia jo smerkti, kad jisai norėjo savo žaidėjams padaryti šventę ir surengti daug eventų jo gimtadienio proga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai baigiam apie ta vargsa sneketi, vistiek ji visi pakankamai Duhin* serverija, bet svesti 18 gimse prie kompo zaidziant sampa :DDDD

 

Dar kartą sakau, kad galėtume kalbėti apie tai kaip jisai atšventė 18 gimtadienį, reiktu jo paties pasiklausti ir tikrai jau baigiam kalbėti šia tema, nes visiškai nukrypome nuo pagrindinės temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagrindines temos ir nera, kopijuotas serveris ir tiek. Risam.

 

Kaip matau tavo nuomonės nepakeisiu, kopijuotas, ne kopijuotas, nėra jau čia labai didelio skirtumo, esmė yra tokia, kad viskas buvo daryti tik dėl žaidėjų, kurie norėjo žaisti senoje modifikacijoje, o pats serveris dabar tobulinamas vardan geresnės žaidimo kokybės, sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Savo pasakiau, daba vel uzsivedei.

 

Aš tikrai pirmas nepradėjau, tu pats pradėjai pasakydamas "KOPIJUOTAS SERVAS". Išties susidariau tokia nuomonę, kad visa šita pokalbi pradėjai, vien dėl to, kad tau paskyra ištrynė ir nebegali mūsų serveryje žaisti su sena paskyra. Kadangi esi ganėtinai keisto būdo žmogus, nori keršyti serverio kūrėjams, kad atsilygintum ką jie tau padarė.

 

PS. Aš tik norėjau sužinoti, kodėl tavo manymu serveri yra kopijuotas, negi taip sunku argumentuoti savo žinutę?

Redaguota , nario Sensow
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodel kopijuotas? Gerai papasakosiu, taip as zinau Don_Eley keite gm nes senajame gm labai sunku kazka keisti, o jus pasinaudojote proga ir pasiemete ta gm ir susikurete ta serveri, su tokiu pat pavadinimu. Cia ne kopijavimas? Gerai gerai.... Taip jus daro atnaujinimus ir tikrai neblogus buvau atejas, bet juk viskas taspats isliko visos cmd tokios pat, juk tai ir yra kopijavimas! Susirinkote zmones is seno serverio davete jiems ko jie norejo kad tik ateitu pas jus. 

 

Suprasciau jai dar bent pasikeistumete pavadinima serverio, nes apgailetina jai nemokate susikurti pavadinomo, jai reikia pagalbos sugalvoti pavadinima kreipkites visada padesiu juk tai negviausias dalykas koki tik galima padaryti.Man bent geda butu is kito servo ne vien tik GM paiimti bet ir dar toki pat pavadinima uzdeti, tai gal jau perdaug :)

 

Dar beto, pas jus dienomis visai normaliai tu zmoniu prisirenka, bet tas 111 zmoniu rekordas nebuvo jusu serverija pasiektas tad sita parasyma gali ir pakeisti nes jis buvo pasiektas senajame serverije.

 

Taip, as esu piktas kad man acc istryne, bet gal ir gerai kad tai padare bent nustojau zaisti sampa kiek laiko jau, as tikrai jo nezaisiu tokiu metu kaip jus nes ir taip turiu jau kas veikti ne vien prie susikto zaidimo sedeti. Bet tai neesme, as peikiu jusu serveri delto kad Linas_Bond istryne daug mano pazystamu acc o tai yra Hells Angels klubo nariu acc delto kad jam nepatiko jie, Musu klubas buvo netoks kaip visi, mes buvome kas esame ir rodem ka sugebam, o kadangi jus bijojot kaip mes elgemes jus trynet baninot mus.Kuremes naujus acc zaidem is naujo rinkomes viska, vien as turiu susikures 5 acc, is kuriu puse dar iki siolei neistrinti bet as nenoriu pas jus zaisti nes zinau kad as vel darysiu ta pati ir delto as busiu uzbanintas, mum net nereikia s0beito naudoti kad jus mus istrintumet.

 

Kas dar cia... Sutinku, kai vienas serveris buvo, tikrai buvo tvarka ir visi buvo patenkinti serveriu, bet kai BOND klubas pradejo viska pasiimti sau, kiti zaidejai liko nepatenkinti ir paliko serveri delto, tai zinoma turejo reakcija i kitus zaidejus...

