Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paulito91 žaidžia!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Filmuota dar Lapkričio pradžioje, dėl daugybės nesklandumų ir kliūčių karpant ir renderinant, jau maniau, kad išvis nelemta serijoms išvysti youtubės šviesą. Bet nepasidaviau. Tačiau vos išsprendus visas problemas ir jau ketinant paplatinti internete - pasidavė kompas. Tačiau problemų virtinė pagaliau baigėsi ir panašu, jog jau galit įvertinti mano pirmąjį epizodą. O jeigu labai taip niekam nepatiks tai jau ir paskutinįjį :D

 

Na, tiek tos įžangos. O dabar prie reikalo. Buvau nufilmavęs 5 epizodus, bet taip jau išėjo, kad tik dar pirmas iškeptas yra. Sakykit ką manot :) Noriu kuo daugiau kritikos perskaityti, nes ji padeda tobulėti.

 

 

Vertinimai?

Prisipažinkit ar bent vienas iki galo peržiūrėjote :D pripažįstu, jog per ilgas epizodas gavosi, nors kad ir kaip daug karpiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Tikrai neblogi, įdomūs, bei įtraukiantys video, man, kaip aplamai nemėgstančiam žiūrėti, kaip kiti žaidžia, tai čia buvo vieni iš nedaugelio video, kurie patiko... Šiaip ar taip, tos anglų kalbos, tai labai smarkiai per daug. Siūlyčiau daryti video tik viena kalba, arba lietuvių, arba anglų, nes dabar, tie angliški nusipezėjimai ir tos skambios frazės, labai jau gėjiškai skamba, na ir šiaip, manau tiesiog nedera... Trūksta tik, jog "įsikastum" kokią nors baisią frazę, ir ją kartotum kokiu nors durnu tonu kokius 20 kartų per 5min video... Taip darė Solo, atrodė baisiai... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai neblogi, įdomūs, bei įtraukiantys video, man, kaip aplamai nemėgstančiam žiūrėti, kaip kiti žaidžia, tai čia buvo vieni iš nedaugelio video, kurie patiko... Šiaip ar taip, tos anglų kalbos, tai labai smarkiai per daug. Siūlyčiau daryti video tik viena kalba, arba lietuvių, arba anglų, nes dabar, tie angliški nusipezėjimai ir tos skambios frazės, labai jau gėjiškai skamba, na ir šiaip, manau tiesiog nedera... Trūksta tik, jog "įsikastum" kokią nors baisią frazę, ir ją kartotum kokiu nors durnu tonu kokius 20 kartų per 5min video... Taip darė Solo, atrodė baisiai... :D

Nežinau progreenai, visi man mc išlikimo video yra visiškai vienodi, žiūrint juos nei linksma , nei ko pasimokai.. Juolab, kad dažnai šneka ir tiesiog nusišneka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau progreenai, visi man mc išlikimo video yra visiškai vienodi, žiūrint juos nei linksma , nei ko pasimokai.. Juolab, kad dažnai šneka ir tiesiog nusišneka...

 

Na, mano irgi daug maž tokia pat nuomonė, bet karts nuo karto, kažkas įdomesnio atsiranda, daugiau atitinkančio mano požiūrį ir t.t., tad ir pažiūrėt visai nieko tada... Nors aišku, tie Survival video, labai jau banalūs visi, galėtų ir ką nors įvairesnio susukt, vis gi tos vanilla'os ir yra tiek mažai, kad jau labai ji nuobodi... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, mano irgi daug maž tokia pat nuomonė, bet karts nuo karto, kažkas įdomesnio atsiranda, daugiau atitinkančio mano požiūrį ir t.t., tad ir pažiūrėt visai nieko tada... Nors aišku, tie Survival video, labai jau banalūs visi, galėtų ir ką nors įvairesnio susukt, vis gi tos vanilla'os ir yra tiek mažai, kad jau labai ji nuobodi... 

Visiškai pritariu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip ar taip, tos anglų kalbos, tai labai smarkiai per daug. Siūlyčiau daryti video tik viena kalba, arba lietuvių, arba anglų, nes dabar, tie angliški nusipezėjimai ir tos skambios frazės, labai jau gėjiškai skamba

Aš taip pat manau, tiesiog esu naujokas, tad ir mokintis, mokintis ir dar kartą mokintis. O geriausias mokytojas - klaidos. Pats redaguodamas ir peržiūrėdamas video atkreipiau į tai dėmesį. Ačiū už kritiką ir pastebėjimus.

 

 

Gal geriau nebefilmuok...  :)

Kaip tau nereikia argumentų, taip man nereikia kreiptį dėmesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš taip pat manau, tiesiog esu naujokas, tad ir mokintis, mokintis ir dar kartą mokintis. O geriausias mokytojas - klaidos. Pats redaguodamas ir peržiūrėdamas video atkreipiau į tai dėmesį. Ačiū už kritiką ir pastebėjimus.

 

 
 

Kaip tau nereikia argumentų, taip man nereikia kreiptį dėmesio.

Puikus mąstymas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3588 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...