Peršokti į turinį

Ką pasirinkti iš šių telefonų? [SAMSUNG]


ViTEO

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi parduosiu savo ragelį ir kitą noriu pirkti (only "Samsung"). Taigi neapsisprendžiu, gal Jūs galėtumėte padėti?


 


Kolkas galvoju apie: Samsung Galaxy Ace 2 arba Samsung Galaxy Trend Plus.


 


Bet naršiau apie Trend Plus, pamačiau YouTube tik vieną video, daugiau nebuvo dėl GAMING.


 


Trend Plus:


 



 


 


Tuom nusivyliau, jis yra greitas darbui, užsikrovimui bei kitą, bet žaidimams - nežinau dėl to...


 


Ace 2:


 



 


 


Kaip matote Trend Plus lagina, o Ace 2 susitvarko be problemų (jis velka ir geresnius geimus).


Nors Trend Plus turi Cortex A9 2 branduolių 1.2GHZ procesoriumi ir jo vaizdo plokštė VideoCore (IV atrodo). Trend Plus turi 4.2.2 ANDROID operacinę sistemą. Abu telefonai turi HD kameras (720p), kas man patinka ir jų fotoaparato megapikseliai (5MP) yra tokie pat. Tačiau man telefonas bus ne vien fotkinimui, filmavimui, naršymui bei darbui. Man reikės ir žaidimams. Keista... Trend Plus pagal specifikacijas yra geresnis už Ace 2 - ir dizainas gražesnis, ir greitesnis turėtų būti (darbui tai taip greitesnis), tačiau žaidimams - tai nežinau. Dar kas keista, tai yra tai, kad Trend Plus kainuoja 469LT (TIK TAI!?), o senasis Trend 429LT, nors pats Trend yra laaaaabai atsilikęs nuo Trend Plus greičio. Man atrodo, kad Ace 2 naujas kainuoja tikrai brangiau. Kažkas keisto darosi su ta "Samsung" firma, taigi kurį telefoną man imti, ką patartumėte? O gal pasiūlysite savo už panašią kainą? :)


 


 


Plius Ace 2 pavelka su mažu LAG'u San Andreas (:o) -


 


 


O apie Trend Plus Gta San Andreas palaikimą geriau nekalbėjus... Taigi, žaidimams man atrodo Ace 2 geresnis, bent jau aš taip manau...


Redaguota , nario ViTEO
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klasiokas turi tiesiog SG Trend, tai shh laggina kaip SGA, geriau pirk SGA2, nors už tokią kainą aš žiūrėčiau sony arba naudotus su garantija... arba palauk greit jau bus motorola moto G tas tikrai geresnis už abu žaidimam ir kaina bus nedidelė ~500lt. Nesuprantu žmonių kurie nori grynai samsung.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3747 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...