 

Eventai: Eventu buvo tikrai daug, bet irgi visada kazkas netikdavo kazkam. Pvz: Ateidavau as i CS eventa koki, rinkdavosi zmones komandas, prasidedavo eventas as kazka nusaudavau is BOND klubo iskarto skusdavosi kad as cytas ir man neidavo HP, be irodymu gaudavau bana ir kam turejau pasakyti kad neteisingas banas? Kai serverio Super Admin buvo tik BONDAS?

 

Stai mano visa patirtis GtaLG.Lt Serverija :)

 

PS. Carlos  ;)

 

Malonu, kad pagaliau parašei komentarą be keiksmažodžių ir pateikdamas argumentus. Pirmiausia tai dėl to kopijavimo norėjau pasakyti, kad kai Don_Eley buvo savininkas, praktiškai jokių serverio atnaujinimų nebuvo, jisai pats pasirodydavo 1-2 kartus per mėnesį, toks įspūdis buvo susidaręs, kad jam visiškai buvo nusispjaut ant žaidėjų ir jų nuomonės. Kai jisai buvo pagrindinis administratorius, serveri valdė visi jo draugai "Corleone" ir galiu pasakyti, kad buvo didžiulė netvarka, jie praktiškai darydavo ką tik nori. Nemanau, kad Don_Eley keitė modifikacija, todėl, kad buvo sunku ten kažką keisti, keisti yra lengva, jeigu moki pawn kalbą. Jo tas "naujasis gm'as" yra iš anglų paimtas ir pusiau išverstas gm'as, tai nustok kaltinti tik mus, nes mes čia vieni kopijuojam. Serverio žaidėjams tikrai nedavėm ką jie norėjo gauti, jie patys pasirinko žaisti mūsų serveryje.

 

Pavadinimą mes galima pasikeisti, bet kokia nauda iš to mums? mes jau seniausiai turime šį domeną: gtalg.lt, todėl tai tik būtų pinigų švaistymas. Aš nelabai suprantu, ar tas pavadinimas trukdo žaisti? serveris juk buvo sukurtas praleisti smagiai laiką, juk tam ir žaidimai yra kuriami, o dabar tu ginčijiesi dėl pačių nereikšmingiausių dalykų.

 

Dėl paskyrų trynimo, tai aš nežinau kodėl Linas jums juos ištrynė, bet pagal tavo komentarą supratau, kad darėt kažką tokio, kas nebuvo leistina serveryje, galbūt dėl to jums juos ir ištrynė? Būtų gerai, jeigu pasakytum ką konkrečiai jūs darėt serveryje.

 

Dar kartą sakau, kad bond klubas dabar visai aprimo, administracijoje yra tik pora bond klubo narių, o iš viso administratorių yra ~10. Administratoriai tikrai negalėjo užblokuoti tave be įrodymu, jeigu jie užblokavo tave be įrodymu iškart gali prašyti, kad pasakytu už ką tave užblokavo ir kad pateiktu įrodymus, jeigu neturės įrodymu, tave atblokuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Lievas servas nes Linas tik pinigų nori vilas pastatė su garažais(kuriuos leidžia tik savininkui atidaryti) parduoda už 30LT, jei butu laisvas FTB dirikas ji parduotu uz 90LT. Tai ka sneket apie toki serva kuris tik pelno siekia ?

Redaguota , nario Faileris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lievas servas nes Linas tik pinigų nori vilas pastatė su garažais(kuriuos leidžia tik savininkui atidaryti) parduoda už 30LT !

Kiek laiko nebuvai serveryje?

Dabar yra padarytų daug atnaujinimų, namų sistema (gali vogt iš kitų namų), fūristai, ligoninė ir dar daug

Redaguota , nario Žilvinas P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek laiko nebuvai serveryje?

Dabar yra padarytų daug atnaujinimų, namų sistema (gali vogt iš kitų namų), fūristai, ligoninė ir dar daug

Tu bent perskaitei ką rašiau? Linas nori iš servo biznį darytis už FTB diriką 90LT o už paprastus dirikus kaip Tune 20LT tai kiek pagalvok kainuotų adminas? Aš ne apie atnaujinimus šnekėjau o apie tai jog Linas nori iš servo biznį tik darytis!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3353 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...