Peršokti į turinį

Kurį telefoną išsirinkti ir kodėl


airiux140

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3739 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Telefonų pasirinkimas.  

21 balsai

  1. 1. Kokį man telefoną imti ?

    • Samsung Galaxy S3
    • Samsung Galaxy Note 2
    • Kita [Komentaruose pasiūlote savo].


Recommended Posts

(redaguota)

Kaip supratau pirksi naudotą, nes S3 ar Note2 už 1k naujų nerasi, o note2 ir naudotų nedidelis pasirinkimas iki 1k man rodos.

Jeigu jau ten labai daug filmų žiūri tai imk note2, bet man tai patogiau būtu s3, nes po suolu ar pažiūrėt intike per kontrą atsakymus ar parašyt patogiau nei kastuvą laikyt rankose ir ieškot atsakymų :D

O iš esmės, Note 2 geresnis tik dydžiu ir 1gb ram.

Na, orientuojuosi į naudotą, bet gal bus taip, kad ir naują gausiu. Išesmės bus TIK filmas, internetas, nu gal vienas koks žaidimas ir tiek. O į ragelį spargalkes nesidarau - viską ant rankų arba į penalą. :D

Laukiu klausimo, bei galite pasiūlyti kitus telefonus ! :)

P.S Buvau Note 2 radęs, kuris kaip naujas atrodo (savininkas saugiai nešiojosi (su apsaugomis)), o kaina jei neklystu 800lt, tik neatsimenu ar su popieriais, ar be jų.

Redaguota , nario Airidas28
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net, negalvok Note 3 daug stipresnis už S3, žinau, kad telefonas bus naudingas ir kaip žaidimams todėl, tikrai geras variantas.

 

Na, o jei note 2, tai nežinau, neparsiu čj, bet note 3 dievas visur.

Jei turi kiek daugiau nei 1k tai gal S4 Mini, irgi neblogas.

Redaguota , nario Woof`@
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkas ten sakė, kad jeigu turi daugiau nei 1k, tai imk S4 Mini, tai net nežiūrėk į tą komentarą. Jeigu jau nori gero telefono ir sugebėtum pridėt 100-200lt, tai imk LG G2 (Štai skelbimą radau, kaina 1050lt http://www.skelbiu.lt/skelbimai/lg-g2-d802-baltas-17586057.html ), kadangi jis kolkas vienas iš geriausių pagal specifikaciją, naudoju jį jau kelis mėnesius, tikrai dar jokių minusų nepastebėjau. Na, o jeigu iki 1k ruošesi mokėt, tai tada jau kokį Sony Xperia Z arba HTX One, visi trys mano pasiūlyti varijantai turi Full HD ekraną, kas yra tikrai neblogai, o tie tavo abu pasiūlyti varijantai (Galaxy S3 ir Galaxy Note 2) neturi Full HD ekrano, jų specifikacijos kiek prastesnės, o kaina vos ne tokia pati, kokia yra mano pasiūlytų telefonų, aišku tau spręsti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkas ten sakė, kad jeigu turi daugiau nei 1k, tai imk S4 Mini, tai net nežiūrėk į tą komentarą. Jeigu jau nori gero telefono ir sugebėtum pridėt 100-200lt, tai imk LG G2 (Štai skelbimą radau, kaina 1050lt http://www.skelbiu.lt/skelbimai/lg-g2-d802-baltas-17586057.html ), kadangi jis kolkas vienas iš geriausių pagal specifikaciją, naudoju jį jau kelis mėnesius, tikrai dar jokių minusų nepastebėjau. Na, o jeigu iki 1k ruošesi mokėt, tai tada jau kokį Sony Xperia Z arba HTX One, visi trys mano pasiūlyti varijantai turi Full HD ekraną, kas yra tikrai neblogai, o tie tavo abu pasiūlyti varijantai (Galaxy S3 ir Galaxy Note 2) neturi Full HD ekrano, jų specifikacijos kiek prastesnės, o kaina vos ne tokia pati, kokia yra mano pasiūlytų telefonų, aišku tau spręsti.

