Peršokti į turinį

Kurį telefoną išsirinkti ir kodėl


airiux140

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3739 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Telefonų pasirinkimas.  

21 balsai

  1. 1. Kokį man telefoną imti ?

    • Samsung Galaxy S3
    • Samsung Galaxy Note 2
    • Kita [Komentaruose pasiūlote savo].


Recommended Posts

Sveiki,

 

  Laukiu patarimo kokį man išsirinkti telefoną. Ar Samsung Galaxy S3, ar Samsung Galaxy Note 2. Kolkas turiu Nokia Asha 302, bet manau reikia jau išmanesnį griebti, nes šis jau nebe atitinka poreikių manp, nebent po mokyklos suolu greit parašyt nežiūrėdamai sms'a. Netemdamas gumos, sakau..

 

Man telefonas būtu reikalingas :

  • Naršyti internete.
  • Žiūrėti filmus.
  • Butu pliusas, kad palaikyti Power word'a/ PowerPoint ir tt.
  • Žaidimus žaisti (Koki Candy Crush ir dar vieną).
  • Klausytis muzikai.

Būtu geriau, kad:

  • Prioritetas būtu Android.
  • iOS nevisai domina, bet manau sueis (NEbent naujausia sistema, bet manau be 2k šaibų nerasčiau).
  • KAINA SIEKTU IKI 1000LT

Pasiūlikite kokį telefoną griebti ir kodėl (Kokie jo pliusai/ minusai). Mane gal trauktu Samsung Galaxy Note 2, nes gan neblogas, filmams tiktu ir batarke nėra silpna.

 

Viskas bus ieškoma skelbimuose, ne salonose. Dėkui :)

 

P.S dydis nėra svarbus, o kokybę

Redaguota , nario Airidas28
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai pats turiu Note 2, dar neteko nusivilt, laiko ilgai, patogu naršyt po internetą žiūrėt filmus. O į kišenę bent jau man telpa, tik sūnku priprast pradžioje prie tokio didelio.. O lyginant S3 su note2, tai note2 lenkia smarkiai.

Redaguota , nario mAnaXi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Geriausias vistiek Nokia 3310,jį sunkiausią sudaužyt,patvariausias telefonas :D.

 

Su tavim sutinku, bet vėlgi. Telefonas jūsų minėtas neatitiktu mano reikalavimu, manau net naršyklėje nebūtu HTML, o tik wap (spėju). Jeigu žmogus saugo daiktą - gali nešiotis kad ir plastmasę ar stiklą, o jeigu žmogus nei saugo, nei ką - Patarčiau pasiimti tavo sprendimą, t.y Nokia 3310. :)

 

Laukiu komentarų. :)

Redaguota , nario Airidas28
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su tavim sutinku, bet vėlgi. Telefonas jūsų minėtas neatitiktu mano reikalavimu, manau net naršyklėje nebūtu HTML, o tik wap (spėju). Jeigu žmogus saugo daiktą - gali nešiotis kad ir plastmasę ar stiklą, o jeigu žmogus nei saugo, nei ką - Patarčiau pasiimti tavo sprendimą, t.y Nokia 3310. :)

 

Laukiu komentarų. :)

WAP net nėra joje. ;x

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Lažinames, kad 3310 sudaužyčiau per 5sec? :D

 

Jeigu žadi iš dangoraižio numesti telefoną tai aišku - sulūš. Žmogau, jeigu nėra ką sakyti - nesakyk. Aš laukiu komentarų, o ne nesąmoningo pasakymo "Lažinames.......".

 

Laukiu komentarų. :)

 

 

WAP net nėra joje. ;x

 

Aišku, dėkui už pastebėjimą.

Redaguota , nario Airidas28
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ok, pyksti, tada reikia pasisakyti ir man pačiam. ;)

 

Note akumuliatorius "stipresnis" net 1000 mAh (note: 3100 mAh SIII 2100mAh).

Note android versiją naujesnė.

Note procesoriaus sparta 1,6GHz, SIII 1,4GHz

 

Šiaip gali pats pasilyginti atsidaręs štai šiuos puslapius:

Note 2: http://www.samsung.com/lt/consumer/mobile-phones/mobile-phones/note/GT-N7100RWDSEB-spec

SIII: http://www.samsung.com/lt/consumer/mobile-phones/mobile-phones/smart-phones/GT-I9300ZNDSEB-spec

 

Mano nuomonę būtų verta geriau imti Note 2, bet čia jau tau spręsti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats asmeniskai turiu S3. Bet su laiku atsibodo, pradejo vietomis lagint. Zaidimai irgi nepasakyciau kad skraido (kalbu apie tuos su gerom grafikom) vistiek vietom strigteli, arba low FPS.

Apie narsyma i-nete, su default'iniu browser'iu kaip ir viskas tvarkoj, nu bet su Chrome (Kuri siaip irgi yra standartine) lagina kaip velnias, net nzn kodel.

Jei dabar man butu pasirinkimas tarp situ dvieju, imciau Note 2.

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip supratau pirksi naudotą, nes S3 ar Note2 už 1k naujų nerasi, o note2 ir naudotų nedidelis pasirinkimas iki 1k man rodos. 

Jeigu jau ten labai daug filmų žiūri tai imk note2, bet man tai patogiau būtu s3, nes po suolu ar pažiūrėt intike per kontrą atsakymus ar parašyt patogiau nei kastuvą laikyt rankose ir ieškot atsakymų :D

O iš esmės, Note 2 geresnis tik dydžiu ir 1gb ram.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3739 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...