 

Galaxy S3 ir Galaxy Note 2 man rodos su FullHD, nemaišai ? O telefonai kaip ir su normaliom specifikacijomis.

Windows phone imk , tik , kad tas candy crush mokymas , bet yra wordas , powerpointas.

 

Galvojau windows rageli, bet ir kaina gan didoka, o jų "sugebėjimai" nedideli, tą prasmę silpnoki telefonai (Arba man pasirodė).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net, negalvok Note 3 daug stipresnis už S3, žinau, kad telefonas bus naudingas ir kaip žaidimams todėl, tikrai geras variantas.

 

Na, o jei note 2, tai nežinau, neparsiu čj, bet note 3 dievas visur.

Jei turi kiek daugiau nei 1k tai gal S4 Mini, irgi neblogas.

jis iki 1k... note 3 ~1,5k nerastum net..

 

Kažkas ten sakė, kad jeigu turi daugiau nei 1k, tai imk S4 Mini, tai net nežiūrėk į tą komentarą. Jeigu jau nori gero telefono ir sugebėtum pridėt 100-200lt, tai imk LG G2 (Štai skelbimą radau, kaina 1050lt http://www.skelbiu.lt/skelbimai/lg-g2-d802-baltas-17586057.html ), kadangi jis kolkas vienas iš geriausių pagal specifikaciją, naudoju jį jau kelis mėnesius, tikrai dar jokių minusų nepastebėjau. Na, o jeigu iki 1k ruošesi mokėt, tai tada jau kokį Sony Xperia Z arba HTX One, visi trys mano pasiūlyti varijantai turi Full HD ekraną, kas yra tikrai neblogai, o tie tavo abu pasiūlyti varijantai (Galaxy S3 ir Galaxy Note 2) neturi Full HD ekrano, jų specifikacijos kiek prastesnės, o kaina vos ne tokia pati, kokia yra mano pasiūlytų telefonų, aišku tau spręsti.

nu jo LG g2 tai ir man limpa, bet aš iš šių trijų rinkčiausi Sony Xperia Z, nes HTC šiek tiek nelimpa, o tas LG G2 jam nelabai liptu, nes ten nesideda atminties korta, o jei filmus žiūri iš atmnities tai tų filmų neprisirašys daug

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui už atsakymus. O iš kur pirkti telefonus ? Žinau kad tiptop.lt perpakuoja naudotus telefonus. O kaip reikalai iš ebay.com ? Jeigu ten su defektu atsiunčia, pakeičia ir t.t ar kaip ?

Tavo vietoj naudociau skelbiu.lt Bus greitai ir gerai. O su tais ebay ir pan. perki katina maise, lauki belekiek ir pan. Gali but kad sudauzyta atsiust, reikes siust atgal ir laukt kito.. zodziu, nepatariu visai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemaišau, pas juos tik HD, bet ne Full HD, kaip mano kituose pasiūlytuose varijantuose (LG G2, Sony Xperia Z bei HTC One)

 

Thq.

 

Gal dar minčių ?

 

 

Man patiko Sony Xperia Z, bet gan batareikia nėra galinga, užtektu bent 2 filmams iškarto pažieti su FullHD ir ant raiškiausios spinduliuotės ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tavo vietoj naudociau skelbiu.lt Bus greitai ir gerai. O su tais ebay ir pan. perki katina maise, lauki belekiek ir pan. Gali but kad sudauzyta atsiust, reikes siust atgal ir laukt kito.. zodziu, nepatariu visai.

kas iš to ebay blogai? tegu perką iš expirenced seller ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas sako, kad stringa telefonas po kurio laiko tai gal atsinaujinkit jy? Protelio pas jus tai cia nelabai matau.

 

Tesent kalba toliau tai ka zinau, kam tas telefonas filmams jei tam yra laptopas arba stacionarus kompiuteris, net nepatogu ziuret per telefona tuos filmus.. Siaip rinkciausi s3, note2 man yra per didelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3739 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...